Травневі перспективи: 14 вакансій для віддаленої роботи

Можливостей влаштуватися на віддалену роботу у престижну компанію та отримувати гідну заробітну плату чимало, в цьому переконалися аналітики robota.ua, готуючи добірку віддалених вакансій травня. Особливо актуальний такий вид зайнятості, зокрема, для мешканців різних регіонів – не потрібно прив’язуватися до міста та офісу; фахівців, які цінують свій час – не потрібно витрачати час, щоб доїхати на роботу; тих, кого цікавить гнучкий графік тощо.

Роботи багато, нудьгувати ніколи. Переходьте на вакансії та вивчайте умови, можливо, саме вам усміхнеться удача.

Координатор медичного асистансу в ARX

Страхова компанія запрошує у свою команду. Для роботодавця важливо, щоб кандидат мав медичну освіту (середню спеціальну); досвід роботи за фахом – перевага; був досвідченим користувачем ПК; не мав дефектів мови; вільно володів українською та російською мовами; був відповідальним, порядним, уважним, стресостійким.

Своєю чергою компанія пропонує: роботу у великій, стабільній міжнародній компанії; високий рівень зарплати, своєчасну оплату праці, преміювання за результатами роботи; після проходження навчання – роботу віддалено; офіційне працевлаштування, можлива часткова зайнятість з погодинною оплатою; програми медичного страхування, страхування життя, можливість пільгового страхування за іншими видами; корпоративне навчання, можливість розвитку та кар’єрного зростання.

Рекрутер у Visotsky Сonsulting

Міжнародна консалтингова компанія шукає фахівця. Побажання до кандидатів: досвід роботи у сфері найму від 1,5 років; навички проведення співбесід; наявність успішно закритих вакансій; продуктивність.

Пропонується: робота з кращими експертами в галузі управління бізнесом; можливість постійно підвищувати свою компетентність (семінари, тренінги, майстер-класи); можливості для кар’єрного зростання; віддалена робота, графік: пн-пт, 9:00-18:00; молода професійна команда; гарантії своєчасної виплати зарплати.

Creative lead у RAZOM GROUP

Комунікаційна компанія в пошуках нового члена команди. Для роботодавця важливі: досвід роботи в діджитал або креативному агентстві на посаді Copywriter, Creator, Art Director від 2-х років; досвід роботи з міжнародними та локальними брендами, блогерами, соціальними мережами; розуміння діджитал як каналу та його інструментів; знання Excel і PowerPoint на високому рівні; володіння англійською мовою на рівні Intermediate+.

Кандидатам, які пройдуть відбір, компанія гарантує: онлайн-навчання на внутрішній smart-платформі (в будь-який час); корпоративні заходи: тренінги, вебінари, конференції, стратегічні сесії, тімбілдинги; новий сучасний офіс біля метро; можливість працювати віддалено та в офісі; участь у соціальних проєктах та ініціативах підтримки здорового способу життя; роботу пліч-о-пліч з лідерами рекламного ринку; відкриту систему постановки індивідуальних цілей на рік; комфортну систему адаптації нових співробітників; створення з керівником індивідуального плану для професійного зростання всередині компанії та особистісного розвитку.

Фахівець з моделювання поведінки клієнтів у Kyivstar

Телекомунікаційна компанія шукає спеціаліста. Основні вимоги до претендентів: знання математичної статистики, статистичних методів аналізу, методів побудови статистичних, математичних та економетричних моделей; навички підготовки звітів і презентації результатів; аналітичні навички (аналіз первинної та вторинної інформації, узагальнення інформації, здатність побачити вплив факторів на події/явища, вміння виділяти важливі явища та оцінювати їх вплив тощо); аналітичні інструменти: IBM SPSS Modeler або Python.

Гарантується: віддалене робоче місце з можливістю відвідувати офіс; програма онбордінгу, що дозволяє легко та швидко адаптуватися новачкам в компанії у режимі онлайн; один з найкращих в Україні соцпакетів із медичним страхуванням та допомогою у різних життєвих ситуаціях; гідна оплата праці (офіційна); можливості онлайн-навчання (тренінги, курси); бонуси за якісну роботу.

Продавець-консультант у «Рік собаки»

Онлайн-зоомагазин на віддалену роботу запрошує продавця-консультанта з досвідом роботи. Побажання до претендентів: наявність ПК і стабільного інтернету; досвід роботи у даній сфері; знання української/російської мов; активність.

Пропонується: заробітна плата: ставка + відсоток від продажів; графік роботи: неповний робочий день – 5 робочих годин.

PPC-manager у GRANDA

Компанія, яка займається гуртовим та роздрібним продажем автомобільних запасних частин і супутніх товарів, відкриває вакансію. Вимоги до кандидатів: аналітичний склад розуму; добре розбиратися в Google Ads, Yandex.Direct; знання основних рекламних показників – CPC, CPL, CPA, CTR, ROI; досвід роботи з великими бюджетами; посидючість та готовність працювати з великими обсягами даних; чесність, відкритість.

Кандидатам, які пройдуть відбір, компанія пропонує: можливість стати частиною команди та разом професійно зростати; гідну оплату праці; своєчасну виплату заробітної плати; дистанційну зайнятість.

Режисер монтажу промо в «Інтер Медіа Груп»

Телеканалу у відділ промо потрібен спеціаліст. Вимоги до претендентів: вища освіта – режисура (бажано); навички самостійного монтажу; досвід роботи режисером монтажу від 2-х років (наявність портфоліо); знання програм Adobe Premiere Pro, Final Cut Pro 7 або Avid; впевнений користувач macOS; досвід роботи з короткою формою відео (анонс, кліп, реклама, трейлер); досвід роботи на телебаченні або в продакшн-студіях – перевага; особисті якості: креативність, оперативність, відповідальність.

