Стираючи кордони: добірка віддалених вакансій жовтня

Наразі компанії, які надають можливість співробітникам працювати віддалено, мають великі переваги над конкурентами та популярні серед пошукачів. Вони можуть знайти найкращих працівників без прив’язки до конкретного регіону – адже локація тепер не має значення, важливий лише досвід роботи, знання, вміння та навички.

У нашу добірку віддалених вакансій жовтня увійшли прогресивні компанії, які ідуть у ногу з часом. Вони запрошують у свої команди фахівців, для яких не існує кордонів – вони можуть працювати будь-де. Покваптеся! Можливо, ваша робота саме тут.

Менеджер з продажу в robota.ua (Дніпро)

Онлайн-платформа з пошуку роботи в Україні надає можливість приєднатись до команди професіоналів. Потрібен кандидат, який: має досвід роботи в продажах або величезне бажання працювати в цій сфері; знає етапи продажів та вміє працювати з запереченнями (перевага); комунікабельний; вміє приймати швидкі рішення, аналізувати інформацію, виявляти потреби співрозмовника; впевнений в собі та своїх силах; з позитивним поглядом на життя.

Кандидатам, які пройдуть відбір, пропонується: заробітна плата від 18 000 грн; дистанційна робота + робота з коворкінгу; офіційне працевлаштування; 24 дні щорічної відпустки та оплачувані лікарняні; графік роботи: пн-пт з 9.00 до 18.00, перерва – 1 год; всі необхідні інструменти для продажів (клієнтська база, телефонія, ноутбук, CRM, послуги таксі); відвідування профільних заходів та навчання коштом компанії; матеріальна допомога у випадку захворювання на COVID-19; після першого року роботи – можливість отримати позику від компанії з розстрочкою погашення до 6 міс.; відсутність необхідності оформлювати офіційний лікарняний лист на перші три дні захворювання; корпоративи та тімбілдінги.

Спеціаліст служби підтримки користувачів/оператор в «УКРНЕТ» (Київ)

Продуктова компанія, сервісами якої користуються близько десяти мільйонів українських інтернет-користувачів, відкриває вакансію. На позицію розглядають кандидатів з досвідом роботи в службі технічної підтримки, ServiceDesk або контакт-центрі; які розуміють принципи побудови комп’ютерних мереж та основних мережевих протоколів; мають знання та/або досвід роботи із запитами DNS-імен.

Пропонується: оплачуване навчання особливостей роботи протягом 1 місяця (за фактом проходження навчання); можливість працювати за змінним графіком; своєчасна та стабільна оплата; на час карантину – віддалена робота.

Асистент з обробки зображень (студент) у Mindy Teams (Луцьк)

Компанія, яка працює над проєктами у сфері штучного інтелекту та машинного навчання від партнерів з США та Європи, запрошує в команду. Від кандидатів очікується: володіння комп’ютером на рівні впевненого користувача, вимог до знання графічних редакторів немає; уважність та посидючість; бажання навчатися та розвиватися.

Роботодавець пропонує: оплату з прив’язкою до $, а для найкращих працівників передбачені бонуси; можливість поєднувати роботу з навчанням (8/17 або 14/23); 250+ веселих, життєрадісних друзів у команді; можливість дистанційної співпраці; тімбілдінги, чемпіонати, флешмоби та свята; перспективу професійного розвитку, можливість стати тімлідом команди.

IT-директор/IT Team Leader у CrossSell (Київ)

Віддалений аутсорсинговий кол-центр, який займається продажами різних товарів по Україні та СНД, оголошує про конкурс на посаду. Побажання до кандидатів: відмінне знання PHP та вміння цінувати красу коду без конфліктів із прийнятими стандартами кодування (знання інших мов програмування буде перевагою); впевнене володіння MySQL; навички роботи з Go, Vue.js; досвід із highload-проєктами: автомасштабуванням та оптимізацією під великі навантаження з хмарними сервісами; розуміння React, WebSocket, Kubernetes – у складних архітектурах-проєктах; вміння вести за собою команду.

Пропонується: висока та стабільна зарплата; дружний молодий колектив, можливість професійного та особистісного зростання; віддалений формат роботи; графік обговорюється на співбесіді.

