В Україні стартувала Школа Кар’єрного Консультанта: навчання безкоштовне

В рамках Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії» Міністерства освіти і науки України, який вже охопив учнів 7-11 класів всіх шкіл України та їх батьків, стартує Школа Кар’єрного Консультанта. robota.ua пітримує цю ініціативу та надає безкоштовну можливість отримати нову професію для психологів будь-якої спеціалізації.

«Професія Кар’єрний Консультант (Кар’єрний Радник) – це нова, але вкрай затребувана спеціальність, яка є професією майбутнього», – пояснює виконавча директорка Асоціації інноваційної та цифрової освіти Марія Богуслав«В США, Канаді та країнах ЄС кар’єрні радники користуються великим попитом, як серед підлітків, так і серед дорослих, адже у сучасному світі, у середньому, людина змінює свою професію декілька разів протягом життя», – зазначає Марія.

Школа Кар’єрного Консультанта – це офіційна програма підвищення кваліфікації, яку запроваджує Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, спільно з Асоціацією інноваційної та цифрової освіти та компанією «HR YOU». Модель навчання – змішана (blended learning), що ефективно поєднує мультимедійні електронні курси у форматі SCORM з практичними тренінгами, які проведе відома українська кар’єрна радниця, яка консультує підлітків з різних країн світу – Ганна Різніченко.

«Випускники даної програми отримають 1 кредит (ЄКТС), а головне – практичні знання та навички проведення консультацій щодо вибору найкращої професії, підготовки до співбесіди в компанії своєї мрії тощо», – говорить директор Інституту модернізації змісту освіти Євген Баженков. «На базі Школи Кар’єрного Консультанта ми створимо професійну мережу для подальшої комунікації між фахівцями», – продовжує Євген Баженков.

Розпочати навчання у Школі Кар’єрного Консультанта можна тут, пройшовши просту та швидку реєстрацію. Навчання – безкоштовне.

Хочу розпочати навчання!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також