Сезон відкрито: топ-15 сезонних вакансій квітня

Зимовий сезон позаду, з приходом весни та тепла все більше роботодавців шукають персонал на весняні роботи. Аналітики сайту robota.ua проаналізували, на які сезонні вакансії роботодавці запрошують кандидатів у квітні на території України. Лідерами весни стали аграрії. На всій території країни потрібні фахівці-сезонники – шукають озеленювачів, агрономів, садівників, землевпорядників, менеджерів з продажу, а також керівників.

Менеджер з продажу насіння, добрив та засобів захисту рослин, регіональний представник в Agrosem (Ізюм)

Українська аграрна компанія-дилер з міжнародним поглядом запрошує стати частиною команди. Ключові вимоги до кандидатів: успішний досвід продажів мінеральних добрив, насіння та ЗЗР; знання прийомів і методів ділового спілкування та ведення переговорів; уміння вибудовувати довгострокові відносини з клієнтами; високий рівень комунікабельності, грамотна мова; вміння переконувати та працювати із запереченнями; вища аграрна освіта; обов’язкова наявність водійського посвідчення категорії «В».

Компанія пропонує: офіційне працевлаштування; гідну оплату праці; службове авто; навчання та можливість підвищувати кваліфікацію; участь у цікавих та інноваційних проєктах (за бажанням); відсутність бюрократії; колектив, який вміє не лише ефективно працювати, а й драйвово відпочивати.

Провідний агроном в Ukrlandfarming (Чернігів)

Група компаній – найпотужніший в Україні вертикально інтегрований сільськогосподарський холдинг, який є лідером в більшості напрямків агробізнесу, оголошує конкурс на заміщення посади. Потрібні кандидати, які мають: повну вищу освіту відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); водійські права категорії «В» (обов’язковий стаж за кермом – не менше 3-х років); знання ПК (Internet Explorer, Chrome, пакет MS Office).

Кандидатам, які пройдуть відбір, компанія пропонує: офіційне працевлаштування згідно з КЗпП; конкурентний рівень зарплати; корпоративний мобільний зв’язок; можливості для професійного розвитку.

Заступник директора з рослинництва (Київ)

Також компанія оголошує конкурс на заміщення посади Заступника директора з рослинництва. Головні вимоги вакансії: вища освіта (агрономічна); досвід роботи у сфері від 4-х років; досвід роботи з банком землі понад 50 тис. га; розуміння принципів автоматизації рослинницького бізнесу за допомогою систем Cropio, Excel; знання технології вирощування, систем живлення та захисту с/г культур.

Керівник деревообробного підприємства в Ukraine Timber Factory (Чернігів)

Деревообробному підприємству потрібен керівник і начальник цеху з досвідом роботи. Серед основних вимог до кандидата: досвід роботи на аналогічній посаді; наявність власного авто; бажання працювати в команді.

Роботодавець гарантує: роботу в перспективній, надійній компанії; всі умови для професійного та фінансового зростання; офіційне працевлаштування; роботу в дружному колективі однодумців; графік: пн-сб з 8:00 до 18:00.

Оператор пилорами, помічник, різнороб в Ukraine Timber Factory (Чернігів)

Також підприємство шукає робітників на пилораму. Портрет ідеального кандидата: має досвід роботи від року та більше (досвід розпилювання деревини буде перевагою); без шкідливих звичок; фізично міцний; відповідальний, має бажання навчатися та працювати на результат.

Пропонується: офіційне працевлаштування; гарантована гідна та своєчасна зарплата (виплата двічі на місяць); навчання та кар’єрне зростання.

Начальник лабораторії з контролю виробництва в «ІМК» (Чернігів)

ПрАТ «Млибор», який входить до складу агрохолдингу, запрошує на роботу. Від претендентів очікується: досвід роботи на посаді начальника лабораторії на елеваторі – не менше 3-х років; повна вища освіта відповідного напряму. Компанія пропонує: роботу у великому стабільному агрохолдингу; офіційне працевлаштування; професійний розвиток.

Садівник, помічник з господарства у WIZARD (Київ)

Компанія – постачальник обладнання для оснащення інженерних систем водопостачання, водовідведення, опалення, відкриває вакансію. Основні вимоги: працьовитість, відповідальність; любов до тварин; бажано робоча спеціальність (досвід роботи господарником вітається); без шкідливих звичок; обслуговування всіх технічних вузлів у заміському будинку.

Умови роботи: графік – тиждень через тиждень; повна подобова зайнятість з проживанням у будинку (є окрема кімната); оплата позмінна – 800-900 грн за зміну; локація: с. Іванковичі, Васильківський р-н.

Інженер-землевпорядник у Пружини, алмазний інструмент, нестандартне обладнання (Полтава)

Компанія, яка займається роздрібною торгівлею, запрошує на роботу. Вимоги до кандидатів: сертифікат землевпорядника; впевнений користувач MS Word, Excel, Digitals.

