Березневі сюрпризи: топ-5 найбільш високооплачуваних вакансій місяця

Березень – завжди місяць очікувань. Перший місяць весни, від якого чекають – якою буде весна взагалі. І початок весняного бізнес-сезону, на котрий покладають надії багато пошукачів. Чи справдяться ці очікування? Кого нині шукають роботодавці на привабливу зарплатню та соцпакет? Аналітики сайту rоbota.ua визначили топ-5 найбільш високооплачуваних вакансій березня, актуальних на цей момент і доступних для працевлаштування.

Chief Technology Officer

Міжнародний інтернет-проект у сфері зеленої енергетики шукає CTO на зарплату в 150 000 грн. Роботодавець зацікавлений у залученні фахівця із вищою освітою у сфері інформаційних технологій, який має досвід керівної роботи в ІТ-департаменті компанії не менше 3 років. А ще досвід управління розробкою та впровадженням складних ІТ-проектів. Як особистість, кандидат має бути винахідливим, знаходити інтелектуальні рішення складних завдань, мати здібності поглинати велику кількість нової інформації та швидко застосовувати її в різних контекстах. Очікується, що майбутній колега – чудовий комунікатор, який цінує високі стандарти та націлений     на результат. І готовий до частих відряджень до Лондона.

Стоматолог-ортопед

Друге місце рейтингу зайняла «оздоровлююча» вакансія – Стоматолог-ортопед від мережі клінік  «Са-Ната» з оплатою 100 000 грн. Компанія приймає на роботу досвідчених фахівців з сертифікатом, знанням сучасних методик протезування, розумінням різних практик лікування та діагностики, комплексним мисленням, вмінням мотивувати пацієнта на правильне лікування. Також важливе бажання навчатися, зокрема і цифровій ортопедії. Роботодавець пропонує сучасне робоче місце зі сканером “3 Shape”, матеріалами європейських та американських виробників, високу заробітну плату і команду однодумців.

Комерційний директор з продажу електроенергії

Третє місце займає виробничо-комерційна вакансія –  це комерційний директор з продажу електроенергії  від  Ост-Енерго на зарплатню в 100 000 грн.  Працювати треба в Києві, п’ятиденка, але напружено. Тому що до переліку обов’язків входять: розробка комерційної стратегії підприємства; організація взаємодії комерційного та інших блоків у компанії; визначення каналів продажів; формування алгоритму роботи кожного каналу продажів; оцінка ефективності роботи підрозділу та впровадження заходів щодо поліпшення результатів; оперативний контроль менеджерів з продажу та багато іншого.

 Юрист-міжнародник

На четвертому місці знаходиться така рідкісна для наших рейтингів вакансія – Юрист-міжнародник з оплатою 75 000 грн. Роботодавцем є міжнародна інвестиційна компанія у складі великого холдингу. Тому до обов’язків фахівця будуть входити: аналіз інвестиційних проектів, підготовка договорів, довіреностей та іншої документації англійською мовою, юридичний супровід інвестиційних угод та фінансових транзакцій, а також операцій з корпоративними правами (купівля, продаж, злиття). Тож роботодавець анонсує такі вимоги як вища профільна освіта, вільне володіння англійською мовою, досвід роботи у галузі міжнародного права від 5 років. А ще проактивність, скрупульозність та педантичність

Директор салону краси 

П’яте місце займає вакансія, яку ми вперше змогли анонсувати в рейтингу – директор салону краси в PIED-DE-POULE  на оплату в 75 000 грн. Роботодавець – це мережа салонів краси, яка нараховує понад 100 працівників, – шукає керівника, який зможе налагодити стабільну роботу салону та ріст ключових показників. До обов’язків буде входити робота з постачальниками, формування графіку майстрів, пошук та наймання працівників, аналіз витрат, контроль та навчання персоналу, фінансове планування та звітність. Керівником має бути системна людина, стресостійка, яка легко знаходить спільну мову навіть з проблемними клієнтами, спокійна та ерудована. Своєю чергою, роботодавець пропонує не тільки високий оклад, але й відсоток та бонуси, а ще приємні ціни на продукти та послуги салонів.

Вакансії швидко закриваються!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також