Топ-10 корисних Telegram-ботів

За роки свого існування Telegram перестав бути лише месенеджером для спілкування. Тепер він економить наш час, бо, підписавшись на різні канали, ми можемо дізнаватися актуальні новини, навчатися, відпочивати тощо. З появою Telegram-ботів користь від месенеджера виросла ще більше. Ми зібрали десять найкращих ботів (плюс один бонусний) для роботи, саморозвитку та полегшення життя.

OpenDataBot

Цей корисний бот допомагає моніторити інформацію з відкритих даних. Тут ви можете дізнатися інформацію про компанію, куди вас запрошують на роботу, або перевірити данні про автомобіль та наявність штрафів тощо. Бот дозволяє підписатися на категорії, що вас цікавлять, та слідкувати за змінами. Він має два акаунти: звичайний і професійний. Перший моніторить реєстраційні дані раз на тиждень, професійний – щоденно.

OCR this

У вас, мабуть, були ситуації, коли хотіли скопіювати текст з додатка, щоб зберегти в замітках, але зробити це було неможливо. Бот OCR this допоможе в цьому – він розпізнає текст на картинках. Надішліть йому зображення, а у відповідь отримаєте текст – як звичайне повідомлення у Telegram, так і у форматі Word.

Voicybot

Бот також допомагає переформатувати у текст, але не фото, а аудіо. Необхідно лише надіслати йому голосове повідомлення або аудіо файл – і він перетворить їх у текст. Voicy підтримує два механізми розпізнавання голосу: wit.ai та Google Speech.

Andy English Bot

Під час вивчення англійської дуже важливо практикуватися і Andy English Bot допоможе в цьому. З ним ви можете спілкуватися, виконувати вправи, вивчати граматику та навіть грати в ігри. Тож Енді стане вашим найкращим англійським другом.

InMindBot

Ще один бот для кращого вивчення англійської мови. Він допоможе щодня за 5 хвилин вивчити нові слова. Перед початком роботи лише варто налаштувати свій рівень знань. Тут ви можете і навчатися, і грати з друзями або випадковими суперниками, а також налаштувати зручний час для роботи з ботом.

presentationrobot

Якщо вам потрібно зробити круту презентацію, сміливо звертайтеся за допомогою до цього бота. Він дає базу знань, допомагає зробити план презентації, надихає найкращими прикладами та допомагає саморозвиватися.

Демон Кирило

Він – дитина карантину та дистанційної роботи. Бот дає поради з правил онлайн-комунікації, підказує потрібні вам для роботи сервіси, шукає онлайн-курси за спеціалізацією, а також слідкує за вашим відпочинком, спортом та, навіть, харчуванням.

Office Gym

Цей бот незамінний не лише для дистанційних працівників, але й для тих, хто проводить робочий день за комп’ютером в офісі. Протягом дня Office Gym нагадує зробити руханку та ділиться корисними вправами. Перед початком роботи потрібно вказати свою геолокацію, щоб бот зрозумів ваш часовий пояс, та встановити години, коли ви хочете отримувати сповіщення про необхідність зарядки.

WhereIsMyMoney

Бот допомагає контролювати особисті фінанси: зберігає ваші витрати і показує статистику за ними. Він дуже легкий у користуванні. Вам потрібно лише написати суму та категорію, а бот все збереже та підсумує. Наприклад, ви пишете «100 відпочинок», згодом додаєте ще витрати з цієї категорії, які бот сумує. Статистику ви можете подивитися, як у Telegram, так і експортувати її в Excel.

Кіноман

Після важкого робочого дня часто хочеться відпочити за переглядом фільму, але на вибір стрічки часу витрачається більше, аніж на сам перегляд? З Кіноманом ви забудете про подібні проблеми. Тут вам порадять і випадкові фільми, і підкажуть дату релізу на торрентах стрічок, на які ви чекаєте. Також бот допоможе знайти найближчі до вашої геолокації кінотеатри і подивитись афішу.

Bot List Bot

Якщо ви не побачили користі в жодному боті з нашої добірки, тоді вам точно стане в пригоді Bot List Bot. Тут зібрані всі найкращі боти в Telegram за категоріями. Тож ви точно зможете знайти те, що потрібно саме вам.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також