Хто може заробляти до 80 000 грн? Топ-13 вакансій березня

Проаналізувавши березневі пропозиції від роботодавців, аналітики robota.ua з’ясували, що отримувати гідну заробітну плату можуть спеціалісти не лише на топових позиціях, а й кухарі, хатні робітники, інженери, пластичні хірурги, механіки та менеджери… Ми зібрали в одному місці вакансії різних професій, зокрема, віддалені. Сміливіше переходьте та знайомтеся, чию працю готові оцінити гідно.

Пластичний хірург у COSMETOLOGY (Київ)

Медичний центр запрошує в команду. Вимоги до претендентів: вища медична освіта; досвід роботи від 5 років. Роботодавець пропонує: заробітну плату: 50 000 грн (ставка + %); роботу в центрі міста, біля станції метро; графік роботи: за домовленістю; лояльне керівництво, яке завжди йде назустріч і підтримує своїх співробітників; неформальні зустрічі: кафе, боулінг, пікніки.

Головний механік (Рівне)

Підприємство, яке займається пошиттям спецодягу, запрошує на роботу. Вимоги до кандидатів: досвід роботи на виробництві; з великою кількістю одиниць техніки; вміння не лише налагодити роботу своїх підлеглих, а й навчити ремонтувати несправності різної складності; англійська – середній рівень, здатність вести ділове листування з іноземними партнерами та колегами.

Підприємство пропонує: зарплату – 50 000 грн; графік роботи: пн-пт, з 9:00 до 18:00; офіційне працевлаштування; перспективу професійного росту та розвитку; навчання коштом компанії за кордоном; компенсацію за проїзд до роботи або житла.

Кухар у сім’ю (з проживанням) (Київ)

Сім’я шукає кухаря. Обов’язки: закупи з водієм; приготування їжі для п’яти осіб; сервірування, подача; прибирання кухні, робочого місця. Вимоги: профільна освіта; досвід роботи в ресторанах преміум-сегменту; досвід роботи в сім’ях (бажано); без шкідливих звичок. Умови: робота з проживанням (сім’я живе в Україні 70% часу календарного року), коли сім’я в Україні – кухар працює, коли їде – у кухаря відпустка; зарплата – 40 000-50 000 грн (за результатами співбесіди).

Стоматолог-терапевт/ортопед у «RecoDent» (Київ)

Стоматологічна клініка відкриває вакансію. Від кандидатів очікується: володіння сучасними протоколами ортопедичного та терапевтичного лікування; досвід роботи не менше трьох років; комунікабельність, вміння грамотно спілкуватися з пацієнтами. Обов’язки: знімне, незнімне протезування, протезування на імплантатах, пломбування, лікування каналів.

Умови: зарплата – 50 000 грн; робота в сучасній клініці, яка динамічно розвивається; графік роботи – за домовленістю.

Pre-sale інженер серверних рішень в IT Dialog (Київ)

IT-компанія оголошує конкурс на вакансію. Вимоги: бажання брати участь в переговорах і продажах серверних рішень; релевантний досвід роботи від 3-х років (на посаді інженера, архітектора, Pre-sale); знання ринку СГД, серверного обладнання основних вендорів; готовність до здачі іспитів у профільних вендорів; навички проведення презентацій/переговорів.

Умови роботи: зарплата – офіційний оклад від 2 000$ + % від продажу за напрямком (щоквартальні бонуси); офіційне оформлення та компенсаційний пакет; гнучкий графік; навчання, робочі інструменти та підтримка в розвитку; молодий, дружний колектив і порядні керівники; приємна атмосфера в офісі, розташованому недалеко від метро, місце для паркування автомобіля.

Менеджер з роботи з клієнтами зі знанням японської мови у Donuteller (Київ)

ІТ-компанія відкриває вакансію. Основне очікування від кандидата – знання мови на рівні N1-N2; досвід роботи з клієнтами – бажано, але не обов’язково. Завдання на позиції: спілкуватися з клієнтами, переважно – японською (письмово); здійснювати операції, працювати з запереченнями, презентувати, домовлятися; можливі телефонні переговори. Пропонується: зарплата – 2 000-2 500$ (обговорюється); графік – 2/2.

Завідувач виробництва в ITP (Одеса)

Хлібобулочне підприємство відкриває вакансію. Серед вимог до кандидатів, зокрема: профільна освіта; досвід роботи на аналогічній посаді від 3-5 років; володіння технологіями хлібобулочного виробництва – обов’язково; вміння працювати з технологічними картами та рецептурами.

Умови роботи: п’ять днів на тиждень, з 8:00 до 17:00; зарплата – 50 000 грн + бонуси.

