Лютневі проліски: топ-5 найбільш високооплачуваних вакансій місяця

Лютий – не надто активний місяць для пошуку роботи, хоча ринок праці подає перші ознаки пожвавлення. Але, як несподівані проліски в нинішньому лютому, так і зимові високооплачувані вакансії чекають на своїх кандидатів. Що нині пропонують роботодавці в крутих пропозиціях, на яку зарплату можуть розраховувати супер-профі? Аналітики сайту rоbota.ua визначили топ-5 найбільш високооплачуваних вакансій лютого, актуальних на даний момент і доступних для працевлаштування.

Директор швацького виробництва

Несподівані новини ринку праці виводять на перше місце виробничу вакансію, та ще й дуже актуальну, як на нинішні неспокійні часи. Це Директор швацького виробництва від ТОВ Харківський завод засобів індивідуального захисту на зарплату в 200 000 грн. Роботодавець –  один з найбільших виробників і постачальників індивідуального бронезахисту та спорядження для військових і поліцейських підрозділів. У зв’язку з відкриттям нового швейного виробництва у м. Лозова, Харківської обл., відкрита вакансія директора регіонального швейного виробництва.

В завдання буде входити запуск і управління потоковим виробництвом чисельністю до 100 чоловік. А ще набір і навчання співробітників, організація роботи внутрішнього ОТК та багато інших викликів. Надається автомобіль з водієм, при необхідності службове житло.

Інженер бортовий (стажер) вертольота Мі-8 (17)

Друге місце рейтингу зайняла «повітряна» вакансія – Інженер бортовий від компанії «Українські вертольоти» з оплатою 130 000 грн. Компанія приймає на роботу випускників авіаційних навчальних закладів з досвідом польотів в якості бортінженера або льотчика (50-100 годин нальоту) з подальшим навчанням за фахом інженер бортовий вертольота Мі-8 (17).

Роботодавцю потрібні наявність вищої або середньої авіаційної освіти (досвід польотів на вертольотах (літаках) в якості бортінженера (льотчика) буде плюсом); знання англійської мови (IELTS 4.0 (В1)) – pre-intermediate і вище; медичний сертифікат Клас 1/2 на допуск до польотів (ВЛЕК) виданий згідно Part-MED. Компанія пропонує не тільки хорошу оплату, але й соцпакет, страховку, щорічну оплачувану відпустку. Для іногородніх  пропонується оплата проживання і відрядження.

Software Architect

Третє місце займає ІТ-вакансія – у лютому це Software Architect  від  NAKIVO на зарплатню в 120 000 грн. NAKIVO є однією з найбільш швидко зростаючих програм для віртуалізації та хмарного резервного копіювання в галузі. Зараз компанія шукає  архітектора програмного забезпечення для розширення команди. Кандидат буде планувати, розробляти, запускати та контролювати щоквартальні випуски продуктів. А ще кандидат повинен мати досвід 8+ років програмування на C/C++/Java та 2 роки досвіду як Software Architect.

Морський суперінтендант

На четвертому місці знаходиться морська вакансія – Суперінтендант від одеської агенції ITP з оплатою 100 000 грн. В обов’язки фахівця будуть входити складання планів-графіків технічного обслуговування і ремонту суден, виконання приписів і рекомендацій класифікаційних товариств. А також пряме керівництво технічною експлуатацією суден, шляхом систематичної листування з судами і їх відвідування, а також аналізу звітів і рапортів з судів.

Періодичний контроль стану судна, точності і своєчасності ведення технічної документації, машинних журналів, офіційних журналів, запропонованих міжнародними конвенціями. Контроль виконання графіка і якості техобслуговування і профілактичних робіт екіпажами суден.

Дитячий стоматолог 

П’яте місце займає рідкісна для наших рейтингів вакансія – дитячий стоматолог в клініку MultiDent на оплату в 80 000 грн. Роботодавець шукає Лікаря з палаючими очима і бажанням працювати і розвиватися в напрямку дитячої стоматології. Людину цілеспрямовану і люблячу дітей! У клініці є все, щоб полікувати будь-яку дитину в будь-якому віці. Клініка оснащена ігровою зоною, новим обладнанням, а лікування проходить із застосуванням стоматологічних матеріалів преміум-класу.

Також ведеться активний прийом дітей в умовах медикаментозного сну і ЗАК. Але роботодавець наполягає – кандидати, які бажають мінімум змін, божевільні відсотки, а також розмірений мляво поточний прийом, які не впевнені в своїх силах і самі не знають чого хочуть, які не готові працювати по єдиному протоколу – прохання не витрачати наше і свого часу. Якщо у лікаря є велике бажання працювати в нашій команді, однодумців, але є невеликі прогалини в знаннях і навичках – готові навчити. «У нас немає кращого дитячого стоматолога, всі лікарі нашої клініки кращі!»

Вакансії швидко закриваються!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також