Пора можливостей: 16 вересневих стажувань для тих, хто розпочинає кар’єру

Початок нового навчального року у багатьох людей асоціюється з початком нового життєвого етапу. Тим, хто сяде за парти 1 вересня бажаємо успішного та результативного навчального року. Тим, хто вже закінчує/закінчив навчання та планує розпочати новий етап у своєму житті, пропонуємо актуальну добірку цікавих стажувань, які відкривають безліч можливостей, навіть якщо досвіду немає або він мінімальний.

Молодший категорійний менеджер в STYLUS (Київ)

Інтернет-магазин відкриває вакансію, шукають студентів або випускників ВНЗ фізико-математичних спеціальностей. Пропонують: роботу в молодому та злагодженому колективі; комфортні умови роботи у сучасному офісі – чай, кава, інші «плюшки»; спеціальні знижки на товар для співробітників. Обов’язки: робота з постачальниками (створення замовлень); виконання планових показників діяльності в категорії; формування асортиментної матриці спільно з категорійним менеджером, ціноутворення; ведення звітності, заповнення картки товару. Знання 1С буде перевагою для кандидатів.

Стажист відділу технічного обслуговування в PepsiCo (Вишневе)

Один з лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв запрошує у свою команду. Вимоги до претендентів: англійська мова на рівні Intermediate; профільна освіта за спеціальностями обладнання та автоматизовані системи управління на харчовому виробництві або інші технічні напрямки; студент останніх курсів/випускник ВНЗ; навички роботи з кресленнями, схемами та технічною документацією будуть додатковою перевагою. Пропонують: винагороду та офіційне працевлаштування з першого дня; гнучкий графік та медичне страхування; глибоке функціональне занурення в обрану галузь бізнесу; розуміння специфіки FMCG-індустрії; спеціально розроблену програму розвитку та навчання за обраним напрямом; розвиток критичних компетенцій для побудови успішної кар’єри; цікаві завдання та можливість працювати над реальними проєктами.

Trainee/Junior QA Enginee в TestFort (Черкаси)

IT-компанія запрошує долучитися до команди. Вимоги: середній рівень письмової та розмовної англійської; розуміння процесу тестування, основ контролю якості та інструментів; практичний досвід тестування, принаймні на курсах контролю якості, буде плюсом; розуміння техніки тестування та видів документації для тестування; розуміння життєвого циклу розробки програмного забезпечення; базові знання CSS, HTML, SQL будуть плюсом, а також вища технічна освіта. Обов’язки: ручне тестування різних типів програмного забезпечення; створення та оновлення документації для тестування; створення звітів про помилки; участь у зустрічах із замовниками та у процесах розробки продуктів. Пропонується: проєкти, що дозволяють швидко професійно зростати; процес інформування та наставництва для нових працівників; доброзичлива атмосфера та кваліфікована професійна команда; затишний офіс; гнучкий графік роботи.

Global Graduate Programme – Operations в British American Tobacco Україна (Прилуки)

Міжнародна тютюнова компанія запрошує долучитися до глобальної програми випускників. Тривалість – 18 місяців. Вимоги до претендентів: вільна розмовна англійська та українська мови; випускники (не більше 3-х років після закінчення університету); володіння лідерськими навичками, продемонстрованими в позакласних заходах; сильні аналітичні навички; активність та амбіційність; мобільність на міжнародному рівні. Роботодавець пропонує: конкурентну зарплату та річну премію; обід у фабричній їдальні; медичне страхування та страхування життя; регулярні спортивні заходи для участі або перегляду та підтримки; багате соціальне життя в рамках заводу та програми; безкоштовний тренажерний зал, доступний у відповідні години (розташований на території заводу); комфортне місто з хорошою інфраструктурою.

