Успішні позиції: 11 високооплачуваних вакансій травня

Одне з найважливіших рішень, від якого залежить, зокрема, якість життя – вибір професії. Варто зазначити, що обирають професію не лише випускники шкіл чи ВНЗ, зробити це може будь-хто та будь-коли. Якщо ви талановиті, у вас є бажання розвиватися професійно та отримувати гідну заробітну плату – можете змінити своє життя вже сьогодні. Ми підготували добірку вакансій з гідними заробітними платами, цілком можливо, що якась із зазначених пропозицій вас зацікавить. Хочете дізнатися про умови – переходьте на вакансії. Пропозиції актуальні на цю мить і доступні для працевлаштування.

Фінансовий директор в OMEGA RENDER

Аутсорсингова компанія оголошує конкурс на вакансію. Вимоги до кандидата, зокрема: досвід роботи фінансовим директором 5+ років у середніх і великих компаніях; знання англійської мови на рівні Upper-Intermidiate (обов’язково); досвід роботи з іноземними юрисдикціями та міжнародним структуруванням бізнесу; вища освіта, наявність фінансової та/або бізнес-освіти буде перевагою; знання та доведені практичні навички у сфері фінансового управління компанією; досвід роботи з Zoho Books або Quik Books буде перевагою; досвід успішної автоматизації управлінського обліку та бізнес-процесів.

Пропонується: робота в молодій, успішній та дружній команді професіоналів, яка розподілена географічно; заробітна плата – 120 000 грн + річні бонуси; графік роботи: пн-пт, 09.00-18.00; офіційне оформлення.

CEO логістичної компанії у System

Агропромисловий комплекс відкриває конкурс на заміщення вакантної посади. Очікування від майбутнього CEO: успішний управлінський досвід у сфері міжнародної логістики від 3-х років; досвід управління всіма типами логістичних ланцюжків; стресостійкість, гнучкість до змін.

Кандидатам, які пройдуть відбір, компанія гарантує: зарплату – 150 000 грн і вище (за підсумками проходження випробувального терміну); можливість реалізувати свої амбіції; умови для комфортної роботи в офісі; відпустку, лікарняні тощо.

Операційний директор

Керівна компанія національного холдингу в пошуку операційного директора для нового проєкту. Побажання до кандидатів: лідерство, харизматичність; досвід роботи на аналогічній посаді з реальними прикладами досягнень; навички розробки та впровадження програм для підвищення ефективності діяльності; знання бізнес-процесів, досвід управління ключовими блоками; досвід формування відділів (або повністю проєкту) з нуля; знання інструментів управління командою; знання основ менеджменту та фінансів; здатність працювати в режимі багатозадачності.

Компанія гарантує: високий рівень оплати праці – 280 000 грн (за результатами співбесіди); участь у розробці стратегії діяльності компанії; участь у побудові професійної та згуртованої команди спільно з власником бізнесу.

Retention Manager в EASY TIME COMPANY

Консалтингова компанія шукає досвідченого фахівця. Портрет ідеального кандидата: має досвід роботи на посаді Retention; вміє спілкуватися з клієнтами з різними фінансовими можливостями; вільно та грамотно володіє російською мовою; вміє переконати клієнта.

Умови: робота в комфортному офісі поруч з метро, графік – пн-пт, з 10.00 до 19.00; спілкування з «гарячою» базою, яка щодня зростає; заробіток – 5 000-10 000$; робота у великому та дружному колективі; участь в корпоративних заходах, Pizza and Beer тощо.

Директор з продажу (експорт США, non food)

Виробнича компанія оголошує конкурс на посаду. Побажання до претендентів: управлінський досвід роботи у виробничих, експортно-орієнтованих компаніях від 5 років; досвід роботи побудови продажів на ринку США, знання ринку США (обов’язкова вимога); досвід побудови дилерської мережі на експортних ринках; знання англійської мови – не нижче Advanced (обов’язково).

Компанія пропонує: заробітну плату – від 120 000 грн (обговорюється) + система KPI; участь у профільних виставках, конференціях; оплату спортзалу.