SEO-фахівець в Admix Global (Дніпро)

Компанія, основний напрям діяльності якої – створення та просування сайтів на західних ринках, шукає SEO-фахівця для роботи з англомовними сайтами. Основні вимоги до претендентів: англійська на рівні не нижче за Intermediate (письмова); досвід роботи з інструментами SEO (Ahrefs, SEMrush тощо), з інструментами Google; досвід роботи SEO-фахівцем від 1-го року.

Гарантується: гідна оплата праці (з регулярними переглядами), зарплата виплачується стабільно та без затримок; оплачуваний випробувальний термін; офіційне оформлення; графік роботи: пн-пт, з 9:00 до 18:00, плаваюча перерва, вихідні – сб, нд, офіційні свята; оплачувана відпустка – 24 дні на рік; робота на постійній основі в сучасному комфортабельному офісі в центрі міста Дніпро (офіс/повна зайнятість/віддалено); навчання кращим практикам інтернет-маркетингу та контент-маркетингу; «плюшки», шоколадки, фрукти, чай, кава коштом компанії; корпоративні заходи.

PR-спеціаліст в Integrity Vision (Київ)

Українська IT-компанія пропонує приєднатися до команди. Шукають фахівця, який: володіє українською, російською, англійською мовами (письмово); має досвід у створенні та реалізації комунікаційних стратегій; реалізовував SMM-проєкти; працював із соціальними мережами (Facebook, Linkedin, YouTube та Instagram); вправно налагоджує зв’язки з журналістами; має численний досвід написання новин, оглядів та інтерв’ю.

Компанія готова запропонувати: медичне страхування, загальну вітамінізацію; умови праці: 20 робочих днів відпустки на рік, оплачуваний лікарняний, офіційне працевлаштування, гнучкий старт робочого дня, робота поза офісом на період карантину; експертну дружну команду, наставництво для новачків, професійний нетворкінг у межах компанії; сучасний офіс із комфортними робочими місцями (світлі приміщення, добре обладнана кухня, система очищення повітря); спортивний куточок з турніком, орбітреком, петлями TRX та іншим спортивним інвентарем, можливість компенсації спортивних захоплень; спортивні ініціативи, марафони, корпоративні заходи.

Інженер технічної підтримки (DevOps) у Kyivstar (Київ)

Телекомунікаційна компанія в пошуках фахівця. Для роботодавця важливий досвід роботи інженером технічної підтримки або DevOps: від 2-х років; досвід роботи з базами даних Oracle або MySQL: написання розширених запитів SQL; розуміння методів балансування навантаження, досвід конфігурації nginx; досвід роботи з Kibana та Grafana (створення візуалізацій); досвід роботи з бізнес та технічними вимогами в рамках проєктів/продуктів; досвід роботи з технічною документацією (підготовка, життєвий цикл), робота з Jira, Confluence; розуміння систем, побудованих на REST API та форматів даних (JSON, XML, SOAP); системне мислення та аналітичні здібності, ефективне управління часом, вміння працювати з декількома завданнями, вміння легко адаптуватися до змін, відкритість у комунікаціях з внутрішніми клієнтами та підрядними організаціями.

Компанія готова запропонувати: гідну оплату праці (офіційна); шанс отримати міжнародний досвід; безмежні можливості для навчання (тренінги, курси); професійний та особистий розвиток; бонуси за якісну роботу; можливість гнучкого графіка та віддаленої праці; соцпакет із медичним страхуванням та допомогою в різних життєвих ситуаціях; адаптаційні програми, що допомагають новачку якнайшвидше освоїтися в компанії; сучасний офіс.

Акаунт-менеджер у «Босфор» (Київ)

Компанія, яка має проєкти в різних галузях: IT, Fintech, логістика, інвестиції, оголошує конкурс на посаду. Побажання до кандидатів: письмова англійська – Upper-Intermediate (буде великим плюсом, якщо кандидат говорить англійською, хоча б базові речі); уважність, організованість, відповідальність; надійне підключення до інтернету (потрібний запасний 3G connect); знання ПК вище за середній рівень.