Trainee JavaScript Developer в MaybeWorks (Харків)

IT-компанія оголошує про відкриття вакансії. Вимоги до претендентів: глибоке розуміння основ ООП; знання основних патернів розробки та архітектури; розуміння прототипування та стандартів ECMAScript; базові знання одного з основних front-end JavaScript фреймворків; впевнені знання NodeJS; розуміння принципів роботи з БД; знайомство з Linux/Unix. Пропонують: швидке професійне зростання; гідну та стабільну оплату праці з обов’язковим переглядом кожні 6 місяців; соцпакет: оплачувана відпустка та лікарняні, медичне страхування; офіційне працевлаштування, бухгалтерський та податковий супровід коштом компанії; компенсацію витрат на вивчення англійської мови, відвідування тренажерних залів, спортивних секцій; дружний, професійний, молодий колектив; комфортабельний офіс у центрі Харкова (3 хвилини від метро).

Стажист у відділ бухгалтерії в INTERTOP (Київ)

Компанія, що займається роздрібною торгівлею, шукає стажистів у відділ бухгалтерії на повну та неповну зайнятість. Вимоги до кандидатів: повна/неповна вища освіта: фінансова, економічна або бухгалтерська; впевнений користувач ПК: MS Office (Excel, Word). Обов’язки: робота з графіками, табелями співробітників компанії або з первинною документацією, допомога в оформленні документації відповідно до встановлених норм для передачі їх до архіву. Пропонується: можливість зростати професійно та всебічно розвиватися: навчання, профільні заходи, соціальні ініціативи; офіційне працевлаштування (КЗпП + соцпакет); зручний графік роботи та розміщення офісу біля станції метро.

Програма стажування у технічні функції в «Київстар» (Дніпро, Львів, Київ)

Телекомунікаційна компанія розпочинає набір на стажування. Пропонують: гнучкий графік і можливість поєднувати роботу з навчанням; офіційне працевлаштування та оплату роботи на період стажування; відкрите спілкування з колегами (від стажиста до керівника); безкоштовний доступ до бізнес-літератури компанії та Coursera. Вимоги: студент технічного університету або бажання працювати в даному напрямку; бажання працювати з електронною технікою; зацікавленість телекомунікаційними технологіями; готовність навчатися та не боятися «працювати руками»; знаходити спільну мову в колективі.

Автослюсар-арматурник (учень) в «Автоград» (Київ)

Автомобільна компанія відкриває вакансію для роботи на СТО (готові брати учня з подальшим навчанням). Вимоги до кандидатів: досвід роботи – бажаний, але не обов’язковий; високий ступінь відповідальності. Роботодавець пропонує: офіційне працевлаштування; гідну оплату праці – 25 000 грн; навчання.

Стажист/Intern в ProCredit Bank (Одеса, Дніпро, Харків, Київ, Львів)

Банк запрошує в команду. Вимоги: студент 4 або 5 курсу; знання англійської мови (Upper-Intermediate) та бажання використовувати її у роботі; вміння досягати поставленої мети та не боятися нових знань; бажання отримати міжнародний досвід. Пропонується: оплачуване стажування; гнучкий графік (4 або 8 годин на день); отримання досвіду у відділах головного офісу (м. Київ) та відділеннях найбільших міст України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів); комфортні умови праці; можливість отримати роботу.

Стажист відділу вдосконалення виробництва в Nestle Ukraine LLC (Харків)

Міжнародна компанія, яка займається виробництвом харчових продуктів та напоїв, відкриває вакансію стажиста відділу вдосконалення виробництва (Industrial Performance dept) на фабрику «МІВІНА», м. Харків. Термін – 3 місяці. Вимоги: англійська мова на рівні Intermediate і вище; профільна освіта за напрямами (бажано): математичне моделювання в економіці, математичне та алгоритмічне забезпечення систем інформаційних технологій/систем управління, системи управління на харчовому виробництві; студенти останніх курсів або випускники ВНЗ; високий рівень володіння MS Office (особливо Excel), знання SAP і Power BI будуть перевагою; відмінні аналітичні здібності; вміння та бажання працювати в команді; самостійність, ініціативність, уважність до деталей. Пропонується: офіційне працевлаштування та винагорода за стажування; залученість до різноманітних подій та проєктів; можливості для професійного розвитку та кар’єрного зростання; проходження планових медоглядів коштом підприємства; медичне страхування, страхування життя; комфортний та затишний офіс (1 хвилина від станції метро).