Хатня робітниця-помічниця (без проживання) (Київ)

Вакансія від приватної особи. Вимоги до кандидата: гідний досвід роботи в сім’ях VIP рівня від п’яти років; тактовність, ввічливість, охайність, врівноваженість; без шкідливих звичок; стресостійкість, адаптивність, чітко витримувати субординацію; відчуття стилю та смаку, знання етикету; сумлінне ставлення до виконання обов’язків; вміння працювати з гардеробом (догляд за речами); з професійною побутовою технікою та хімією; з дорогими поверхнями (дерево, мармур, срібло тощо); в режимі багатозадачності та розставляти пріоритетність виконання.

Умови роботи: зарплата – 68 000 грн (фіксована); графік – 1/1,1/2; відрядження за кордон; навчання високим стандартам обслуговування; харчування коштом роботодавця.

Керівник відділу маркетингу в IEK Україна (Київ)

Один з провідних виробників і постачальників електротехнічної продукції на території України запрошує на роботу. Від кандидатів очікується: досвід роботи на посаді керівника відділу маркетингу, Product Manager, бренд-менеджера не менше 3-х років; бажаний досвід роботи в компаніях-виробниках електротехнічного обладнання, будівельних матеріалів, техніки; знання ПК (рівень, програми, середовища): Excel (впевнений користувач), 1С, PowerPoint.

Умови: заробітна плата від 50 000 грн (оклад + щоквартальна премія), виплачується двічі на місяць у встановлені терміни; різноманітні програми навчання та розвитку; компенсаційний пакет (обіди, мобільний зв’язок, корпоративний розвіз тощо); офіційне працевлаштування (всі гарантії відповідно до законодавства); робота в стабільній компанії.

Директор з маркетингу в «Техно Їжак» (Харків)

Міжнародна група компаній, експерт у галузі ґаджетів та аксесуарів, запрошує стати частиною колективу. Зарплата – 58 000 грн. Вимоги: вміти розробляти, впроваджувати та контролювати бренд-стратегію; досвід роботи на аналогічній посаді не менше 2-х років; вміння прокачати впізнаваність компанії; харизматичність та готовність до стрімкого розвитку разом з компанією.

Product Manager (Rx) (Київ)

Представництво оригінальної європейської фармацевтичної компанії шукає спеціаліста. Зарплата – 50 000 грн + бонуси. Вимоги: вища медична або фармацевтична освіта, маркетинг – бажано; успішний досвід роботи Product Manager від 3 років (бажано в кардіології) – обов’язково; досвід розробки та реалізації маркетингового плану з просування оригінальних Rx-препаратів; досвід launch препаратів, аналітичні здібності, креативність; енергійність, порядність, відповідальність; англійська – не нижче Upper-Intermediate.

Умови: гідна зарплата; система бонусів; соціальний пакет: автомобіль, комп’ютер, зв’язок, медичне страхування, страхування життя, обіди; професійні тренінги.

Lead Motion Designer (провідний відеодизайнер) у Playrix (Київ, Харків)

Ігрова компанія оголошує конкурс на вакансію. Є можливість працювати в одному з офісів компанії або віддалено в будь-якій точці планети. Вимоги до кандидата: наявність портфоліо (приклади промо-роликів для ігор – бажано); професійне володіння пакетами Adobe (After Effects, Photoshop), досвід роботи з Adobe Animate (Adobe Flash) і Adobe Premiere Pro – бажано; знання основних принципів анімації; вміння працювати з допоміжними програмами та плагінами; знання основ композиції, розуміння монтажних правил і прийомів, почуття ритму, вміння працювати з кольором, грамотно змонтувати звук.

Умови роботи: зарплата – 50 000-80 000 грн, оплачувана відпустка, повна компенсація зарплати під час лікарняного; вільний графік; робота віддалено, в офісі або в змішаному форматі; надання корпоративної техніки; повноцінне здорове харчування в офісах; компенсація витрат на коворкінг для віддалених співробітників; ДМС для працівників та їхніх дітей; компенсація за заняття спортом; співфінансування навчання; онлайн-курси з англійської мови для всіх рівнів; щорічні внутрішні конференції PlayrixCON.

Менеджер з роботи з VIP-клієнтами у FREEDOM finance (Київ)

Інвестиційна компанія шукає спеціаліста. Вимоги: наявність досвіду роботи з VIP-клієнтами від 4-х років; вміння вибудовувати довгострокові відносини; навички роботи з вимогливими клієнтами; навички виходу на осіб, які приймають рішення, та продажів VIP-клієнтам; грамотна усна та письмова мова; розуміння фондового ринку буде перевагою.

Пропонується: зарплата – 60 000 грн (ставка + бонус); офіційне працевлаштування; оплачувана відпустка та лікарняний; можливість навчатися; стильний офіс бізнес-класу А, панорамний вигляд на місто; незабутні корпоративи та найкраща команда, яка підтримає.

Поспішайте відгукнутися! Вакансії швидко закриваються!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також