Робота є! 10 актуальних вакансій із заробітною платою 35 000+ гривень

Попри те, що сезон відпусток триває, на ринку праці гаряче – роботодавці в різних регіонах мають цікаві пропозиції за достойну винагороду за працю.

Аналітики robota.ua підготували для вас добірку актуальних вакансій, які в черговий раз дають змогу переконатися, що пропозицій на ринку праці чимало (навіть влітку), варто лише постукати у потрібні двері.

Старший продавець відділу бакалії в Good Wine (Київ)

Компанія, яка займається імпортом і дистрибуцією, запрошує в команду. Заробітна плата – 35 000 грн + % (середній дохід – 40 000 грн). Вимоги до претендентів: хороші організаційні навички, вміння самостійно визначати пріоритети та завдання; попередній досвід роботи на керівних посадах; вміння працювати з командою; вільне спілкування англійською мовою; кандидати мають цікавитися здоровим харчуванням та вміти готувати. Обов’язки: робота з командою (розвиток, навчання, організація роботи); активна участь в аналізі продажів; забезпечення дотримання найвищих стандартів роботи з продуктами та у консультуванні гостей; вдосконалення вже наявних процесів та впровадження нових.

Executive assistant в King Star Alliance (Львів)

Міжнародний холдинг, який веде проекти у сфері web-розробки, IT-консалтингу, маркетингового просування продуктів і послуг під ключ з подальшим продажем, відкриває вакансію. Заробітна плата – 50 000 + премії. Вимоги до кандидатів: активність; орієнтація на результат; мобільність; здатність швидко навчатися та включатися в будь-який процес; готовність до регулярного підвищення кваліфікації; рівень володіння бізнес-англійською Upper-Intermediate і вище; вміння вести переговори та досягати поставлених цілей; здатність працювати в режимі багатозадачності, стресостійкості; високий рівень дисципліни, здатність виконувати завдання точно в термін. Пропонується: робота в молодому, дружному колективі професіоналів; прозора система мотивації (ставка + бонус за результатами місяця); затишний сучасний офіс; приємна музика на кухні та смачні частування; міжнародне навчання і сертифікація.

Водій категорії СЕ (автовоз, з навчанням) в Express-T (Київ)

Транспортно-експедиційна компанія запрошує на роботу водіїв на автовоз. Вимоги до кандидатів: наявність категорії СЕ, чіп-карти; досвід роботи на категорії СЕ від 1 року; добре знання доріг України. Пропонують: стабільну роботу в компанії, що розвивається; забезпечення завантаженням, відсутність простоїв; своєчасну та стабільну виплату заробітної плати (2 рази на місяць); конкурентний рівень заробітної плати – 35 000 грн; оформлення згідно КЗпП України; роботу на автомобілях Volvo, Mercedes, Man «Euro 3-5» з автовозними установками.

Інженер відділу технічного контролю (ВТК) в «Автомагістраль-Південь» (Харків, Одеса)

Компанія – лідер українського ринку дорожнього будівництва, оголошує набір на вакансію. Вимоги: вища освіта, досвід роботи на аналогічній посаді у дорожньо-будівельній галузі – 3 роки, володіння ПК (MS Office, Internet, Autodesk AutoCAD, MS Project), досвід роботи з геодезичним обладнанням (нівелір), знання дорожньо-будівельних нормативних документів. Заробітна плата – 35 000 грн. Обов’язки: контроль виробничо-господарської діяльності дільниці, контроль якості виконання робіт, складання графіків виконання робіт, контроль ведення, опрацювання та оформлення виконавчої документації, контроль та облік обсягів виконаних робіт, взаємодія з представниками замовника та організацій, що контролюють. Умови роботи: проживання, харчування, проїзд коштом підприємства; повна зайнятість з індивідуальним графіком відпусток.

Програміст 1С в Concert.ua (Київ)

Компанія, яка надає сервіс з продажу квитків на розважальні заходи, оголошує конкурс на вакансію. Заробітна плата – 50 000 грн. Вимоги: досвід роботи на посаді програміста 1С:Підприємство 8 від 2-х років; досвід роботи з однією або декількома конфігураціями: 1С:УТП, 1С:ЗУП, 1С:УВП – обов’язково; хороші знання платформи 1С:Підприємство 8; знання основ бухобліку, типових бізнес-процесів торгового підприємства; готовність працювати в команді та націленість на позитивний результат. Пропонують: цікаву роботу в компанії, що динамічно розвивається; конкурентну оплату праці та своєчасну виплату; можливість практичного освоєння найсучаснішого облікового продукту 1С на ринку СНД – 1C:ERP; дружний, молодий та амбітний колектив; програму лояльності для співробітників; комфортний офіс недалеко від метро.

