Бізнес-кемп та тур до США: в Україні стартує навчальна програма для підприємниць

У жовтні 2020 на українських підприємниць чекає незвичайна навчальна програма – Female Leadership Program. Організатором навчання для фундаторок і менеджерок технологічного підприємництва є громадська організація зі сприяння українському бізнесу Ukrainian Hub.

Female Leadership Program спрямована на те, щоб підтримати українських жінок, що займаються розвитком інноваційного бізнесу. На підприємниць чекають практичні вправи, що навчать актуальним умінням з ведення підприємницької діяльності спільно з іноземною експертизою.

За словами Голови правління Ukrainian Hub Олесі Мальованої, жінки стали частіше обіймати керівні посади, засновувати і вести бізнес, тож їм важливо допомагати. Нині необхідно, щоб про подібні проєкти стало відомо якнайбільшій кількості дівчат.

«Частка жінок в українському ІТ зростає і наразі складає вже 25%. Для порівняння — 5 років тому цей показник становив трохи більше як 14%. У червні цього року, в рамках міжнародної ініціативи для жінок WISE24, участь взяли участь 20 українок. 6 з них презентували свої проєкти у фіналі тисячі інвесторів зі всього світу. Ми рухаємось у правильному напрямку та все одно потребуємо підтримки» – говорить вона.

Навчання буде складатися з етапів:

  • Бізнес-кемп (з 12 до 15 жовтня) для півсотні підприємниць;
  • Буткемп (16-17 жовтня) за програмою американського фонду CRDF Global у Києві.

А переможниці пітч-змагання на завершальному етапі на початку 2021 року отримають можливість відправитися в бізнес-тур до США, до якого увійде тренінг-інтенсив у Кремнієвій долині.

Бізнес-кемп у Києві

Перші чотири дні навчальної програми будуть насичені лекціями та майстер-класами від головних вітчизняних та іноземних фахівців у сфері менеджменту, фінансів, продажів, маркетингу, комунікацій та залучення інвестицій.

Далі на учасниць чекає дводенний буткемп. Там Фонд цивільних досліджень та розвитку (CRDF Global) проведе тренінг, на якому проаналізує поведінку жінок у підприємництві. Професіонали зі США навчать українок вмінням самопрезентації, мистецтва переговорів з інвесторами, нюансам виходу на міжнародний ринок та планам розвитку своєї справи.

Закінчиться програма фінальним пітч-конкурсом, де стануть відомі 10 учасниць, що отримають тревел-гранти від CRDF Global та Concord Bank і їх подальше навчання проходитиме у США.

Якщо карантинні заходи посилять, то всі навчальні процеси відбудуться в онлайні.

Бізнес-тур до США

Протягом семи днів українські підприємниці перебуватимуть у серці Кремнієвої долини — навчально-житловому комплексі в Менло-Парк. Інтенсив у США дасть українкам обізнаність у просуванні бізнесу та новітніх інноваційних інструментах, вони дослідять справжні бізнес-кейси та вдалі стратегії і вдосконалять свої лідерські навички.

Вимоги до учасниць навчання:

  • бути власницею, засновницею (співзасновницею) та/або топ-менеджеркою технологічного бізнесу;
  • вести активну діяльність (не менш як рік);
  • мати оригінальну ідею бізнесу;
  • володіти мотивацією до особистісного та професійного розвитку.

Участь у навчальній програмі безкоштовна. Заявки можна подати до 17 вересня 2020 року.

Програма ініційована Українсько-Американською Координаційною Радою у партнерстві з CRDF Global за підтримки компанії Innovecs.  Платиновий партнер — Concord Bank (основний вітчизняний банк, що підтримує фінтех-індустрію).

Детальніше про проєкт можете дізнатися на сайті.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!