Стажист відділу управління і розвитку контенту в MEGOGO (Київ)

Міжнародний стрімінговий сервіс надає можливість випускникам українських ВНЗ пройти стажування. Після завершення якого є можливість отримати посаду «Редактор спортивних телеканалів», якщо: любите спорт; дисципліновані; уважні до деталей.

Молодший інженер з охорони праці (стажист) в CRH Ukraine (Кам’янець-Подільський)

Компанія – світовий лідер у галузі виробництва будівельних матеріалів, запрошує долучитися до команди стажистів випускників та студентів останніх курсів. Стажування оплачуване, тривалість – 1 рік. Програма проходитиме на базі заводу з виробництва цементу АТ «Подільський Цемент» (м. Кам’янець-Подільський). Для аплікантів з інших міст компанія оплачує житло. Вимоги до кандидатів: базові знання проєктного менеджменту; профільна, інженерна або економічна вища освіта (студент останнього курсу або випускник); впевнене володіння комп’ютерними програмами: 1) для опрацювання масиву даних, створення каталогів, пошукових систем, 2) для створення презентацій; знання або бажання вивчати англійську мову; мобільність у межах України і не тільки; прагнення до розвитку та здатність швидко навчатися; орієнтованість на результат та бажання працювати у команді; наполегливість.

Intern Legal Counsel в Room 8 Studio (Київ)

Студія розробки ігор відкриває вакансію. Вимоги до претендентів: досвід роботи на подібній посаді більше року (у юридичному відділі) буде додатковою перевагою; досвідчений користувач Microsoft Office, Liga; здатність приймати самостійні рішення та швидко вчитися; навички лідерства та організації; орієнтованість на результат; знання англійської мови (Upper-Intermediate). Пропонують: можливість працювати над топовими проєктами з творчою та досвідченою командою; різноманітність цікавих та складних завдань; можливості професійного розвитку; конкурентну фінансову винагороду, оплачувані відпустки та лікарняні; курси англійської мови та внутрішні навчальні заходи на регулярній основі; можливість відвідувати платні семінари, тренінги та конференції світового класу; сучасний офіс із зоною відпочинку, безкоштовними фруктами, солодощами та кавою.

Metro Store Academy Trainee в Metro Cash & Carry Ukraine (Запоріжжя, Харків)

Міжнародна компанія, яка займається роздрібною торгівлею, запрошує долучитися до програми Store Academy та скористатися можливістю стати керівником відділу компанії.

Вимоги: вища освіта; випускник 2015–2018 років; бажання працювати в міжнародній компанії; володіння англійською (Intermediate); мобільність в межах України. Пропонують: офіційне працевлаштування та страхування; офіційну та регулярну винагороду; роботу з унікальним товарним асортиментом та високопрофесійними клієнтами; можливість отримати підвищення на посаді.

Стажист на керуючого магазином в JYSK (Хмельницький, Одеса)

Міжнародна торгова мережа пропонує пройти програму підготовки керуючих магазинів. Побажання до кандидатів: досвід досягнення результатів разом з командою; гарні лідерські та комунікативні навички; прагнення обіймати посаду керуючого магазином після проходження програми; здатність брати відповідальність за те, щоб магазин був найкращим; віддано працювати та бути прикладом для команди; бажання самостійно приймати рішення у мультизадачному та динамічному середовищі. Пропонується: офіційне працевлаштування з першого дня; гідна конкурентна заробітна платна (до 22 000 грн до оподаткування) + бонуси; повне медичне страхування; 9 місяців інтенсивного навчання на програмі стажування в м. Київ; можливість змагатися, перемагати та отримувати різноманітні призи та подарунки; драйвова корпоративна культура та енергійна команда; кава, чай, печиво та різні «плюшки» на робочому місці.

Помічник рекрутера в OTP BANK Ukraine (Київ)

Банк відкриває вакансію. Заробітна плата – 4 000 грн. Обов’язки: пошук резюме в інтернеті; співбесіди телефоном; допомога в кадровому адмініструванні. Вимоги до претендентів: фінансово-економічна освіта (бажано); бажання розвиватися в напрямку рекрутингу; абсолютною перевагою буде наявність досвіду роботи в кол-центрі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також