Важливі люди: 17+ актуальних вакансій для освітян

З початком нового навчального року у роботодавців помітно підвищився інтерес до фахівців-освітян. Якщо ви – викладач, вчитель, репетитор, науковий співробітник тощо – наша добірка вакансій саме для вас. В ній представлені понад 17 гарячих пропозицій, можна вибрати зручний формат роботи та локацію. Знайомтеся з вакансіями, відправляйте резюме та ставайте частиною команди, важливими людьми, які не лише діляться своїми знаннями, а дають людям крила.

Викладач коледжу (комп’ютерна інженерія) у Київський інститут бізнесу та технологій (Київ)

Фаховий коледж Київського інституту бізнесу та технологій запрошує на роботу викладача спеціальності «Комп’ютерна інженерія» (Обслуговування комп’ютерних мереж і систем). Побажання до кандидатів: наявність вищої категорії (бажано), підвищення кваліфікації.

Також навчальний заклад шукає Методиста деканату (Житомир) та Викладача української мови та літератури, зарубіжної літератури (Київ).

Вчитель математики та фізики у Top Quality School (Харків)

Приватна школа шукає професійного, креативного вчителя математики та фізики. Серед основних вимог до претендентів: досвід роботи в школі; вміння зацікавити дітей; володіти сучасними методиками викладання; готовність стати частиною прогресивного колективу освітян.

Пропонується: робота у креативному просторі однодумців; гідна заробітна плата; заохочення за нові й цікаві ідеї; самореалізація своїх умінь, ідей та навичок.

Репетитор з біології, географії в TutorService (Київ)

Платформа онлайн-репетиторів відкриває вакансію. Шукають кандидатів, які відповідають наступним вимогам: ідеальне володіння українською, російською мовами; вміння грамотно формулювати свої думки та працювати з дітьми, комунікабельність, відкритість; бажання навчатися нового; прагнення розвиватися; любов до дітей; вміння знаходити підхід до дітей, оцінювати їх знання, відчувати; досвід роботи вітається.

Переваги роботодавця: гнучкий графік; особистий менеджер, який буде інформувати про заняття; одна дитина на занятті; заняття триває 1 годину (з дошкільнятами – 45 хв); виплата зарплати раз на тиждень; віддалена робота (Zoom і Google Meet); зарплата – 100 грн/год; будь-яка кількість занять на тиждень.

Викладач: робототехніка та програмування в Digital Kids (Южне)

Центр розвитку дітей запрошує до співпраці викладачів. Ключові вимоги до кандидатів: знання однієї або декількох мов програмування, володіти знаннями в галузі механіки, інформатики; бажання працювати з дітьми; власні діти – будуть великим плюсом.

Умови роботи: гнучкий графік, можливість суміщення з основною роботою; робочі майданчики в центрі міста; команда молодих і активних однодумців, які цінують те, що роблять; заробітна плата залежить від навчального навантаження та кількості проведених занять.

English tutor в EnglishDom (Івано-Франківськ)

Міжнародна онлайн-школа англійської мови відкриває вакансію. Портрет ідеального претендента: добре знає і любить англійську мову на рівні Upper-Intermediate і вище; має досвід викладання/репетиторства – від 1 року і вище; ефективний і чуйний; постійно розвивається та прокачує свої скіли; прагне навчити і привести студента до результату.

Гарантується: гідний рівень доходу, система бонусів; стабільне завантаження; гнучкий графік роботи (повна/часткова зайнятість, ранок/вечір, будні/вихідні); віддалена робота (Skype); інтерактивний підручник – розроблені аудіо-, відеопрограми навчання, реалізована автоперевірка домашнього завдання, підготовка до уроку займає лише 15 хвилин; підтримка особистого куратора та менеджера з адаптації; тренінги, вебінари та обмін досвідом з викладачами Східної Європи та native speakers; спілкування в community з 500+ вчителів.

Викладач курсу «Основи фотографії» у «ЩАСТЯ» (Київ)

Інтер’єрна фотостудія шукає фахівця. Вимоги: досвід роботи фотографом вітається; досвід викладацької діяльності (бажано); комунікабельність, відповідальність, активність, пунктуальність; знання теорії основ фотографії.

Умови роботи: можливість додаткового заробітку; вільний графік, суміщення; офіс поруч з метро; молодий дружний колектив; розмір зарплати буде залежати від кількості годин; від 5 до 10 занять з курсу на місяць; 1 заняття триває від 2,5 до 3-х годин.

Педагог естрадного вокалу в TOP MUSIC STUDIO (Харків)

Студія музичної освіти шукає педагога. Вимоги: вища профільна освіта; професійні навички володіння сучасними методиками викладання; досвід проведення індивідуальних і групових занять з дітьми та дорослими; хороші вокальні дані та вільне володіння інструментом; знання англійської мови вітається; комунікабельність; пунктуальність.

Пропонується: робота в молодому, професійному та креативному колективі; зарплата – 8 000-15 000 грн, залежить від кількості проведених уроків.

Викладач комп’ютерних курсів у «ДАНКО» (Київ)

Навчальний центр відкриває вакансію. Шукають цілеспрямованих, харизматичних фахівців, які хочуть ділитися досвідом і знаннями. Побажання до кандидатів: володіння Microsoft Word, Еxcel, PowerPoint на високому рівні; досвід викладання бажаний, але не обов’язковий; мобільність; відповідальність; пунктуальність; охайність.

Умови роботи: постійна або частковість зайнятість (за домовленістю); навчання проходить в декількох філіях навчального центру біля станцій метро; офіційне оформлення; регулярне підвищення заробітної плати.

