Вдалий початок: 18 січневих вакансій для тих, хто серйозно налаштований розпочати кар’єру

Редакція онлайн-журналу The Point пропонує традиційну добірку стажувань та вакансій, на які роботодавці запрошують кандидатів без досвіду (або з мінімальним). Що потрібно від вас? Мотивація та готовність навчатися та розвиватися. Початок календарного року – чи не найвдаліший час, щоб розпочати свій професійний шлях, сміливіше!

Global Graduate Programme in HR у British American Tobacco Україна (Київ)

Міжнародна тютюнова компанія пропонує долучитися випускників та молодих спеціалістів до глобальної програми. Тривалість – 18 місяців. Портрет ідеального кандидата: хоче побудувати міжнародну кар’єру в HR; вільно володіє англійською; нещодавній випускник (не більше 3-х років після закінчення університету); має сильні аналітичні здібності; енергійний та амбітний; мобільний на міжнародному та національному рівні.

Пропонується: конкурентна заробітна плата; річний бонус; добровільне медичне страхування, страхування життя.

Junior Java Developer в «Оберіг» (Київ)

Страхова група запрошує до команди фахівця. Вимоги до кандидатів: досвід роботи від 1-го року; уважність до дрібниць та перфекціонізм; хороші комунікативні навички; багатофункціональність.

Роботодавець анонсує: дистанційну роботу; повний робочий день; офіційне працевлаштування; заробітну плату двічі на місяць без затримок (фіксована заробітна плата за підсумками співбесіди, квартальні та річні премії).

Nestle Supply Chain Graduate Program у Nestle Ukraine (Київ)

Міжнародна компанія у сфері виробництва харчових продуктів запрошує студентів 4-6 курсів та випускників до участі в Supply Chain Graduate Program. Тривалість – 12 місяців. Розглядаються комунікабельні та впевнені у собі кандидати; студенти 4-6 курсів або випускники, які готові працювати повний день; вільно володіють англійською; поглинають інформацію, аналізують проблеми та можуть запропонувати інноваційні рішення.

Працедавець готовий запропонувати: заробітну плату та компенсаційний пакет; подальші можливості працевлаштування.

Навчання Flutter у NIX Solutions (Харків)

IT-команда запрошує на безкоштовне навчання студентів і початківців-розробників. Шукають кандидатів, які: мають базові знання з ОПП та інформатики, Flutter SDK, Dart 2; знайомі з code convention; пробували створювати нативні програми під iOS або Android.

Схема навчання: 2 місяці нових знань та практик; тричі на тиждень по 4 години – занурення у реальну атмосферу айтішника (формат навчання залежить від ситуації на момент старту та може бути змінений на онлайн); орієнтовний старт навчання – січень 2022 р. Після успішного закінчення навчання є можливість спробувати свої сили на вакансію Junior Flutter Developer.

Стажист/Intern у ProCredit Bank (Дніпро)

Банк надає шанс пройти стажування. Розглядають: студентів 4 або 5 курсів; які знають англійську мову (Upper-Intermediate) та хочуть використовувати її у роботі; люблять досягати поставленої мети та не бояться нових знань; хочуть отримати міжнародний досвід.

Стажистам банк гарантує: оплачуване стажування; гнучкий графік роботи (4/8 год на день); отримання досвіду у відділах головного офісу (м. Київ) та відділеннях у найбільших містах України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів); комфортні умови праці; можливість отримати роботу.

Junior SEO-спеціаліст (дистанційна робота) в EnglishDom (Львів)

Міжнародна онлайн-школа англійської мови оголошує конкурс на посаду. Вимоги до майбутніх працівників: розуміння основ роботи пошукових систем; бажання розумітися на тонкощах роботи алгоритмів ранжирування; знання HTML та CSS на базовому рівні; вміння працювати з сервісами та інструментами Ahrefs, Serpstat, Screaming Frog; досвід роботи вебмайстром, контент-менеджером, інтернет-маркетологом буде плюсом.

Що пропонує роботодавець: віддалений формат роботи; комфортний графік: пн-пт з 10:00 до 19:00; підтримку від головного seo-оптимізатора; оплачувані відпустки та лікарняні; 50% знижку на навчання англійської; 50% оплату meetups, семінарів та тренінгів; цікаві завдання та можливість прокачати скіли.

Account-менеджер (робота для студентів без досвіду) в «ПроФІКС» (Київ)

Компанія – провідний український постачальник рішень для фінансового бізнесу, запрошує в команду. Побажання до кандидатів: вища освіта (фінанси, економіка, менеджмент, лінгвістика); вільна англійська; розглядають студентів 4-5 курсів з можливістю працювати повний робочий день.

Майбутній роботодавець пропонує: можливість навчання; здобуття першого досвіду в міжнародній компанії; офіційне оформлення, «білу» заробітну плату; фінансову мотивацію: ставка + квартальна премія (залежно від результатів роботи); усі соціальні гарантії згідно з КЗпП (оплачувані відпустки та лікарняні); комфортний новий офіс; роботу у дружному колективі професіоналів.

