Освітній бум! Добірка актуальних вакансій для педагогів

Новий навчальний рік розпочався, а з ним зріс і попит на спеціалістів-освітян: наукових співробітників, вчителів, репетиторів, вихователів, тощо. Аналітики robota.ua підготували добірку актуальних вакансій у різних регіонах для представників одного з найшанованіших професійних напрямків, які своєю працею виводять освіту на нові щаблі розвитку.

Педагог для занять з дітьми 5-12 років, ментальна арифметика, швидкочитання в NewGenerationZ (Київ)

Мережа дитячих розвивальних центрів запрошує в команду. Шукають: тих, хто любить дітей; має практичний досвід роботи викладачем; вищу педагогічну освіту; високі комунікативні навички; здатність до навчання; особистий ноутбук; проактивних. Пропонується: погодинна оплата праці; гнучкий графік з можливістю вибору навантаження та району; навчання коштом компанії; підтримка та комфортні умови праці; повна або часткова зайнятість.

Учитель математики та фізики IT STEP School (Полтава)

Приватний заклад загальної середньої освіти шукає спеціалістів. Вимоги до претендентів: вища педагогічна освіта; досвід роботи не менше 2-х років; вміння закохувати у свій предмет; бажання розвиватися та навчатися нового; орієнтуватися в сучасних технологіях та ресурсах; позитивне ставлення до життя; вміння знаходити спільну мову з людьми будь-якого віку та статусу; креативність. Пропонують: офіційне працевлаштування; конкурентну заробітну плату; повну зайнятість – з 08.45 до 17.45; підтримку освітніх і виховних ініціатив.

Заступник декана міжнародного факультету в «Київський медичний університет» (Київ)

Університет відкриває вакансію. Вимоги до претендентів: вища освіта («Менеджмент», «Діловодство», «Соціологія», «Зв’язки з громадськістю», «Публічне управління», «Філологія», «Педагогіка»); вільне володіння українською, російською та англійською мовами (бажано наявність сертифікату В2 та вище); знання електронного документообігу; нормативно-правових актів України, вимог державних стандартів у галузі освіти, науки та охорони здоров’я; відмінні презентаційні та комунікаційні навички. Пропонують: гідну оплату праці + бонуси; шанс отримати міжнародний досвід; можливості для навчання (тренінги, курси, стажування); професійний та особистий розвиток; можливість гнучкого графіка та віддаленої праці; соцпакет; адаптаційні програми; сучасний офіс.

Молодший науковий співробітник в Національний університет «Львівська політехніка» (Львів)

Університет шукає фахівця. Вимоги: вища освіта (технічна, фізична, хімічна), переваги – кандидатам наук; знання англійської мови на рівні В2 і вище; досвід проведення наукових досліджень (експериментальні та аналітичні); написання статей; виступу на конференціях, семінарах, олімпіадах; досвід роботи в Origin, Excel, Word, Matcad; буде плюсом знання R/MatLab/Python для обробки та візуалізації даних.

Пропонують: роботу в приміщенні лабораторій Науково-навчального центру інноваційних технологій на наноінженерії; обладнане робоче місце, доступ до експериментальних установок, повний соцпакет та офіційне працевлаштування; графік – з 9:00 до 18:00, вихідні – субота та неділя; можливість працювати на півставки з гнучким робочим графіком або за індивідуальним договором підряду; зарплата – 7 000-10 000 грн + премії; можливість закордонних наукових відряджень та додаткового викладання для студентів університету.

Учитель молодших класів, продовженого дня в Kids Lend (Київ)

Сімейний розважальний центр проводить додатковий набір викладачів молодшої школи та групи продовженого дня. Пропонується оптимальний рівень завантаження (до 10 осіб); робочий графік – 5/2, з 8.30 до 20.30 (погодинна оплата праці); соціальний пакет + харчування; конкурентна заробітна плата – 15 000 грн; допомога інструктора/няні. Основні обов’язки: організація навчального процесу та дозвілля дітей; допомога під час приймання їжі; у підготовці домашнього завдання.

Репетитор фізики та математики в «Логос» (Дніпро)

Репетиторський центр запрошує фахівців стати частиною команди. Пропонують: індивідуальний графік роботи; забезпечують всім необхідним для проведення уроків (програми, посібники, додаткові матеріали); оптимальний рівень завантаження учнями; можливість впливати на рівень доходу (залежить від кваліфікації та кількості учнів). Вимоги: знання профільного предмета та вміння допомагати дітям розкривати таланти в навчанні.

