В Іспанії порахували, скільки грошей втрачають компанії через перерви співробітників

Міжнародна швейцарська компанія Adecco нещодавно провела дослідження і дізналася, як впливають регулярні відлучення співробітників від роботи на прибуток роботодавців. У ході дослідження було проаналізовано близько 30 тисяч компаній. Виявляється, що постійні відлучення співробітників на перекури та чаювання у робочий час «обкрадають» роботодавців на 3,3 млрд евро щороку у загальному еквіваленті.

У середньому ж один іспанський працівник втрачає від 53,8 до 161,3 годин роботи на рік, відволікаючись на власні справи та затяжні перерви. Середній показник збитковості при цьому складає 3 224 євро з людини.

Така кількість «байдикуватих» годин набігає через сієсту та ранкову перерву на каву о 10:30, яку використовують майже всі іспанці. Проте найбільшу кількість часу забирає все ж таки інтернет. Перевірка особистої пошти, приватне листування та соцмережі – ось де криється найбільша спокуса для всіх офісних працівників Іспанії.

Втім, як пише французьке видання LesEchos, яке й опублікувало дослідження, керівництво опитуваних компаній вважає, що переважна більшість їх співробітників все ж таки не зловживають своїми перервами та сумлінно виконують обов’язки.

А скільки робочого часу витрачаєте на особисте ви? 🙂

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також