Липневі пропозиції: топ-6 вакансій із зарплатою від 30 000 гривень

Поки деякі пошукачі бідкаються, що в сезон активних відпусток пропозицій від роботодавців немає, потрібно чекати приходу осені, аналітики сайту robota.ua запевняють – робота є. Переконайтеся в цьому самі. Рекомендуємо ознайомитися з добіркою гарячих вакансій від працедавців, які готові платити від 30 000 грн в розпалі літа.

Лікар-стоматолог у VIP-DENTA (Кривий Ріг)

У стоматологічну клініку шукають спеціаліста. Заробітна плата – 35 000 грн. Серед вимог до претендентів: вища освіта, досвід роботи, пунктуальність, дбайливе ставлення до інструментів та обладнання, ввічливість, дотримання чистоти на робочому місці. В обов’язки входитиме: прийом пацієнтів та ведення медичної документації. Умови роботи обговорюються на співбесіді.

Middle/Senior QA Engineer в Intel 471 (Київ)

IT-компанія запрошує в команду. Заробітна плата – 55 000 грн. Обов’язки: встановлювати процес тестування та постійно його вдосконалювати; перевіряти дані в базах даних за допомогою спеціальних SQL-запитів; за потреби редагувати селектори XPath; аналізувати дані моніторингу та виявляти проблеми; перевіряти нові функції та виправляти помилки; проводити тести вручну та досліджувати результати; потенційна участь в автоматизації тестів. Серед вимог: знання протоколу HTTP; принаймні 2 роки досвіду тестування програмного забезпечення; знання синтаксису SQL; досвід роботи з Git; основні знання Linux/Unix; знання англійської; поглиблені знання методологічної безпеки. Роботодавець пропонує, зокрема: оплату лікарняних (необмежено); можливість працювати віддалено за необхідності, гнучкий графік роботи.

Стример в Live Me Ukraine (Київ)

Міжнародний мобільний додаток для відеоефірів запрошує в команду. Набір проводиться до 11 липня 2020 року. Робота для активних користувачів соціальних мереж або початківців-блогерів (Instagram, YouTube). Навчання – безкоштовне. Шукають: хлопців та дівчат від 18 до 35 років; комунікабельних; харизматичних, з почуттям гумору, бажанням працювати та розвиватися. Зайнятість – 2 години на день (у власному смартфоні). Заробітна плата за 2 години на день від 5 000 до 30 000 грн в місяць (чим більше годин, тим більша зарплата).

Водій-експедитор зі своїм авто в «Аляска» (Одеса, Харків, Київ, Дніпро)

Компанія з виробництва та доставки питної води запрошує на роботу водія-експедитора зі своїм авто (1-2.5 т). Графік роботи: 1 зміна: з 5:00 до 14:00; 2 зміна: з 15:00 до 22:00. Роботодавець пропонує: заробітну плату – 35 500 грн (Одеса), 29 000 (Харків), 48 000 (Київ), 36 000 (Дніпро); навчання (Школа Логіста); корпоративні заходи (волейбол, футбол, внутрішні конкурси). Вимоги: гарна фізична форма; добре розвинені комунікативні навички; охайний зовнішній вигляд; пунктуальність та уважність; відсутність судимостей та кредитних історій; наявність авто з суцільнометалевим кузовом, вантажністю 1-2.5 т (бажано білого кольору). Обов’язки: самостійне здійснення адресної доставки води маршрутами; робота з документами та матеріальними цінностями; прийом товарно-матеріальних цінностей за кількістю та якістю на складі; контроль комплектації машини; дотримання корпоративних стандартів компанії під час доставки; дотримання графіка доставки.

Менеджер по роботі з національними мережами «Долфі-Україна» (Київ)

Національний дистриб’ютор і виробник товарів медичного призначення запрошує в команду. Вимоги: досвід роботи у сфері продажів від 5 років; навички ведення переговорів; знання принципів побудови та ефективного функціонування системи продажів та дистрибуції; власне авто. Працедавець пропонує: офіційне працевлаштування з першого дня роботи, п’ятиденний робочий тиждень; своєчасну зарплату – 30 000 грн (ставка + %); корпоративний мобільний зв’язок, компенсацію палива та амортизацію авто; професійне та особистісне зростання в команді професіоналів і в університеті компанії; можливість брати участь в соціальних активностях і житті компанії. Обов’язки: операційне планування; продаж товару, аналіз продажів та слідкування за виконанням плану продажів на підзвітній території; пошук клієнтів; контроль за товарним асортиментом.

Менеджер з продажу логістичних послуг в «УВК Україна» (Київ)

Транспортно-логістична компанія оголошує конкурс на вакансію. Обов’язки: активні продажі логістичних послуг; виконання планових показників з продажу; супровід контракту від проведення переговорів до укладення договору; контроль і своєчасне повернення дебіторської заборгованості; ведення клієнтської бази та звітності в системі CRM. Серед вимог: досвід роботи у сфері активних продажів (b2b) від 3-х років; досвід роботи з договорами; системність в роботі, відповідальність; етика ділового спілкування; впевнений користувач: MS Office, Exel, Internet, PowerPoint; досвід роботи в CRM і автоматизованих програмах; курси, тренінги з продажу та роботи з клієнтами (буде перевагою); особистий автомобіль (бажано); знання англійської мови (бажано).

Роботодавець пропонує: заробітну плату 25 000-45 000 грн; гнучкий графік роботи: 1) в офісі з 9.00 до 18.00, 2) віддалений, 3) комбінований; офіційне працевлаштування; необхідні інструменти для продажів: ноутбук, мобільний зв’язок, компенсація витрат на автомобіль.

Поспішайте, вакансії швидко закриваються!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також