Пропонується: офіційне оформлення; можливість віддаленої роботи; гнучкий графік; медичне страхування.

Support-менеджер у Golden Staff

Центр іноземних мов компанії оголошує конкурс на вакансію. Вимоги до кандидатів: вища освіта; знання англійської мови – не нижче Intermediate; навички роботи в MS Office (Word, Excel, PowerPoint), 1С – вітається. Розглядаються кандидати без досвіду роботи.

Умови роботи: можливість навчання та кар’єрного росту; офіційне працевлаштування; випробувальний термін – 3 місяці; можливість працювати віддалено та в офісі.

IT Project Manager у «ПРАВЕКС БАНК»

Банк запрошує на роботу керівника проєктів та програм відділу підтримки інформаційних технологій. Серед вимог до кандидатів: вища технічна або математична освіта; аналогічний досвід роботи в банківському секторі від 1 року; досвід управління банківськими ІТ-проєктами та програмами; розуміння технологій та принципів роботи банківських процесів та продуктів; знання англійської мови (Intermediate).

Роботодавець гарантує: ринковий рівень заробітної плати, бонусну програму за результатами роботи; міжнародні стандарти роботи; відкриту корпоративну культуру та європейські цінності; можливості для професійного росту; дружну та професійну команду.

English tutor в Englishdom

Міжнародна онлайн-школа англійської мови шукає спеціаліста. Портрет ідеального викладача: добре знає та любить англійську мову на рівні Upper-Intermediate і вище; має досвід викладання/репетиторства – від 1 року і вище; ефективний та чуйний; постійно розвивається та «прокачує» свої скіли; прагне навчити та привести студента до результату.

Пропонується: гідний рівень доходу, система бонусів; стабільне завантаження; гнучкий графік роботи (повна/часткова зайнятість, ранок/вечір, будні/вихідні); віддалена робота (Skype); інтерактивний підручник – розроблені аудіо-, відеопрограми навчання, реалізована автоперевірка домашнього завдання, підготовка до уроку займає лише 15 хвилин; підтримка особистого куратора та менеджера з адаптації; тренінги, вебінари та обмін досвідом з викладачами Східної Європи та native speakers; спілкування в community з 500+ вчителів.

Бренд-менеджер (Shopify) в DigiOrange

Інтернаціональна компанія, яка займається розробкою та виробництвом унікальних комп’ютерних комплектуючих і електроніки під власними брендами, шукає в команду спеціаліста. Серед вимог до претендентів: досвід запуску та розвитку магазинів на Shopify в Європі; знання ключових e-commerce метрик і вміння управляти ними; вміння формувати ефективну команду підрядників (таргетологи, контекстологи, SEO та дизайнери); вміння швидко та ефективно працювати з інформацією в режимі мультизадачності.

Пропонується: можливість очолити виведення нового продукту на європейський e-commerce ринок; сформувати свою команду та реалізувати найсміливіші ідеї у сфері маркетингу; повністю віддалена робота з гнучким графіком та високим рівнем автономності.

Фахівець з пошуку комерційних приміщень (фріланс) в EVO

Українській продуктовій IT-компанії потрібен фахівець. Ідеальний кандидат: має успішний досвід пошуку комерційних приміщень для оренди; добре знає ринок нерухомості в східному регіоні України; зможе оцінити наявність та відповідність всіх необхідних документів на приміщення; має досвід взаємодії з агентствами нерухомості; має власне авто або готовий до відряджень громадським транспортом; готовий проводити суттєву частину роботи у відрядженнях.

Пропонується: співпраця за цивільно-правовим договором; своєчасна оплата праці в кінці кожного місяця; вільний графік роботи, відсутність контролю; підтримка та допомога керівника на всіх етапах; чесність та прозорість у всіх комунікаціях.

Graphic Designer у McCANN KYIV

Провідна комунікаційна мережа шукає творчого та технічно підкованого дизайнера. Потрібні якості та навички: вміння працювати в Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Photoshop – обов’язково; 3ds Max – бажано; вміння малювати від руки – бажано; креативне мислення; оперативність та організованість; вміння працювати в команді; наявність професійного портфоліо – обов’язково; досвід роботи дизайнером у рекламному агентстві від 1 року – бажано.

Компанія гарантує: конкурентний рівень заробітної плати; цікаві завдання, роботу з великими українськими та міжнародними клієнтами; просторий офіс на Подолі з власною терасою; child-, pet-friendly компанію; офіційне працевлаштування; корпоративне навчання; щорічне оцінювання та планування кар’єри; дружну команду професіоналів, креативні корпоративи.

SMM-редактор (телеканал «ФУТБОЛ») у «Медіа Група Україна»

Медіахолдинг запрошує в команду. Основні вимоги до кандидатів: напрям підготовки «Редактор», досвід роботи не менше 1-го року; вища освіта (спеціаліст, магістр); досвід роботи в соцмережах (Instagram, Telegram, Facebook); ввічливість, пунктуальність, відповідальність; просунуте знання соцмереж (Instagram, Telegram, Facebook).

Кандидатам, які пройдуть відбір, компанія гарантує: офіційне працевлаштування; своєчасну виплату заробітної плати (двічі на місяць); піклування про здоров’я: медичне страхування та можливість застрахувати рідних; графік – п’ятиденний робочий тиждень зі змінними вихідними; прозорі налагоджені процеси; корпоративний університет, можливості для навчання, доступ до корпоративної бібліотеки; знижки та пільги на заняття в спортклубі, курси англійської; цікаві проєкти, можливості для самореалізації та професійного розвитку.

Поспішайте відгукнутися. Вакансії швидко закриваються!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також