Зимовий бум: топ гарячих стажувань грудня

Надворі зимно, на ринку праці – навпаки: інтерес роботодавців до молодих та амбітних кандидатів не холоне. До вашої уваги – традиційна добірка вакансій для початківців.

Стажування в комунікаційних агенціях One Philosophy Group (Київ)

One Philosophy шукає талановитих, амбітних студентів останніх курсів у свої агенції, які надають послуги в сфері PR, маркетингу, інтегрованих комунікацій для бізнесу, державних структур та громадського сектору. Агенції запрошують на 3-місячне стажування тих, хто хоче переймати досвід у професіоналів і спробувати себе в потужних та ціннісних проектах, що потребують комунікаційної підтримки та свіжого досвіду.

Стажер у ProCredit Bank (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів)

На оплачуване стажування в команді німецького банку, що працює в Україні вже понад 15 років, запрошуються студенти 4 або 5 курсу, які знають англійську мову (Upper Intermediate) та хочуть використовувати її в роботі, люблять досягати поставленої мети, не бояться нових знань, хочуть отримати міжнародний досвід. Умови: гнучкий графік (4 або 8 годин на день), отримання досвіду у відділах головного офісу (Київ) та відділеннях у найбільших містах України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів), комфортні умови праці, можливість отримати роботу.

NestWay Internship 2020 в Nestle (Київ)

FMCG-компанія пропонує шанс отримати перший цінний досвід роботи в міжнародному бізнесі. Побажання до кандидатів: студенти 3-6 курсу, володіння англійською мовою (усна, письмова), впевнені користувачі Microsoft Office, комунікативність, відповідальність, орієнтованість на результат, здатність швидко навчатися, працювати як самостійно, так і в команді, неповний або повний робочий день. Стажування NestWay має кілька напрямків: маркетинг, Trade-Marketing, Supply Chain, фінанси, юридичний, PR, ІТ, HR. Тривалість – 4 місяці (лютий – травень 2020 року).

Стажування на фабриці «Мівіна» (Харків)

Також Nestle анонсує оплачуване стажування на фабриці: шукає практикантів у HR-відділ та юридичний відділ, студентів 3-6 курсу. Тривалість практики – 3-6 місяців. Є і можливість пройти програму стажування на виробництві (напрямок «Розвиток нових видів продукції») тривалістю 1 рік, побажання – студент 4-6 курсу, технологічна освіта, знання англійської мови (вище середнього, вільне володіння). Бажані відповідальність, лідерські якості, комунікативні навички, гнучкість та мобільність, здатність швидко навчатися.

Стажери в Nestle Business Services Lviv

Ще одна можливість від компанії відкрита у Львові – вакансії стажерів у напрямку фінансів, кадрового адміністрування, оцінки якості процесів та аналітики соціальних мереж. Основні обов’язки: співпраця з офісами компанії в інших країнах, допомога у формуванні звітності, аналіз та опрацювання даних, комунікація з міжнародними партнерами. Основні вимоги: студент ВНЗ, знання MS Office, аналітичні, організаційні та комунікативні навички, вміння працювати команді, знання англійської мови (середній рівень), знання інших мов буде перевагою. Пропонується конкурентна оплата праці та соціальний пакет, залученість до різноманітних подій та проектів, професійний розвиток та кар’єрне зростання тощо.

Trainee/Intern в Kuehne + Nagel (Гостомель, Київська область)

Логістична компанія оголошує про початок програми стажування Information Systems Internship Program (6 місяців). Шукають студентів останніх курсів та випускників (напрямки Computer Science/Technical/ Logistics), активних та мотивованих командних гравців, зі знанням англійської (Intermediate). Окрім офіційного працевлаштування (Employee temporary agreement) та зарплати, пропонується трансфер (станція метро-офіс-станція метро), є перспектива постійного працевлаштування після успішного закінчення програми.

Стажер-аналітик у відділ продажів Reckitt Benckiser (Львів)

Компанія-виробник засобів особистої гігієни, товарів для дому, лікарських засобів та медичних виробів оголошує про відкриття вакансії. Обов’язки: підготовка періодичної звітності щодо виконання планів (KPI), виконання візитів за маршрутами, асортиментних матриць та дистриб’юції тощо. Вимоги: неповна вища освіта, володіння англійською мовою на рівні Intermediate, уважність до деталей, орієнтованість на результат, аналітичні здібності, вміння досягати результату в стислі терміни, Excel, PowerPoint. Пропонується гнучкий графік (від 20 годин на тиждень) та оплата, пропорційна відпрацьованому часу.