Intern, Transfer Pricing Group у KPMG (Київ)

Міжнародна мережа професійних фірм, що надають аудиторські, податкові та консультаційні послуги, шукає спеціаліста. Профіль успішного кандидата: має вищу освіту (економіка, фінанси, бухгалтерський облік чи оподаткування (або студент); відмінно володіє усною та письмовою англійською мовою; базові знання бухгалтерського обліку/оподаткування/юриспруденції будуть плюсом; орієнтований на результат і справжній командний гравець; має сильні комунікативні навички, аналітичний склад розуму, кар’єрні амбіції, цілеспрямований.

Пропонується: складні завдання, можливості розвитку кар’єри та робота в дружному та динамічному міжнародному середовищі.

Механік (стажист) у «Контінентал Фармерз Груп» (Чернівці)

Сільськогосподарська компанія запрошує на стажування молодих спеціалістів. Місце роботи: Чернівецька обл. Тривалість стажування – 6 місяців, є можливість подальшого працевлаштування у компанії. Розглядають: студентів останніх курсів або випускників ВНЗ/коледжів України за спеціальністю інженерія/агроінженерія/механізація сільського господарства; які мають відмінні знання та бажання розвиватись у сфері агрономії, механізації СГ; прагнуть навчатися та здобути практичний досвід; впевнених користувачів ПК; водійське посвідчення кат. «В» та досвід водіння – буде перевагою.

Стажистам компанія гарантує: оплачуване стажування; офіційне оформлення, соціальні гарантії; можливість розвиватися та досягати цілей разом з командою професіоналів; безкоштовне харчування та проживання; компанія забезпечує ресурсами на період стажування.

Стажист у відділ продажу у binotel (Київ)

IT-компанія, яка надає послуги бізнес-телефонії, шукає співробітника з мінімальним досвідом роботи в офісі або взагалі без досвіду. Портрет ідеального кандидата: хоче отримати перший досвід роботи у системній великій компанії; працювати у сфері продажів, пов’язує із цим своє майбутнє; володіє грамотною усною та письмовою мовою. Після стажування є можливість зайняти посаду співробітника ВП із зарплатою 1 000$ і вище.

Гарантується: своєчасна виплата зарплати, офіційне працевлаштування, оплачувана відпустка та лікарняні; графік роботи: п’ятиденка, з 09:30 до 18:30; безкоштовне навчання та постійний розвиток; настільні ігри або Counter-Strike, турніри з боулінгу та футболу, кіно на великому екрані, заняття йогою, speaking club та інші активності; дружний колектив та керівник, який усьому навчить; team buildings та корпоративи, подарунки на день народження; комфортне робоче місце у сучасному офісному центрі.

Дизайнер графічного контенту (junior) в 1+1 media (Київ)

Медіахолдинг в пошуках фахівця, який займатиметься розробкою оперативної графіки для сайтів і соціальних мереж каналів групи. Перевага надається кандидатам з профільною освітою (графіка, дизайн) або тим, які закінчили курси; досвідом роботи від 1-го року; які мають портфоліо або приклади робіт (обов’язково прикріпити до резюме); вільно володіють Adobe Photoshop, Illustrator; володіння додатковими програмами/графічними редакторами буде додатковою перевагою; досвідом технічного дизайну, ретуші фотографій, адаптації макетів; прискіпливим до деталей, оперативним; креативним, ініціативним, відповідальним.

Роботодавець анонсує: офіційну оплату праці; піклування про здоров’я, медичне страхування; оплачувану відпустку (28 календарних днів) та лікарняні; необхідну техніку для роботи, мобільний зв’язок і ліцензійне ПЗ; знижки та пільги на заняття в спортклубі, відпочинок на гірськолижному курорті та інші послуги чи товари від партнерів; корпоративний університет і велику кількість можливостей для навчання; сучасний та комфортний офіс в центрі міста (Поділ); кухні та гейм-зони на території офісу.

Інтерн відділу логістики в GlaxoSmithKline Ukraine (Київ)

Одна з провідних світових науково-орієнтованих фармацевтичних компаній запрошує взяти участь у конкурсі на позицію. Вимоги: незакінчена вища освіта – 3-4 курс бакалаврату або 1 курс магістратури, бажано – зовнішньоекономічна діяльність; вільне володіння українською/російською та англійською мовами, письмово та усно; впевнений користувач Excel, офісних додатків MS Office, Outlook, ПК; аналітичний склад розуму, уважність до деталей, відповідальність, старанність; добрі вербальні та письмові комунікативні навички; вміння працювати в команді; мотивованість; бажання вчитись та розвиватись.

На що може розраховувати майбутній працівник: цікаві завдання в дружній та творчій атмосфері; можливість розвитку в мультинаціональній компанії; рівні можливості всім потенційним і творчим претендентам. До участі в конкурсі запрошуються кандидати з інвалідністю.

