Сім корисностей для пошукачів від robota.ua

У 2019 році команда robota.ua завзято працювала і створила для вас багато корисних штук, які значно спрощують пошук роботи. Якщо ви не знаєте про щось – не варто засмучуватись, адже ми готові поділитися корисними посиланнями та інформацією про найважливіші оновлення, які ми робили впродовж минулого року.

Чат між роботодавцем та пошукачем

Спілкуватися з роботодавцями тепер значно простіше, адже у 2019 році ми впровадили перший в Україні чат між роботодавцями та кандидатами. Він працює одразу на всіх платформах — в додатках під iOS та Android, у мобільній та десктопній версії сайту.

Новий конструктор резюме

Відтепер зовсім необов’язково мати під рукою комп’ютер, щоб створити якісне резюме. Це легко можна зробити і у смартфоні! Новий конструктор резюме – зручний та мобільний, а додаткові пункти дозволяють розповісти про себе ще більше цікавої та корисної інформації, яка може зацікавити рекрутера. Завантажуйте додаток та переконайтеся, що створювати резюме просто!

Telegram-канал

Ми дбаємо про те, щоб уся необхідна інформація була доступною для вас. Тому восени 2019 року наша команда запустила Telegram-канал, у якому є корисна інформація про ринок праці, опитування та свіжі добірки вакансій від robota.ua. Підписуйтесь, щоб завжди бути в курсі подій!

Чат-візард для створення профілю

Це дуже крута штука, яка допоможе прокачати профіль за лічені хвилини! Вам потрібно лише розпочати діалог із ботом robota.ua, а далі просто відповідати на його запитання, за якими він автоматично сформує інформацію про вас у особистому профілі пошукача. Ця функція – ексклюзивна і є лише на нашому сайті 🙂

Персональна вибірка вакансій

Ви можете самі обирати перелік рекомендованих вам вакансій. Якщо певна пропозиція більше не актуальна для вас – ви можете обрати опцію «Сховати й більше не радити». Таким чином можна отримувати лише цільові вакансії у рекомендаціях і не витрачати свій час на вивчення неактуальних пропозицій.

Вхід за номером телефону

Увійти на сайт та відновити дані (логін і пароль) можна за номером телефону. Ми надішлемо вам пароль у СМС, який потрібно ввести у відповідне поле на сайті. Ніяких інших маніпуляцій робити не потрібно.

Вакансії у Viber

Найсвіжіші вакансії тепер у вашій кишені, адже отримувати їх можна за допомогою повідомлень у Viber. Дізнавайтеся першими, яких спеціалістів шукають провідні компанії України, створюйте індивідуальне резюме та надсилайте прямо зі смартфону. Легко та швидко!

Дізнатися про додаткові можливості ви завжди можете у розділі “Плюшки”.

У 2020 році на вас чекає ще більше корисних опцій від robota.ua. Дякуємо за те, що ви з нами.

Не перемикайтесь 🙂

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також