Також навчальний центр шукає Викладача курсів Microsoft Office Professional для аналітиків, фінансистів (Київ), Викладача SEO, інтернет-маркетингу, контекстної реклами (Київ), Викладача курсів ландшафтного дизайну (Київ).

Учитель фізики в The British International School, Ukraine (Київ)

Британська міжнародна школа оголошує конкурс на позицію. Працедавець розраховує, що кандидати: матимуть вищу педагогічну освіту та досвід роботи в школі; викладатимуть на високому професійному рівні; орієнтовані на результат; хочуть працювати в міжнародному середовищі.

Умови: часткова зайнятість; графік: пн-пт, з 15.30 до 17.00 (один урок/день); конкурентна зарплата; офіційне працевлаштування; відпустка, лікарняний згідно КЗпП.

Педагог початкових класів у Malina Kids’ Primary (Ірпінь)

Приватна початкова школа оголошує конкурс на посаду. Шукають енергійних та креативних педагогів, які розділять цінності школи, допоможуть створити незабутню атмосферу, організувати якісний навчальний процес та стануть справжніми друзями з дітьми. Вимоги до кандидатів: фахова освіта (початкова школа); досвід роботи від 2-х років; бажання постійно розвиватися та самовдосконалюватися; обізнаність у сучасних методиках навчання.

Гарантується: чудовий колектив та умови роботи, сучасний підхід, сприяння навчанню та розвитку, офіційне працевлаштування та постійне підвищення заробітної плати.

Корпоративний викладач англійської мови (Полтава)

Компанія, яка надає послуги транспортної логістики на території Європи та США, відкриває вакансію. Очікування від кандидата: вільно розмовляти англійською мовою, здатність навчати інших; впевнений користувач ПК; активний, відповідальний та комунікабельний; здатний швидко сприймати нову інформацію та розвиватися разом з компанією.

Роботодавець пропонує: стабільну співпрацю, офіційний контракт з першого дня роботи; зручний графік: пн-пт, з 10.00 до 19.00, сб, нд – вихідні; гідний та своєчасний дохід; зручне розташування у центрі міста; доброзичлива робоча атмосфера; безмежні можливості для розвитку; комфортний, сучасний офіс і смачну каву.

Викладач вокалу у Playway (Київ)

У музичну школу потрібен педагог естрадного/джазового вокалу. Шукають позитивну, відповідальну, комунікабельну людину з досвідом викладання (1-3 роки); для якої педагогіка – це покликання, яка буде готувати учнів до конкурсів, звітних концертів, виступів.

Умови роботи: часткова зайнятість, гнучкий графік; класи обладнані всією необхідною технікою; молодий, доброзичливий, професійний колектив.

Науковий співробітник (медична фізика, квантова біофізика) в Інститут квантово-хвильової медицини та інформаційного поля (Київ)

Інститут шукає на вакантну посаду наукового співробітника. Вимоги, зокрема: вища освіта за спеціальністю «Фізика», фундаментальні знання квантової фізики, біофізики, знайомство з медичним обладнанням фізіотерапії та основами взаємодії зовнішніх полів з біологічними об’єктами (бажано); досвід роботи в науково-дослідних проєктах, починаючи від дипломних та аспірантських робіт з даної тематики (бажано); впевнене та професійне володіння ПК; володіння розмовною англійською (бажано); бажання навчатися, засвоювати багато нової інформації.

Умови роботи: можливість професійного розвитку; робота в центрі Києва, для кандидатів з інших міст можливе надання житла.

Вчитель живопису в «Джерело» (Київ)

Центр раннього розвитку запрошує приєднатися до команди спеціалістів з досвідом. Умови роботи: групи від 3 до 12 років; неповна зайнятість (друга половина дня).

Викладач дисципліни «Методи і системи штучного інтелекту» в ХТУ «ШАГ» (Харків)

Харківський технологічний університет шукає викладачів, які готові працювати у новому форматі. Очікується, що кандидати: мають досвід викладання; розуміються на IT-технологіях; хочуть працювати у сучасному закладі вищої освіти.

Роботодавець пропонує наступні умови праці: офіційне працевлаштування; демократичний та сучасний керівник; комфортне приміщення офісу поруч з метро.

Доцент кафедри психології в ОНЕУ (Одеса)

Одеський національний економічний університет відкриває конкурс на посаду. Щоб зайняти позицію, необхідно мати досвід в розробці та проведенні занять у ВНЗ з наступних дисциплін: психофізіологія, патопсихологія, клінічна психологія; бажаний практичний досвід роботи за цими напрямами.

Гарантується: гнучкий графік роботи; цікава робота зі студентами; підтримка керівника; можлива робота за сумісництвом.

Викладач 3D для школярів у CONTACT (Київ)

IT Академія шукає в команду викладача курсу 3D-моделювання (ZBrush, Maya, готові розглянути й інші програми для вивчення). Група вже набрана, графік занять – субота, з 10.00 до 12.30.

Шукають кандидата, який: має досвід роботи викладачем для дітей від 1-го року; глибоко розбирається у своїй сфері та може розповісти навіть найскладніший матеріал простою мовою; може знайти спільну мову з дитиною, зацікавити предметом, підвищити мотивацію до занять; відповідальний, пунктуальний, ініціативний, комунікабельний.

Пропонується: оплата за проведений урок/курс (від 250 грн/45 хв); зайнятість у вихідні та будні (за згодою); можливість поєднувати викладання з основною роботою/навчанням у ВНЗ; комфортне робоче місце; у літню пору можлива повна зайнятість з 9.00 до 18.00 у міському таборі.

Поспішайте відгукнутися! Вакансії швидко закриваються!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також