Технік-лаборант у «Кернел» (Полтава)

Вимоги до кандидатів: випускник або студент 5-6 курсу (спеціальність: технологія зберігання і переробки зерна/продукції рослинництва, харчові технології, хімія, біотехнологія тощо), комунікабельність, відповідальність, чесність, системність, ініціативність. Молоді спеціалісти забезпечуються гідною зарплатою, офіційним працевлаштуванням, житлом за умови переїзду, підтримкою наставника.

Android Developer (Trainee) у Cleveroad (Дніпро)

IT-компанія пропонує приєднатися до команди: навчання, що включає теоретичні матеріали, практичні завдання і можливість роботи на проектах, максимально наближених до реальних. Вимоги: Java Core, знання основних компонентів Android, SQL і баз даних, принципів ООП тощо, перевагами будуть досвід розробки під Android, приклади коду (GitHub), досвід роботи з Social Networks, Google Maps, англійська на рівні Pre-Intermediate і вище. Стажування триває 2 місяці, в офісі компанії, 8 годин на день, 5 днів на тиждень. Успішне стажування дасть можливість приєднається до команди на позиції Junior.

Аналітик у «Сільпо» (головний офіс, Київ)

Основними обов’язками на позиції будуть аналіз товарних категорій за допомогою інструменту категорійного менеджера, виявлення потенціалу для зростання категорії, аналіз портрета гостя – аналіз ринку, формування асортиментних рекомендацій тощо. Побажання: вища освіта/студент останнього курсу (спеціальність, пов’язана з математичним аналізом), відмінні математичні здібності, аналітичний склад розуму, уважність до деталей, впевнений користувач Microsoft Office, Excel, вміння працювати в команді, комунікативні здібності. Пропонується стабільна зарплата та офіційне працевлаштування, знижки на власне виробництво, медична страховка, допомога колег і керівників у адаптації, тренінги, пільги на вивчення іноземної мови або відвідування спортивних закладів тощо.

Монтажник РЕА (стажер) Ajax Systems (Київ)

Українська компанія, яка розробляє і виготовляє розумну бездротову систему безпеки, пропонує можливість для молодих людей без комерційного досвіду приєднатись до команди. Основні вимоги: досвідчений користувач паяльної станції, бажання вчитися і розвиватися в сфері радіоелектроніки, хороший зір, акуратність і посидючість.

Флорист (стажування) в «Укрфлору» (Київ)

Квітковий центр запрошує кандидатів із початковим досвідом у флористиці або закінченими курсами/тренінгами, любов до квітів і творчості, хобі – нові тенденції у флористиці, бажання розвиватися.

Контент-менеджер (стажер) у Brander (Харків)

IT-компанія анонсує стажування для кандидатів, які відповідають таким побажанням: грамотність, відповідальність, уважність, посидючість, висока швидкість друку, вміння працювати з великим обсягом інформації. Будуть перевагами технічна освіта, базові знання HTML, CSS, Photoshop, Corel Draw або інших графічних редакторів. Є можливість поєднувати роботу і навчання, підвищити технічні навички до рівня Junior, працювати з сучасними технологіями і відомими брендами тощо.

Особистий помічник керівника в «Прозорро.Продажі» (Київ)

Проект, мета якого – прозора, швидка і ефективна реалізація державного та комунального майна через систему електронних аукціонів, запрошує в команду.

Обов’язки: оформлення закордонних подорожей, вирішення особистих питань, ведення робочого календаря та бази контактів, документообігу (зокрема електронного) керівника. Побажання: вища освіта, сліпий метод набору тексту, порядність, цілеспрямованість, перевагою буде досвід роботи в державному секторі.

Рекрутер (стажер) у 1+1 медіа (Київ)

Медіахолдинг шукає кандидата, який допомагатиме HR-фахівцям у процесі пошуку та підбору персоналу. Вимоги: студент останніх курсів ВНЗ, грамотна письмова та усна мова (українська, російська, англійська – Intermediate і вище), задоволення від спілкування з людьми, мінімальний досвід роботи, волонтерства та членства у студентських організаціях, високий рівень навичок користування ПК та соціальними мережами.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також