Вчитель початкових класів в Your International School (Київ)

Приватний заклад середньої освіти шукає енергійних, завзятих педагогів-наставників для учнів початкової школи. Вимоги до кандидатів: знання англійської мови (бажано); вища технічна або філологічна освіта. Навчають методиці навчання, а також підходам у навчанні, які застосовуються у школі. Обов’язки: доброзичливе, шанобливе ставлення до дітей; високий рівень культури; виконання навчального плану, затвердженого адміністрацією школи; дотримування методики та підходів у навчанні, які використовує школа; дотримування графіка роботи. Пропонують: дружний колектив, зручне розташування школи, соціальний пакет, заробітну плату – 12 000 грн.

Куратор класу IT STEP School (Харків)

Харківська філія Комп’ютерної академії «ШАГ» запрошує спеціалістів у загальноосвітній ліцей IT STEP SCHOOL. Вимоги до кандидатів: вища освіта (педагогічна або психологічна); високий рівень відповідальності, проактивність та самостійність; хороші організаторські та управлінські здібності; зацікавленість в довгостроковій співпраці. Пропонують: стати членом команди унікального освітнього проєкту; отримати корисний та унікальний досвід з організації навчального процесу; офіційне працевлаштування; навчальні тренінги та прокачування soft skills. Умови роботи: повний робочий день – з 8.45 до 17.45, можливість подальшої співпраці за іншими проєктами; конкурентна заробітна плата.

Філолог (українська/російська) в MGID (Київ)

Міжнародна компанія шукає фахівця. Вимоги: знання української та російської мов на викладацькому рівні; навички репетиторства/проведення тренінгів; знання ПК на рівні впевненого користувача; відповідальне ставлення до роботи; орієнтованість на результат; досвід підготовки студентів до здачі ЗНО/вступних іспитів (буде плюсом). Обов’язки: проведення внутрішніх тренінгів для складу письменників і модераторів; удосконалення писемного мовлення та редакторських навичок команди. Пропонується: робота в новому офісі; гнучкий підхід до графіка (часткова зайнятість 2-4 год/день); гідний рівень компенсації.

Педагог у Центр розвитку дитини «Пізнайки-Розвивайки» (Вишгород)

Приватний заклад дошкільної освіти запрошує на роботу творчого педагога без вимог до спеціалізації чи досвіду роботи. Заробітна плата – від 12 000 до 15 000 грн. Вимоги: любов і повага до дітей; відповідальність та організованість; організаторські здібності; толерантність і ввічливість у спілкуванні з дітьми, батьками та командою дошкільного закладу; бажане знання англійської мови – базовий рівень володіння (буде перевагою, а також впливатиме на розмір зарплати); медичний огляд. Роботодавець пропонує: маленькі групи дітей (12 діток); п’ятиденний змінний графік роботи (з 08.00 до 18.00); офіційне оформлення та всі гарантії згідно КЗпПУ; можливість підвищення кваліфікації та кар’єрного зростання; збільшення зарплати за рахунок додаткових занять; робота у молодому та дружному колективі; п’ятиразове харчування коштом роботодавця.

Тьютор в інноваційну школу в ACE School (Київ)

Школа сучасної освіти запрошує на роботу тьютора для роботи із дитиною віком 8 років. Вимоги: вища освіта (не обов’язково педагогічна) або незакінчена вища; володіння інформаційними технологіями на рівні досвідченого користувача; грамотна усна та письмова українська мова, досвід роботи з дітьми. Обов’язки: опікування індивідуальним розвитком дитини. Умови роботи: заробітна плата – 14 000 грн; повна/неповна зайнятість; 10 хв пішки від м. Виставковий центр; дружний колектив.

Педагог на півдня в Sunny Day (Одеса)

Дитячий центр шукає спеціаліста. Вимоги: педагог за освітою та покликанням, відповідальний, любить дітей та роботу. Обов’язки: проводити заняття в малокомплектній групі неповного дня з пн-пт, з 9.00-13.00, якісна підготовка до занять, зустріч дітей, проведення занять з дітьми 4+, зворотний зв’язок з батьками. Умови роботи: можливість навчання, відвідування семінарів і введення в курс справи, допомога інших педагогів, дружний колектив, комфортні умови роботи, заробітна плата – 5 000 грн (з перспективою підвищення), премії.

Перекладач європейських мов (віддалено) в Gramozeka (Київ)

Професійне бюро спеціалізованих перекладів запрошує в команду. Вимоги: грамотна російська; робота на совість; прекрасне знання своєї мовної пари. Обов’язки: регулярно перекладати тексти; слідувати глосарію; бути в зоні доступу. Умови роботи: повністю віддалена робота; своєчасна оплата праці (13 999 грн); стабільність; регулярні обсяги роботи; доброзичливий куратор.

Поспішайте відгукнутися! Вакансії швидко закриваються!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також