Жовтневі пропозиції: топ-10 вакансій для віддаленої роботи

У світі та в Україні, зокрема, кількість пропозицій для віддаленої роботи збільшується. Сьогоднішні реалії змушують все більше працівників шукати роботу на відстані або з гнучким графіком. Хто наразі шукає віддалених працівників, скільки роботодавці готові платити та що пропонують окрім грошової винагороди? Аналітики robota.ua підготували добірку вакансій для віддаленої роботи з різних галузей та спеціальностей, які доступні для працевлаштування вже зараз.

Спеціаліст з роботи із простроченою заборгованістю (віддалена робота) в «Альфа-Банк»

Банк пропонує дистанційну роботу, потрібні лише комп’ютер з інтернетом і кілька вільних годин. Обов’язки: здійснення дзвінків з метою переконати клієнта сплатити прострочену заборгованість. Вимоги до претендентів: без досвіду роботи (передбачається навчання та наставник, який відповість на питання та допоможе адаптуватися); знання мов: російська, українська; знання ПК: користувач. Роботодавець пропонує: офіційне працевлаштування. Технічні вимоги до ПК: операційна система – Windows 7/8/10; оперативна пам’ять – більше 4 ГБ; оптимальна швидкість інтернету – більше 10 Мбіт/с; веб-камера.

Graphic Designer Remote (HolyWater) в Genesis

Міжнародна продуктова ІТ-компанія повного циклу шукає талановитого фахівця для віддаленої роботи. Основні обов’язки: створення нових статичних рекламних креативів для Facebook, Snapchat, Google; створення безлічі варіацій концепцій, які працюють; локалізація креативів на інші мови та під інші платформи; обробка фотографій в Photoshop. Вимоги до кандидатів: досвід роботи з фоторедакторами; з Adobe Photoshop/Illustrator/Figma; швидкість у створенні креативів; вміння об’єктивно сприймати критику; контролювати та розподіляти робочий час. Буде плюсом: досвід поділу векторів для анімації; створення рекламних креативів; наявність портфоліо. Компанія пропонує: можливість отримати професійний розвиток у сфері дизайну; досвід створення рекламних креативів, ілюстрацій, графіків, банерів різних типів; можливість працювати в сильній команді дизайнерів.

Провідний аналітик в «Аврора»

Сім’я соціальних магазинів шукає професіонала аналітичної справи. Вимоги до кандидата: досвід, який відповідає описаним обов’язкам; ключова компетенція – прогнозування часових рядів та побудова планів, знання необхідних статистичних методів/моделей; знання інструментарію (Excel, SQL, R/Python), який дозволяє групувати та агрегувати дані, змінювати їх структуру, з’єднувати, порівнювати, будувати та застосовувати моделі прогнозування, автоматизувати виконання регулярних завдань; відповідальність; самостійність у пошуку шляхів вирішення завдань; внутрішня мотивація навчатися, братися за незнайомі завдання, допомагати замовникам у вирішенні їх завдань.

Пропонується: повна зайнятість, можливість віддаленої роботи (повністю або періодично), для кандидатів з інших міст вхідне стажування у м. Полтава – 3 тижні; офіційне працевлаштування згідно з КЗпП України; конкурентний рівень заробітної плати; open space в стилі Loft; лояльне ставлення компанії (велопарковка, доставка обідів, настільний теніс, біговий клуб, навчальний центр, корпоративні заходи).

Редактор розділу «Розваги» на сайті 24tv.ua

Телерадіокомпанія запрошує в команду. Вимоги: досвід роботи в онлайн-ЗМІ; знання української та російської мов; рівень англійської, достатній для перекладу; базове знання принципів SEO; вміння швидко вчитися та входити в курс справ; важливі навички: грамотність, уважність, стресостійкість, відповідальність. Обов’язки: пошук цікавих тем для переважно чоловічої аудиторії, яка хоче урізноманітнити свій відпочинок, проводити дозвілля весело та розвивати хобі (основні акценти: онлайн-ігри, настільні ігри, азартні ігри, екстремальні розваги, пасивний відпочинок (кіно, книги, цікаві івенти); якісний переклад, рерайт і створення унікальних текстів; написання матеріалів українською та російською.

Умови роботи: ставка – 14 000 грн, на час випробувального терміну – 12 000 грн; повна зайнятість; можливість працювати дистанційно (вся Україна) або з офісу (Львів, Київ); графік роботи: понеділок-п’ятниця, але з необхідністю відкладати матеріали на вихідні; оплачувані відпустки. Необхідно виконати тестове завдання.

Адміністратор сайту в «Центр Медичного Скринiнгу»

Офтальмологічна клініка в пошуку активних, комунікабельних та цілеспрямованих людей, які прагнуть до розвитку та кар’єрного росту. Вимоги: уважність, відповідальність та посидючість; здатність організувати свій робочий час максимально ефективно; грамотність та пунктуальність; швидкий інтернет і ПК для роботи; вміння працювати з Microsoft Office, Excel і Google таблицями; знання англійської мови (Intermediate/Upper-Intermediate).

