В Україні з’явиться Академія Аналітики для студентів: навчання безкоштовне

Перший Український Міжнародний Банк започатковує навчальний проєкт Академія Аналітики ПУМБ. У червні стартує перший курс «Аналітика даних від ПУМБ» для студентів старших курсів технічних вишів. Навчання безкоштовне та проходитиме в режимі онлайн. Програма курсу розроблена в партнерстві з Київською школою економіки (KSE). За один місяць студенти отримають практичні навички роботи з базами даних на основі реальних кейсів.

Деталі навчальної програми

Курс буде корисним для студентів старших курсів технічних та економічних вишів з усієї України, які хочуть здобути досвід у напрямках Data Analyst, Data Scientist, Business Analyst. Студенти навчаться застосовувати інструменти для  роботи з даними на практичних банківських кейсах з деперсоніфікованими даними. Зокрема, SSRS & Power BI для візуалізації даних, SQL & Python для аналізу даних, RPA для автоматизації процесів. Також слухачі курсу навчаться створювати Data Science моделі.

У конкурсному відборі можуть взяти участь студенти, випускники технічних та економічних вишів, спеціальностей: економічна кібернетика, прикладний системний аналіз, математичний аналіз та інших спеціальностей, які передбачають знання з аналітики баз даних.

Навчальна програма складається з двох модулів, кожен, в середньому, тривалістю два тижні. Лекції-практикуми будуть проводити провідні експерти ПУМБ з різних напрямків аналітики.

Як подати заявку на участь? 

Подати заявку на курс можуть студенти III або вище курсу навчання (18-25 років), оскільки мета проєкту – дати практичні навички саме студентам або випускникам. Основна вимога до аплікантів – вміння працювати з базами даних та бути готовим присвятити близько 4 годин щодня для практичного та самостійного навчання впродовж місяця. Для подачі заявки потрібно заповнити форму на сайті проєкту та пройти співбесіду.

Після завершення навчання та проходження тестування, учасники отримають сертифікат про закінчення курсу. Кращі студенти будуть запрошенні на роботу в ПУМБ. Навчання стартує з початку червня 2021 р. Заявки приймаються з 1 по 22 травня 2021 р.

Подати заявку на участь

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також