Листопадові пропозиції: топ-12 вакансій для віддаленої роботи

Пандемія показала, щоб заробляти гроші – не обов’язково потрібно їздити в офіс з понеділка по п’ятницю та працювати з 9:00 до 18:00. Тому все більше з’являється працівників, які не хочуть повертатись в офіс, а зароблятимуть вдома.

Добірку листопадових пропозицій для віддаленої роботи підготували аналітики robota.ua. У вибірку потрапили вакансії з різних галузей та спеціальностей. Якими зарплатами та «плюшками» наразі роботодавці приваблюють кандидатів? Переходьте та знайомтеся, вакансії доступні для працевлаштування вже зараз!

Дизайнер-ретушер для випускних альбомів в Bephoto

У фотостудію на віддалену роботу шукають фахівця. Потрібні кандидати, які володіють Adobe Photoshop та Adobe Lightroom, з досвідом роботи від 3 років. Очікується, що претендент матиме досвід верстки або створення фотоальбомів (обов’язково). Серед завдань для нового працівника: ретуш фотографій, макетування фотокниги; коригування недоліків пластикою; робота з шарами (за шаблоном); спілкування з замовником online (необхідний акаунт у Facebook).

Керівник відділу клієнтського сервісу (support) в SONMAX

Група компаній – екосистема для міжнародної онлайн-торгівлі, запрошує в команду. Вимоги до кандидатів, зокрема: досвід роботи у відділі клієнтського сервісу або службі підтримки; досвід керування відділом (до 10 осіб), досвід постановки завдань і контроль їх виконання. Пропонується: ставка – 15 000 грн; бонуси за виконання KPI – 15 000 грн (сукупна зарплата в разі досягнення всіх цілей – 30 000 грн); можливість  працювати в будь-якій точці світу (повністю віддалена робота); графік: пн-пт, з 09:00 до 19:00; в разі системного виконання KPI, перегляд з/п в бік збільшення; детально прописана система мотивації; можливість щодня покращувати свої навички.

Менеджер з продажу реклами в IBox

Компанія, яка займається моментальними платежами в Україні, шукає фахівця, в обов’язки якого буде входити: робота з наявною базою клієнтів з метою продажу рекламних послуг; холодні/теплі дзвінки, e-mail-розсилки комерційних пропозицій; пошук і залучення нових клієнтів. Вимоги до кандидата: вища освіта (менеджмент, маркетинг, реклама, продажі); досвід роботи в продажах реклами; успішний досвід ведення комерційних переговорів і супроводу клієнтів; навички роботи з клієнтами (холодні/теплі дзвінки, робота з запереченнями, ведення та переконання клієнта); знання ПК (і його наявність зі стабільним інтернет-з’єднанням); грамотно поставлена мова (доскональне володіння російською та українською мовами).

Пропонується: офіційне оформлення згідно з КЗпП; віддалений графік роботи: пн-пт (з 9:00 до 18:00); стабільна та своєчасна зарплата (ставка 12 000-15 000 грн + відсоток від продажів); оплачуються курси та участь у конференціях.

Віддалений редактор-перекладач

Креативному агентству потрібна людина для вичитки/перекладу різних текстів. Пропонується: 100% віддалена робота з будь-якого куточку світу з наявністю інтернету; гнучкий графік; прозора та зрозуміла система оплати праці; свобода дій; молодий та адекватний колектив. Вимоги: вільне володіння російською та англійською мовами (Upper-Intermediate +); досвід роботи на подібній посаді 1+ рік; досвід роботи з Grammarly; знання сервісів Advego Plagiatus і Text.ru; любов до роботи з текстами, вміння зробити текст логічним; уважність до вимог оформлення тексту; своєчасне реагування на повідомлення та дзвінки. Буде плюсом: наявність відкритого ФОПа.

Умови: брати в роботу не менше двох текстів на день (переклад або редактура), текст – 6-8 тисяч символів (близько 15 тисяч символів на день); оплата за виконаний обсяг тексту. Нараховується в доларах, виплачується в гривні за курсом на день оплати, двічі на місяць; тематика різноманітна, але переважно IT (frameworks, software development, mobile apps, marketing trends).

Рієлтор з продажу нерухомості в SOFIA PLUS

Агентство нерухомості запрошує рієлторів, які не бажають бути прив’язаними до офісного робочого місця. Роботодавець пропонує: вільний графік – дистанційна робота, виїзди на покази нерухомості; відвідування офісу в будь-який час для проведення зустрічей та консультацій; рекламу оголошень на 20 топ-порталах коштом агентства; оплачуваний агентством рекламний бюджет для кожного рієлтора понад 3 000 гривень на місяць (залежить від кількості розміщених оголошень); авторозміщення через власний синдикатор.

Оголошення вивантажуються з особистого онлайн-кабінету на всі портали автоматично: зарплата – відсоток від угоди. Основний дохід працівнику: 70% – фахівцям з продажу; 75-80% – експертам з продажу. Вимоги: досвід роботи рієлтором обов’язковий; основна спеціалізація – продаж нерухомості; наразі активна робота і пропонування об’єктів на продаж; проживання в Києві або Київській області, не далі 30 км від столиці (реєстрація не обов’язкова).

Бухгалтер в Merchant Market

Компанія, що займається онлайн-продажами, у зв’язку з розширенням шукає бухгалтера, який має досвід роботи в електронній комерції.