Пропонується: навчання та легке введення в посаду; гнучкий графік роботи, повний робочий день; віддалена робота; кар’єрне та фінансове зростання (після випробувального терміну); конкурентна заробітна плата.

Designer (3D Rendering & Graphic) в Life Vision

Компанія запрошує в команду. Вимоги: мінімум 3 роки досвіду 3D Renderings; творчий хист і здатність перетворити побажання на дизайн; сильні організаторські здібності; можливість оцінити час роботи та вкластися у встановлений термін; знайомство з дизайнерським програмним забезпеченням та такими технологіями, як 3D Rendering, InDesign, Illustrator, Dreamweaver, Photoshop, CAD, SketchUP та Adobe Creative Suite; можливість вручити ескіз, щоб швидко передати дизайнерські ідеї та концепції; ефективне усне та письмове спілкування; аналітичні та творчі навички розв’язання проблем.

Пропонується: дохід, який залежить від навичок та результатів діяльності (буде обговорений під час співбесіди); широкі можливості для розвитку особистості та професійного зростання; гнучкий графік роботи з дому; цікаві та складні завдання; доброзичливі колеги та керівництво.

Системний адміністратор в BDO

Міжнародна аудиторська компанія відкриває вакансію. Дистанційна робота з виїздом в офіс за потреби. Основні вимоги до претендентів: вища освіта; досвід роботи сисадміном від 2 років; англійська мова – достатня для ознайомлення з технічною документацією; досвід роботи з: Unix; мережевим обладнанням Forti; конфігурацією та обслуговуванням серверів HP, Dell; Microsoft Server 2008-2019 (ролі AD, GPO, DNS, WSUS, RA, RDP); Microsoft SQL Server; системами віртуалізації Hyper-V, VMware.

Роботодавець пропонує: офіційне працевлаштування згідно з КЗпП; медичне страхування; оплату проїзних квитків; каву, чай та печиво; English Club щоп’ятниці та індивідуальні програми вивчення та вдосконалення англійської; навчання та підвищення кваліфікації, зовнішні, внутрішні тренінги компанії; яскраві корпоративи; можливість кар’єрного та професійного зростання; можливість піврічного/річного стажування в будь-якому з офісів мережі BDO (167 країн).

Викладач математики та фізики у Skype українською в «Навчальний центр «Ум»

Навчальний центр експрес-навчання запрошує в команду. Пропозиція виключно для тих, хто може легко поєднувати два предмети одразу та більше. Вимоги до кандидата: міждисциплінарник (володіння двома предметами) та висока лабільність, бажання зробити кар’єру в освіті, вміння викладати українською. Обов’язки: проведення Skype-занять зі школярами 5-11 класів. Умови роботи: наявність ПК або ноутбука, базові навички роботи з пакетом Office. Оплата: 150 грн/60 хв.

Шукають: викладачів, яким не вистачило годин в школі, але які є ентузіастами у викладацькій сфері; тих, хто розуміє важливість альтернативної освіти; молодих фахівців, які шукають свій шлях і яких не хочуть брати або беруть на 0,5 ставки. Вакансія НЕ підійде: викладачам ВНЗ (методики пояснення відрізняються) та вчителям початкової школи.

Бухгалтер (СПД) в Smart Solutions

Провідний HR-провайдер, який надає весь спектр послуг в галузі управління персоналом, шукає спеціаліста. Вимоги до кандидата: вища економічна освіта; досвід роботи від 1 року на посаді бухгалтера з ведення СПД; знання податкового законодавства України; знання програм 1С, Клієнт-банк, MS Office. Обов’язки: формування та подання звітності; надання консультацій з ведення ФОП; відкриття рахунків у банку; комунікація з держорганами (ДФС, ПФ); ліквідація СПД (з повним аудитом); проведення змін у держреєстратора (зміна КВЕД, податкової адреси, прізвища; переклад на іншу групу ЄП); ведення обліку в 1С; супровід онлайн-порталу. Умови роботи: дистанційна робота, повна зайнятість; оплачувана відпустка – 24 дні.

Молодший маркетолог з роботи з партнерами/блогерами (Shafa.ua) в EVO

Сервіс для покупки та продажу речей шукає кандидата, який: розуміє основи інфлюенсер- і партнерського маркетингу та прагне розвиватися у цьому напрямку; грамотно розмовляє та пише українською і російською мовами; розуміє, як побудувати ефективну взаємодію з партнером та між командами для реалізації поставлених цілей (залучення партнерів, узгодження умов співпраці); має досвід та навички написання цікавих та зрозумілих текстів; вміє організовувати свою роботу та слідкувати за дедлайнами; ініціативний – готовий пропонувати ідеї, не розчаровується, якщо з першого разу щось не вийшло; розуміє базис ділової комунікації. Буде плюсом: розуміння основ ведення первинної документації.

Компанія дає можливість: брати активну участь у розвитку продукту; працювати в проєкті, де завжди є місце ідеям та інноваціям; працювати віддалено за графіком 5/2; здобути навички в інфлюенсер-маркетингу; отримати підтримку лідера та команди під час адаптації.

Поспішайте відгукнутися! Вакансії швидко закриваються!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також