ТСН та Вища школа Media & Production змінюватимуть підхід до викладання медіапредметів в українських ВНЗ

Вища школа Media & Production разом з командою ТСН ініціюють проведення всеукраїнського неформального опитування щодо рівня викладання медіапредметів у вищих навчальних закладах України. Його результати нададуть змогу отримати реальну оцінку якості викладання та допоможуть окреслити проблемні зони у системі освіти для їх подальших змін.

«Всі розуміють, що потрібно змінювати систему освіти, але часто це «розуміння» у кращому випадку залишається на рівні нарікань у соцмережах. Від власних студентів Вищої школи Media & Production та стажерів 1+1 медіа ми знаємо про проблеми державної підготовки журналістів в Україні, а тому виступаємо за конкретні дії, які змінять нинішню застарілу й малоефективну систему освіти на якісну й сучасну. Разом з командою ТСН ми просимо не мовчати  тих, хто навчається, адже без їх участі система не зміниться. Ми #за_якісну_освіту»,  − коментує Вікторія Гнап, керівник відділу розвитку та навчання 1+1 медіа.

Команди ТСН та Вищої школи Media & Production закликають долучитися до опитування усіх, хто навчається або навчався за фахом, що пов’язаний із журналістикою та медіа в цілому. Першочергово важливою є залученість і небайдужість саме студентів задля професійного майбутнього яких ініціатива і має сенс.

Додана google-форма з неформальним опитуванням містить два запитання, чесна і об’єктивна відповідь на які дасть змогу окреслити реальну ситуацію в системі освіти та стане підґрунтям для реальних змін. Отримані результати слугуватимуть підтвердженням факту необхідності негайного перегляду підходу та способів викладання медіапредметів в Україні.

Також організатори звертаються із проханням підтримати дану ініціативу та закликають до соціальної відповідальності усі медіа, що пишуть про освіту. Кожне інтернет-ЗМІ, яке поділиться посиланням на опитування на власному сайті та сторінці у соціальних мережах, зробить свій внесок у боротьбу з викладанням сучасної журналістики по статтям із Вікіпедії й підручникам 20 століття.

Опитування щодо якості рівня викладання медіапредметів у вищих навчальних закладах України триватиме по 25 березня 2018 року. Після його проведення ТСН та Вища школа Media & Production централізують результати та оголосять про свої подальші кроки у напрямку зміни нинішньої системи освіти.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також