Умови роботи: графік – повний робочий день, з 16.00 до 02.00 по Києву; п’ять днів на тиждень, ~10 годин на день, ~50 годин на тиждень, 1 година перерви; вихідні: сб, нд; віддалена робота; випробувальний термін – 2 місяці, з фіксованою зарплатою $400; оплата після випробувального терміну – $500, є система KPI, яка дозволить заробляти бонуси за виконану роботу. У кожного співробітника є можливість стати керівником відділу Account Managers у стислі терміни, а також переходити до інших проєктів, які веде компанія, або переходити до інших відділів проєкту, над яким працює працівник.

Лікар-координатор на повний день в UNIQA (Кременчук)

Страхова компанія запрошує у свою команду медичну сестру, фельдшера або лікаря на повну зайнятість (дистанційно). Для роботодавця важливо, щоб кандидат мав вищу або незакінчену вищу медичну освіту за фахом лікар з будь-якої спеціалізації, досвід роботи в практичній медицині або в медичному асистансі вітається; мав відмінні знання у медицині; був готовий навчитися нової перспективної професії та отримувати нові знання; володів відмінними комунікативними навичками та був стресостійким.

Роботодавець готовий запропонувати: конкурентну заробітну плату; віддалену роботу – можливість працювати з дому на обладнанні, яким безкоштовно забезпечує компанія; навчання та підвищення кваліфікації в процесі роботи; безкоштовне медичне страхування та страхування від нещасного випадку; надання медичного страхування для родичів на пільгових умовах; можливість працювати в стабільній компанії у колі професіоналів та однодумців; дружний колектив.

IT-копірайтер (Freelance) в Eastern Peak (Харків)

IT-компанія шукає креативного та відповідального копірайтера у команду. Необхідні навички: досвід роботи копірайтером не менше 2-х років; загальні знання сфери ІТ; базові знання SEO-копірайтингу; володіння письмовою українською мовою на високому рівні; вміння знаходити необхідну інформацію та вміти її аналізувати, фільтрувати та перевіряти; увага до деталей і грамотність, вміння писати цікаво, легко і зрозуміло; наявність портфоліо з релевантними зразками робіт. Буде перевагою: вища філологічна освіта; володіння англійською мовою Intermediate+; досвід написання статей з просування HR-бренду компанії у сфері інноваційних технологій.

Контент-продюсер у «Фаза Росту» (Київ)

Освітній digital-холдинг відкриває вакансію. Очікування від кандидатів: досвід у SMM від 5 років; вміння створювати контент (плани/ідеї/завдання) та працювати з командою; аналізувати контент-стратегію та змінювати її під потреби ринку; вміння відрізнити поганий рекламний текст від хорошого; бути медіаграмотним, розуміти світ діджитал, мати навички критичного мислення; технічні навички: Google Analytics, Google Slides, Docs, Sheets, MS Office, Trello, Business Manager, Photoshop, Final Cut Pro, Adobe Premiere Pro, Adobe Photoshop Lightroom, кейси SMM (Instagram + YouTube + FB + Telegram + Pinterest), Influence-marketing.

Що пропонує роботодавець: віддалений формат роботи; високий рівень зарплати; гнучкий графік та можливість працювати віддалено; офіс в центрі Києва (7 хвилин до метро), техніка Apple та все для комфорту; можливість кар’єрного зростання; професійне зростання коштом компанії: корпоративне навчання + оплата 50% від вартості зовнішніх курсів; медичне страхування через 3 місяці роботи; корпоративну англійську, тімбілдінги за кордоном.

Телемаркетолог у JustSchool (Львів)

Сучасна технологічна платформа для вивчення англійської мови для дітей та дорослих шукає працівників. Портрет ідеального кандидата: не боїться відмов; наполегливий і вміє переконувати; комунікабельний; любить навчатися. Графік роботи: з 10.00 до 19.00, або з 11.00 до 20.00, зручний фіксований графік. Навчання триває 5 днів, з 11.00 до 19.00. На шостий день – іспит.

Пропонується: фінансовий і кар’єрний ріст; повна зайнятість на 8-годинний робочий день; конкурентна заробітна плата (ставка + бонуси); вивчення англійської мови з великою знижкою; можливість постійно навчатися і покращувати навички комунікації.

Поспішайте відгукнутися. Вакансії швидко закриваються!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також