Android-розробник у MirageTech

IT-компанія запрошує в команду. Вимоги, зокрема: досвід розробки проєктів Android більше 3-х років; хороший аналіз та навички вирішення проблем; здатність самостійно виконувати завдання та можливості контролю прогресу системи.

Умови праці: графік роботи – з 9:00 до 18:00; комфортний офіс; офіційна заробітна плата – 100 000-140 000 грн, перший місяць – випробувальний термін; перекус, чай, кава та обід коштом компанії; можливість кар’єрного росту, премії за гарну роботу.

Провідний системний адміністратор у Calloption

Міжнародна фінансова IT-компанія шукає фахівця. Серед основних вимог: навички адміністрування Linux на високому рівні; досвід роботи з високонавантаженими веб-проєктами з використанням nginx + PHP-FPM та HAProxy; досвід використання/адміністрування MySQL/PostgreSQL; хороші знання в галузі мережевих технологій, розуміння DNS, HTTP (S), VPN, пошти, сертифікатів SSL, шифрування тощо; досвід кластеризації баз даних і веб-серверів; балансування навантаження за різними алгоритмами; досвід роботи з БД Apache Cassandra; досвід роботи з Kafka або іншими message brokers.

Умови роботи: зарплата – 4 000$; офіс в центрі Києва або можливість працювати віддалено.

Керівник команди програмістів 1С

Національна компанія, яка об’єднує виробництво, логістику, експорт, гуртову та роздрібну торгівлю, запрошує в команду. Успішний кандидат: має математичний та інженерний склад розуму; знає 1С ядро, сповідує філософію: компанія намагається вирішувати усі проблеми за допомогою стандартних функцій 1С (пише код для спеціальних рішень у крайньому разі); грамотний з точки зору software engineering; має успішний досвід у виробництві та роздрібному бізнесі, професійну ерудицію; має особистий досвід роботи в усіх можливих базах 1С 8.2/8.3, УПП, ЗУП, логістика, торгівля; досвід управління командою від 10 розробників; досвід SQL, BI від 3-х років; має здатність навчати колег і любить самостійно програмувати (важливо).

Умови роботи: офіційне працевлаштування; оплачувана щорічна відпустка; зарплата – 80 000-120 000 грн.

Лікар-стоматолог-ортопед у «Європейський стоматологічний центр»

Стоматологічний центр запрошує на роботу. Клініка оснащена сучасним європейським обладнанням. Роботодавець гарантує: європейські умови праці та заробітну плату – 100 000 грн; безперервне професійне навчання: стажування, семінари, лекції провідних європейських фахівців (стажування проходить у німецькій клініці-партнері коштом роботодавця); професійне зростання; повний соціальний пакет.

Менеджер з роботи з ключовими клієнтами у «2К»

Компанія – виробник побутової хімії, відкриває конкурс на заміщення посади. Побажання: досвід роботи від 2-х років у Fozzy Group («Сільпо», «Фора», Fozzy, Trush), «Новус», «Метро» (обов’язково); навички ведення переговорів, переконання та подолання заперечень; високий рівень аналітичних здібностей; цілеспрямованість, активність, комунікабельність, орієнтація на результат; досвідчений користувач ПК (MS Office, Exel, PowerPoint, 1C).

Компанія пропонує: заробітну плату – 100 000 грн; молодий та дружний колектив; офіційне працевлаштування; п’ятиденний робочий тиждень; цікаве та насичене корпоративне життя.

Директор з маркетингу

Дочірня компанія Європейського фінансового холдингу запрошує в команду. Побажання до кандидатів: успішний управлінський досвід у комерційному секторі (бажано МФО); досвід ведення проєктів, проєктних груп та управління програмами; вища освіта.

Пропонується: офіційне працевлаштування; можливість працювати та навчатися у професіоналів; сприяння реалізації потенціалу у міжнародному середовищі; заробітна плата – 60 000-100 000 грн; корпоративний мобільний телефон і ноутбук; інші пільги та компенсації, що передбачені політиками компанії.

Поспішайте відгукнутися. Вакансії швидко закриваються!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також