Соцмережі з користю: топ-10 YouTube-каналів для саморозвитку

Попереду нас знову очікують затяжні святкові вихідні. У цей час більшість українців відвідує родичів та близьких. Проте, якщо ви втомлюєтеся від постійних запитань про одруження/внуків/власну квартиру (потрібне підкреслити), і решту часу волієте провести вдома, потрібно використати вікенд з користю. Зібрали для вас десять найкращих YouTube-каналів для саморозвитку та корисного відпочинку.

Твоя Підпільна Гуманітарка

Канал призначений довести всім, хто досі вважав образливим слово «гуманітарій», що такі науки не менш серйозні за точні. Тут ви знайдете все, що стосується гуманітарних наук: від походження різдвяних слів та традицій до лайливої лексики наших предків. Також на каналі багато лекцій, дискусій та інтерв’ю на різні теми.

Work It Daily

Це англомовний канал з порадами про працевлаштування. Для розуміння він підійде далеко не кожному, проте цінність порад не варто недооцінювати. Зокрема на каналі є корисні лайфхаки від кар’єрних консультантів, що допомогли своїм клієнтам отримати роботу в Apple чи Amazon. Тут є поради як для пошукачів з досвідом, що не знають, як далі будувати свою кар’єру, так і для тих, хто лише розпочинає свій шлях у професії і не знає, як написати резюме чи підготуватися до співбесіди.

Клятий раціоналіст

YouTube-канал Клятий раціоналіст особливо актуальний у часи пандемії та масової паніки, пов’язаної зі збереженням здоров’я. Тут ви знайдете важливу й інформацію про те, наскільки тривалим є імунітет проти ковіду, і руйнацію популярних міфів, і поради стосовно сексуальної освіти, і ще багато чого раціонального.

toBeUkrainian

На toBeUkrainian безліч відео з відомих світових каналів, озвучених українською мовою. Тут кожен знайде щось цікаве для себе: від «Чому люди пукають?» до інформації стосовно хвороби Альцгеймера. Обережно! Канал може зруйнувати ваші уявлення, що шкільні предмети – нудні та нікому не потрібні.

Томас Франк

Це офіційний YouTube-канал відомого блогера Томаса Франка з російськомовним перекладом. Тут зібрані поради для успішного працевлаштування, кращого навчання та підвищення власної продуктивності. Особливо корисним буде для тих, хто зараз на етапі перекваліфікації, і не може впоратися з обсягом інформації.

Projector School

Це канал столичної школи Projector. Тут зібрані лекції, практичні вебінари та роботи студентів школи. Канал корисний всім, хто хоче освоювати чи розвивати знання з дизайну інтерфейсів, графічного дизайну, розробки, фронт-енду, проджект-менеджменту, інтернет-маркетингу, англійської мови тощо.

Мистецький Арсенал

Канал присвячений сучасному мистецтву, театру, музиці, літературі. Тут можна дізнатися про скарби культури, відкривати для себе нове та досліджувати вже давно знайоме. Також окремо представлена рубрика «Як це працює», у якій зібрані історії про культурні інституції загалом та Мистецький арсенал зокрема.

Твоя Полиця

Це YouTube-канал як для справжніх книголюбів, так і для тих, хто читає лише казку дитині перед сном та власну робочу пошту. Авторка блогу навчить вас любити читання та допоможе знайти саме вашу книгу з усього різноманіття: дасть цікаву анотацію та покаже, що знаходиться у виданні всередині. Окрім дорослої літератури, тут представлені і пропозиції для дітей різного віку.

Телебачення Торонто

Щонеділі на каналі виходить відоме гумористично-аналітичне шоу «#@)₴?$0» з ведучим Майклом Щуром, у якому зібрані найголовніші події в світі за тиждень та подані з особливим шармом та почуттям гумору головного ведучого. Окрім того, на каналі не так давно стартував проєкт «ЩЕ» з ведучим Максом Щербиною, де той дивиться у суть звичних речей. Також тут виходять відео, де ведучі Толік та Саша вчать глядачів медіаграмотності, руйнують популярні міфи, відповідають на актуальні питання тощо.

Ukraїner

Канал про небанальні подорожі Україною, вітчизняні історичні пам’ятки та мальовничі пейзажі нашої країни. Тут ви знайдете оригінальні оповіді про рідні та улюблені місця відомих українців, серед яких Джамала, Олег Сенцов, Павло Зібров, Христина Соловій тощо.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також