Топовий бізнес зсередини: 5 книг від українських СEO

Редакція The Point разом із видавництвом BookChef підготували для вас добірку книг, у яких успішні українські підприємці розповідають про свій бізнес, мотивують на великі досягнення і водночас дають практичні поради. Можливо, в одній з компаній ви знайдете роботу своєї мрії.

А ще маємо для вас подарунок: з 29 червня до 6 липня включно ви маєте змогу придбати будь-яку книгу з добірки зі знижкою 10%Промокод robotaua діятиме при умові замовлення на сайті https://book24.ua/ 🙂

«Big money. Принципи перших», Євген Черняк

Євген Черняк – автор популярного YouTube-каналу Big Money. На написання книги «Принципи перших» його надихнув власний проєкт Big Money, в рамках якого він зустрічається з успішними українськими підприємцями та власниками великих бізнесів, серед яких: В’ячеслав Климов (співзасновник «Нова Пошта»), Василь Хмельницький (власник інвестгрупи UFuture), Владислав Чечоткін (власник Rozetka), Олександр Галицький (засновник Almaz Capital Partners), Борис Ложкін (засновник медіахолдингу UMH), Віталій Антонов (засновник «Концерн Галнафтогаз»). Книга, в якій 11 відомих підприємців розкривають свої секрети успіху, є абсолютним бізнес-бестселером України.

«Big Money. Принципи перших. Книга 2», Євген Черняк

Це друга книга з серії «Принципи перших». Вона про розумних і успішних бізнес-леді, серед яких, зокрема: Лера Бородіна (засновник сервісу оренди суконь Oh My Look!, співзасновник б’юті-простору G.Bar, So DoDo і LAVLA), Марина Авдєєва (співзасновник і керуючий акціонер страхової компанії «Арсенал Страхування»), Ольга Гуцал (власниця компанії «Каміон-Оіл» та ювелірного салону «Абрикос»), Вікторія Тігіпко (засновник і керуючий партнер венчурного фонду TA Ventures, президент Одеського міжнародного кінофестивалю), Олена Гудкова (засновник благодійної барахолки «Кураж Базар»). Вони керують компаніями та надихають своїми вчинками тисячі людей. Героїні цієї книги не виправдовують свої невдачі обставинами, а шукають і знаходять можливості.

«Дмитро Дубілет. Бізнес на здоровому глузді. 50 ідей, як домогтися свого», Тімур Ворона

Дмитро Дубілет – один із найбільш медійних, позитивних та ефективних підприємців країни. Здається, все, за що він береться, у нього виходить. Як він домагається свого? Книга складається з дев’яти розділів, заснованих на особистому досвіді Дмитра. У бестселері йдеться про практичні речі й про те, що надихає: розробка бізнес-ідей, побудова команди, маркетинг, продажі, а також 50 ідей, як втілити принципи Дмитра й домогтися свого.

 

«П’ятирічка Бахматова. Книга для тих, хто прагне діяти», Максим Бахматов

Книга про ефективність, уміння керувати часом та іншими ресурсами. Його ім’я знайоме кожному, хто хоча б раз дивився Comedy Club UA, стежив за розвитком ВДНГ і впровадженням інновацій в Україні. Автор бореться з незаконним будівництвом у місті, впроваджує 4G в метро і наводить лад на дорогах. Однак мало хто знає, з чого саме починався його шлях ефективного управлінця. У книзі автор ділиться історіями та спогадами про останні п’ять років діяльності, починаючи від участі в благодійному проєкті «Частинка серця», періодах ВДНГ і UNIT.City, закінчуючи приходом в мерію Києва на пост радника. Бахматов доводить – можливо абсолютно все.

«Бізнес по-одеськи. Як побудувати мережу, не втративши себе», Савва Лібкін, Антон Фрідлянд

Савва Лібкін – успішний український ресторатор, візіонер ресторанної премії «Сіль» і хранитель традицій одеської кухні. У своїх бізнес-мемуарах Савва ділиться власним досвідом: як відкрити ресторан і не «прогоріти», як за допомогою правильного позиціювання створювати черги в ресторани, секретами ведення бізнесу в періоди кризи і тим, як фокусування бізнесу допомагає зробити його унікальним і успішним. Ця книга – інсайдерське одкровення від справжнього гуру ресторанного бізнесу, адже автор наводить чесний аналіз перемог і помилок, яких встиг припуститися у житті.

Бонус

Маємо для вас ще один сюрприз! Ви можете виграти книгу Дмитра Дубілета від видавництва BookChef, а також брендовану чашку та закладку для книг від robota.ua! Випробуйте вдачу, взявши участь у нашому конкурсі на Facebook. Всі умови – за посиланням: https://www.instagram.com/p/CQsgmozHgsv/

 

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також