Вимоги до кандидатів: досвід роботи на аналогічній посаді; вища освіта: спеціальність – бухгалтерський облік/фінанси/економіка; англійська мова – буде перевагою; знання MS Office (експерт в Excel, зведені таблиці); уміння працювати з великими обсягами даних. Обов’язки: ведення бухгалтерського обліку; банківські зведені таблиці; розрахунок собівартості товарів; інвентаризація; місячні звіти; оприбуткування та облік імпортного і вітчизняного товару (прихід, рух і переміщення товару); обробка та аналіз інформації. Умови роботи: тип зайнятості – часткова зайнятість, віддалено; заробітна плата – за результатами співбесіди; випробувальний термін – 2 місяці.

Швачка вдома в Hidemont

Шкіряна майстерня шукає швачок на віддалену роботу. В обов’язки входитиме: якісний відшив виробів зі шкіри (в основному дрібні вироби, наприклад, гаманці); відшив виробів з дотриманням технологічних вимог; дотримання термінів виробництва. Для роботи важливі: уважність, відповідальність і досвід роботи зі шкірою. Умови взаємодії: визначення вартості кожного виробу; підготовка крою; працівник забирає його або майстерня передає на таксі; працівник відшиває виріб; майстерня отримує відшиті вироби; перевірка; оплата роботи. Бракованих виробів повинно бути не більше 0,5%-1%.

Ретушер в Kasta

Найбільший модний маркетплейс одягу, взуття та аксесуарів в Україні, запрошує на роботу фахівця. Вимоги до кваліфікації: обробка (ретушування) студійних фотографій для розміщення на сайті (кадрування, робота з фоном, корекція недоліків шкіри тощо). Професійні компетенції/поведінкові характеристики: досвід роботи ретушером (модельна та предметна зйомка) від 2 років; робота в інтернет-магазинах, потокова обробка каталогів і лукбуків; відмінні знання Adobe (Photoshop, бажано – Bridge); вміння працювати у швидкому/динамічному темпі; врівноваженість і стресостійкість; позитивний настрій та оптимізм; вміння працювати в команді.

Умови роботи: графік роботи 2/2 (з 09:00 до 21:00); дистанційна робота; заробітна плата залежить від кількості оброблених фотографій (від 9 000 грн); затишний та стильний офіс біля метро; веселий та дружний колектив.

Відеодизайнер

SMM-агентство з офісами в Києві і Лондоні шукає працівника для віддаленої роботи. Що потрібно робити: створювати промо-матеріали, рекламні ролики; працювати з відеоконтентом, монтаж та обробка відео; брати участь в обговоренні ідей для промо-відео. Необхідні навички: досвід створення відеороликів; знання програм пакета Adobe (After Effects (обов’язково), Premiere Pro, Photoshop, Illustrator); вміння працювати в команді; наявність портфоліо motion роликів і готовність виконати тестове завдання (оплачуване); добре знання композиції, знання теорії кольору, почуття прекрасного.

Роботодавець пропонує: віддалену роботу; гідну винагороду; оплачуване навчання: зовнішні тренінги та курси.

Репетитор з математики в TeachMe

Online-платформа у сфері освіти в пошуках викладачів. Кандидат буде: проводити онлайн-заняття для учнів школи за вже готовою програмою. Вимоги до кандидата: вища освіта; досвід викладання; досвід підготовки учнів до ЗНО; вільна розмовна російська та українська; готовність проводити онлайн-уроки; знання сучасних методик викладання. Особисті якості: уважність, комунікабельність; ввічливість; організованість; відповідальність; гнучкість; освіченість; оптимістичність.

Пропонується: гнучкий графік роботи (повністю віддалений); всі заняття онлайн; готові плани уроків; роботодавець сам знаходить учнів; своєчасна виплата зарплати двічі на місяць; можливість впливати на свій графік роботи; лояльне керівництво, яке завжди піде назустріч в особистих питаннях. Розглядаються кандидати тільки з досвідом в підготовці до ЗНО!

PR-менеджер в Alanterz

Онлайн-магазину з продажу брендового одягу потрібен відповідальний, комунікабельний, виконавчий івент/pr/smm-менеджер. Вимоги до кандидата: досвід у сфері організації заходів і фотосесій; досвід у сфері медіа буде перевагою (телебачення, вечірки, шоу); навички копірайтингу; грамотна мова, ведення листування, організація зустрічей; комунікабельність, креативність, гіпервідповідальность. Посадові обов’язки: планування та проведення заходів; smm-менеджер: ведення соцмереж бренду (Instagram, Telegram); планування та супровід фотосесій (пошук моделей, фотографа, локації, візажистів, стилістів); співпраця з інфлюенсерами (пошук, домовленість); виконання доручень керівника. Умови: робота віддалена, потрібно завжди бути на зв’язку 3-4 години на день; знижка 50% на продукцію компанії.

Агент з митного оформлення, декларант в «ТВОЯ ЛОГІСТИКА»

Логістична компанія запрошує в команду. Вимоги до кандидатів: досвід безперервної роботи декларантом більше 1 року; досвід набору декларацій в режимі імпорт – обов’язковий; бажаний досвід набору декларацій в програмі QDPro.

Роботодавець пропонує: офіційне працевлаштування; оплачувану відпустку та лікарняний; фіксований робочий графік без перепрацювань; можливість працювати віддалено; мінімальна зарплата – 17 000 грн; середня  з/п декларанта – 20 000-25 000 грн (своєчасна виплата); раз на квартал курси підвищення кваліфікації в Києві (коштом компанії); компанія надає: робочий ноутбук, ліцензоване програмне забезпечення, оплачує телефонний зв’язок.

Поспішайте відгукнутися! Вакансії швидко закриваються!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також