Product-менеджер, керівник відділу маркетингу в 4Limes (Одеса)

Агентство комплексних IT-рішень для бізнесу шукає активного та відповідального спеціаліста у свою команду. Вимоги: упевнені знання UI/UX; досвід створення маркетингових кампаній (для контролю фахівців) та планування бюджету на маркетинг компанії; високий рівень знань в Google Analytics, Y.Metrica, FB pixel; практичний досвід в розробці упаковки онлайн-продукту та подальшої його монетизації; вільне читання документації англійською мовою; дослідження користувальницького досвіду та аналіз метрик. Пропонується: комфортний офіс в центрі міста; оплачувана двотижнева відпустка; випробувальний термін – 2-4 тижні (оплачуваний); компенсація мобільного зв’язку, проїзду, відряджень; навчання коштом компанії, наставництво, дружний колектив. Графік роботи: пн-пт: 10.00-19.00; оплата: 35 000-45 000 грн.

Мото-, вело-, автокур’єр в Glovo (Київ)

Міжнародний стартап, який надає сервіс зі швидкої доставки їжі та інших товарів, потребує працівників. Обов’язки: доставляти невеликі замовлення (до 9 кг) в компактній та зручній сумці, з якою комфортно на будь-якому транспорті. За відсутності власного транспорту – його надає компанія на вигідних умовах, є можливість здійснювати доставку пішки. Пропонується: дохід – до 35 000 грн/міс + бонуси; виплати здійснюються щотижня; можливість дослідити місто; самому вирішувати, коли здійснити доставку – потрібен лише додаток на смартфоні.

Майстер (технолог) в ROSHEN (Бориспіль)

Корпорація ROSHEN – один з найбільших світових виробників кондитерських виробів, запрошує в команду. Вимоги до кандидатів: повна вища освіта (відповідного напрямку підготовки); досвід роботи не менше 2-х років на керівних посадах; знання вимог стандарту НАССР та технологічних процесів; високі організаторські здібності та відповідальність. Особисті якості: організованість, чіткість, послідовність; активність та ініціативність; стресостійкість. Пропонують: повну зайнятість; конкурентну заробітну плату – 40 000 грн; офіційне працевлаштування; медичне страхування.

Директор відділу продажів у «ВікнаНові» (Дніпро)

Завод-виробник вікон відкриває вакансію. Побажання до претендентів: лідер, з бажанням розвиватися та рости разом з компанією, який візьме активну участь в розробці та впровадженні ефективної стратегії продажів, володіє різними техніками продажів і навичками роботи з запереченнями, приділяє час саморозвитку та здатний розвивати та навчати свою команду; успішний досвід управління відділом продажів понад 20 чоловік; знання та розуміння В2В, В2С продажів. Пропонують: високу заробітну плату – 70 000+; адаптацію, на якій кандидат докладно вивчить продукт; повноцінну реалізацію накопиченого досвіду та потенціалу; динамічні задачі, які прокачають навички управлінця; навчання та підвищення кваліфікації коштом компанії; графік роботи: пн-пт 9-00-18-00, 5/2.

Водій таксі на авто компанії в GatiLow & Co (Київ)

Компанія шукає водіїв. Пропонують: машини в хорошому технічному стані (механіка та автомат); своєчасне обслуговування автомобіля коштом компанії; робота з усіма топовими службами таксі; графік – 12-годинний з можливістю вибору зміни (день/ніч); виплати щодня після зміни – 70% від виконаних замовлень + бонуси; дохід від 20 000 до 40 000 грн (залежить від кількості виконаних замовлень); хороші умови роботи; дружний колектив. Вимоги: громадянство України; відсутність судимостей (перевіряється); права категорії В, стаж водіння від 3-х років; дотримання ПДР України; пунктуальність, ввічливість, охайний зовнішній вигляд і вміння спілкуватися з клієнтами; підтримувати чистоту автомобіля та слідкувати за справним технічним станом.

Поспішайте відгукнутися на вакансії – вони швидко закриваються!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також