Травнева книгарня: що читати напередодні літа

Ми вже знаємо, що вам почитати сонячними травневими днями та затишними вечорами. Підготували добірку нових та просто цікавих книжок, аби ви з приємністю проводили час. Надаємо вам для цього кілька цікавих інгредієнтів. Читайте, надихайтесь та отримуйте інтелектуальну насолоду.

«Життя. Любов. Сміх. Свято твоєї присутності», Ошо

Про важливе та споконвічне з гумором, жартами, анекдотами та притчами. Проста і легка для сприйняття книга від мудреця, який збирав багатотисячні аудиторії, проповідуючи філософію життєвої насолоди. Ошо навчає: якщо щось робите, робіть повноцінно: смійтеся до коліків, кохайте до нестями. Навчіться відчувати тут і тепер. Ми це знаємо, нам така філософія подобається, підтримуємо. Та читати все одно цікаво, так по-доброму, чіпляє… Рекомендуємо, аби надихнутись на великі справи та глибше відчути приємні моменти життя.

«Кімната, де це сталося», Джон Болтон

Джон Болтон, екс-радник Трампа, розкриває секретні моменти його 4-річного знаходження на посаді президента США. Трамп є суперечливою людиною, тому, займаючи високу посаду, приймав неоднозначні рішення та потрапляв у міжнародні скандали. Недарма ця книга була довгий час під забороною випуску та погрозами кримінального переслідування автора екс-президентом. Про те, що насправді відбувалося за зачиненими дверима, особисте ставлення Трампа до України, його імпічмент, і все це із сенсаційними нюансами. Історико-політична книга. Радимо прочитати, аби бути в курсі унікальних подій, поданих серйозним свідком.

«Залізна вода», Мирослав Лаюк

Хоча роман створений до 150-річчя Лесі Українки, він не є біографічним. «Залізна вода» – унікальне цілюще джерело у селі Буркут, що на самому краї західної України, під кордоном з Румунією. Туди й вирушила Леся Українка, коли втратила коханого у 1901 році. Дії роману відбуваються у двох часових вимірах: на початку ХХ століття та у сучасному. Пригоди, пошуки, двоє молодих сучасних людей, які прагнуть дійти до однакової цілі. Не будемо спойлерити, читайте та переживайте.

«Рудий на узбіччі», Єнн Тайлер

Міка Мортимер, сорокарічний холостяк, експерт з комп’ютерів, а ще за сумісництвом доглядач багатоквартирного будинку у Балтиморі, жив собі розміреним життям і був щасливий. І ось в один день все руйнується: те, що його кидає подруга, звісно сум, але те, що на порозі з’являється рудий підліток і заявляє, що Міка його батько… Чтиво насичене теплими почуттями: любов’ю, гумором, інтимними переживаннями, сердечними таємницями. До щему в душі, пропонуємо прочитати та захопитись невідомою силою людських зв’язків.

«Забутий сад», Кейт Мортон

Ну як же ми залишимо вас без привидів, декадентства та сімейних таємниць? Читайте одну з найкращих вікторіанських містичних історій від відомої авторки-австралійки Кейт Мортон. 4-річна дівчинка, Нелл, сходить сама-самісінька з великого корабля в Англії, на який її посадила загадкова дама – Складачка історій. Нелл входить у новий світ, але страшна правда відкривається їй у 21-й день народження. Привиди минулого повертаються та примушують податись на пошуки розгадки родової таємниці… Книга захоплює з перших же сторінок і не відпускає до самого фіналу. Захопливо, трохи моторошно та приголомшливо. Кейт, ми ваші на віки!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також