У просторі rabota.ua відбувся Ярмарок вакансій для біженців та шукачів притулку

21 лютого у ПроHR, просторі rabota.ua, відбувся Ярмарок вакансій для представників українського бізнесу, національних громад біженців та шукачів притулку (ініціатива БФ «Право на захист»).

rabota.ua долучилася до організації та інформаційного супроводу цього заходу, оскільки підтримує мету ініціативи: полегшити інтеграцію біженців та шукачів притулку в українське суспільство та сприяти їх працевлаштуванню. «Наша компанія вважає, що дуже важливо розповісти роботодавцям про потенціал біженців та шукачів притулку. Часто буває, що біженці мають вищу освіту та можуть запропонувати нашій країні високу експертизу, але їм важко працевлаштуватися через недостатню поінформованість роботодавців, – відзначає Анна Соловйова, HRBP rabota.ua. – Проте ці люди хочуть бути потрібними в нашій країні, забезпечувати свої родини, і ми хочемо надати їм додаткову можливість, допомогти соціалізуватися в новій державі».

«Звісно, ми розуміємо, що це тільки початок – перші кроки, – говорить Ілона Соловей, керівник проекту «Інноваційні шляхи інтеграції біженців та шукачів притулку в Україні». – Проте саме вони є найважчими. Рада, що нам вдалося започаткувати цей діалог, знайти тих, хто відгукнувся та підтримав нас».

Ярмарка вакансий

На Ярмарку вакансій роботодавці дізналися більше про правові засади залучення таких кандидатів та познайомилися з ними. А представники національних громад біженців презентували свій трудовий потенціал та дізналися про можливості працевлаштування в Україні.

 

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також