Обов’язки передбачають, зокрема: виготовлення технічної документації із землеустрою: виготовлення кадастрових планів; виготовлення, створення обмінних файлів; супровід, оформлення землевпорядної документації проєктів відводу, технічної документації, договорів оренди на земельні ділянки – паї; контроль послідовності виконання робіт. Умови роботи: повна зайнятість.

Директор елеватора (різні регіони України)

Аграрне підприємство оголошує конкурс на заміщення вакансії. Серед основних вимог до претендентів: вища освіта; досвід роботи на посаді директора елеватора від п’яти років; знання технологічних процесів; впевнений користувач ПК.

Умови роботи: офіційне оформлення; конкурентний рівень заробітної плати; компенсація житла; корпоративне авто.

Землевпорядник (Яворів)

Землевпорядна фірма шукає фахівця. Основні вимоги до претендентів: вища освіта за спеціальністю «Землеустрій», «Землеустрій і кадастр», «Землеустрій і геодезія» тощо (спеціаліст, магістр); впевнений користувач MS Office та оргтехнікою; знання програми Digitals та навички роботи в графічних редакторах будуть перевагою; готовність оперативно навчатися; комунікабельність.

Кандидати, які пройдуть відбір, працюватимуть п’ять днів на тиждень; будуть офіційно працевлаштовані; отримають сертифікацію коштом компанії.

Апаратник оброблення зерна в KERNEL (Кропивницький, Первомайський)

Провідний у світі та найбільший в Україні виробник та експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади. Серед вимог до кандидата: освіта – середня спеціальна/професійно-технічна; відповідальність, пунктуальність.

Умови праці: повна зайнятість; офіційне працевлаштування; офіційна заробітна плата.

Начальник відділу продажу запасних частин у «Грасфілд» (Житомир)

Офіційний дилер сільськогосподарської техніки та запасних частин запрошує на роботу. Вимоги: вища освіта (агро); досвід у продажах запчастин до сільськогосподарської техніки від 3-х років; знання англійської мови.

Компанія гарантує: офіційне працевлаштування; офіційну зарплату; високий рівень заробітної плати, який буде відповідати знанням та досвіду; графік роботи: з 9:00 до 18:00, вихідні дні – субота/неділя; роботу в стабільній компанії, дружний колектив; м. Київ або м. Житомир.

Тесляр-садівник у «Ковальська» (Київ)

Найбільший в Україні виробник будівельних матеріалів та один з провідних девелоперів відкриває вакансію. Обов’язковою вимогою до кандидатів є відсутність шкідливих звичок. Обов’язки тесляра-садівника передбачають обслуговування 1-3 житлових будинків, невеликий ремонт в житлових будинках та догляд за рослинами (полив, покіс тощо).

Умови роботи: офіційне працевлаштування, забезпечення спецодягом та необхідним інструментом, графік роботи: пн-чт з 09:00 до 18:00, пт з 09:00 до 17:45.

Регіональний менеджер зі збуту насіння овочевих культур в «Агріматко-Україна» (Дніпро)

Компанія, яка є офіційним представником брендів і постачальником відомих марок продукції для ведення с/г та повного забезпечення агропромислового комплексу України, запрошує на роботу. Серед вимог до кандидатів: освіта: агрономія, кваліфікація – агроном, агроном-хімік, агроном з захисту рослин; знання технологій вирощування овочевих культур; досвід роботи з насінням, досвід роботи в продажах; наявність водійського посвідчення та досвід безаварійного керування; користувач ПК, знання офісних програм; вміння презентувати продукцію та вести переговори; наявність бази клієнтів (бажано).

Кандидати, які пройдуть відбір, можуть розраховувати на роботу в дружній команді професіоналів, підтримку та навчання; конкурентний рівень заробітної плати; офіційне працевлаштування та дотримання всіх гарантій КЗпП України; надання службового автомобіля та забезпечення всім необхідним для роботи; можливість особистого та професійного росту.

Озеленювач у «МХП» (Кам’янське)

ПрАТ «Оріль-Лідер» – підприємство, що входить до складу холдингу «МХП», оголошує про відкриття нової вакансії, готові взяти людину з інвалідністю. Серед вимог до кандидата: відповідальність, старанність, самоорганізованість; відсутність протипоказань роботи на свіжому повітрі та в постійному русі; наявність 3-ї робочої групи інвалідності.

Гарантується: офіційне працевлаштування; стабільна та гідна зарплата; безкоштовний розвіз на роботу та з роботи; безкоштовне проживання для працівників з інших міст; комфортні умови праці; продукція компанії за пільговими цінами та 6,5 кг курячого м’яса щомісяця безкоштовно; обіди за 1 гривню.

Поспішайте відгукнутися, адже вакансії швидко закриваються!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також