Інженер з якості (стажування) у Procter&Gamble (Київ)

Одна з найбільших компаній на світовому ринку FMCG запрошує на стажування. Тривалість – 12 місяців. Хто може подати заявку: студенти 3-6 курсів або нещодавні випускники університетів; які добре володіють англійською мовою та мають навички міжособистісної співпраці.

Майбутній стажист може розраховувати на: зарплату під час стажування: 29 000 грн брутто на місяць; гнучкий графік роботи; компенсацію обідів; корпоративний розвіз (з Києва та Борисполя); медичне страхування, різноманітні програми оздоровлення, тренажерний зал, фітнес, заняття йогою; можливість зайняти керівну посаду після завершення програми.

Стажист у відділ маркетингу та PR у «Бьюті пойнт» (Київ)

Дистриб’юторська компанія шукає стажиста у відділ маркетингу та PR (стажування оплачуване). Протягом стажування гарантується: робота на повний день з 9:00 до 18:00 або з 10:00 до 19:00; своєчасна виплата заробітної плати; можливість працювати в амбітному проєкті, в команді творчих особистостей, які прагнуть змін в індустрії краси; офіс знаходиться у центрі міста, біля станції метро.

Аналітик-стажист із прогнозування попиту в Danone (Київ)

Глобальна компанія оголошує про відкриття позиції стажист із прогнозування попиту у відділ планування. Скористатися шансом можуть випускники ВНЗ 2020-2022 рр. (математика, економіка, інженерні спеціальності тощо); які добре знають Excel; з аналітичним мисленням; вмінням та бажанням працювати з великими обсягами даних.

Пропонується: 6 місяців оплачуваного стажування; офіційне працевлаштування з першого дня роботи; можливості для кар’єрного та професійного зростання; можливість комбінувати роботу у зручному сучасному офісі з робою вдома; колектив справжніх професіоналів та дружну атмосферу.

Стажування (відділ аутсорсингу бухгалтерських послуг) у Mazars in Ukraine (Київ)

Компанія, яка пропонує повний спектр професійних послуг, зокрема аудиторські, бухгалтерські, податкові та консультаційні послуги для широкого кола клієнтів у різних галузях промисловості, відкриває набір на стажування. Шукають: студентів або випускників економічних факультетів, з аналітичними здібностями та з великим бажанням вчитися та відкривати для себе світ фінансів; англійська – вище середнього. Період стажування: початок – листопад 2021 р., тривалість – 3 місяці (повна зайнятість).

Гарантується: стажування у відділі аутсорсингу бухгалтерських послуг з офіційним працевлаштуванням; можливість поєднувати навчання та практику; підтримка старших колег. Після успішного проходження стажування компанія пропонує позицію бухгалтера та подальший розвиток в компанії.

HR-стажист у «Київський завод ПТО» (Київ)

Провідне українське підприємство із виробництва вантажопідіймальних кранів на умовах стажування або неповної зайнятості запрошує стажиста до HR-відділу, студента або випускника ВНЗ (психологія, управління персоналом). Для успішного виконання завдань необхідні: бажання отримати досвід та працювати за HR-напрямком; навички роботи в Excel, Google Docs, PowerPoint, інші програми з підготовки презентацій; навички оперативного пошуку та підготовки інформації; відповідальний підхід до роботи, проактивність, орієнтація на результат, здатність швидко вчитися.

Для майбутніх працівників анонсується: оклад (за кількість відпрацьованих годин) + премія; забезпечення всіма ресурсами для ефективної роботи; можливість професійного та кар’єрного зростання; корпоративна англійська; доступ до корпоративної бібліотеки та можливість проходити навчальні курси в компанії; комфортний офіс за 5 хвилин пішки від метро; гнучкий графік роботи: 20-25 годин на тиждень; можливість 4 дні на місяць працювати дистанційно.

Стажист відділу маркетингу (повний робочий день) у L’OREAL Ukraine (Київ)

Міжнародна компанія запрошує на 6-місячну програму стажування у відділах маркетингу випускників та студентів останніх курсів. Основні вимоги: повна вища освіта/студенти останніх курсів маркетингу, менеджменту, економіки та підприємництва; досвідчений користувач пакету MS Office (Excel, Word, PPT, Outlook тощо); хороші аналітичні навички; креативність та інноваційний підхід; знання англійської мови – Upper-Intermediate.

Роботодавець анонсує: офіційне працевлаштування; подальші кар’єрні можливості та персоналізований план розвитку; конкурентну заробітну плату; участь у заходах компанії.

Поспішайте відгукнутися! Вакансії швидко закриваються!

«Підписуйтесь на Telegram-канал від robota.ua «Робота без досвіду, стажування, початок кар’єри». Там – актуальні вакансії та стажування в Києві для студентів, нещодавніх випускників та кандидатів без досвіду в різних галузях».

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також