Віддалена робота: 15 актуальних пропозицій на ринку праці

Більшість з нас за період карантину оцінили переваги віддаленої роботи, тому є підстави вважати, що залишиться вона з нами надовго. Розуміючи актуальність віддаленого формату зайнятості, аналітики robota.ua традиційно щомісяця готують добірку віддалених вакансій. Цього разу під наш приціл потрапили понад 6 000 віддалених вакансій за останні 30 днів. Серед них ми виділили лише невелику частину та пропонуємо їх розглянути вам. Якщо серед них «свою» роботу ви не знайшли, переходьте на сайт та власноруч шукайте ту, яка підійде саме вам.

Менеджер з продажу в robota.ua (Дніпро)

Онлайн-платформа з пошуку роботи в Україні відкриває вакансію для регіонального менеджера з продажу. Портрет ідеального кандидата: має досвід роботи в продажах або величезне бажання працювати в цій сфері, з чітким розумінням чому і навіщо; знає етапи продажів та вміє працювати з запереченнями (буде великою перевагою); комунікабельний; вміє приймати швидкі рішення, аналізувати інформацію, виявляти потреби співрозмовника; впевнений в собі та своїх силах.

На нового працівника чекають: заробітна плата від 18 000 грн; дистанційна робота + робота з коворкінгу; офіційне працевлаштування, 24 дні щорічної відпустки та оплачувані лікарняні; графік роботи: пн-пт з 9.00 до 18.00; всі необхідні інструменти для продажів (клієнтська база, телефонія, ноутбук, CRM, послуги таксі); відвідування профільних заходів та навчання коштом компанії; матеріальна допомога у випадку захворювання на COVID-19; після першого року роботи є можливість отримати позику від компанії з розстрочкою погашення до 6 місяців; відсутність необхідності оформлювати офіційний лікарняний лист на перші три дні захворювання; корпоративи та тімбілдінги.

Technical Support Engineer в Uklon (Київ)

Продуктова IT-компанія, що розробляє провідний райдшерінг-сервіс, шукає фахівця. Для досягнення результатів кандидатам знадобляться: гарні знання мови SQL, практичний досвід використання основних операторів; досвід роботи з однією із баз даних: MS SQL, PostgreSQL, MongoDM; вміння структурно та зрозуміло вести діалог в письмовому та телефонному режимах; розуміння різниці між протоколами HTTP і HTTPS, знання основних HTTP-запитів; аналітичне мислення, здатність швидко виявити технічну проблему та ідентифікувати наступні кроки для її виправлення.

Умови: 12-годинні нічні зміни (21.00-9.00), декілька змін в місяць (з 9.00 до 21.00) у вихідні та святкові дні, 15 днів вихідних на місяць; віддалена робота.

Майбутній працівник отримає практичні та теоретичні знання та навички, можливість навчатися коштом компанії; впливати на розвиток продукту; бенефіти: корпоративне медичне страхування; програму опціонів для ключових менеджерів; 20 робочих днів відпустки; 10 робочих днів лікарняних; промокоди на поїздки від компанії.

Провідний фахівець з внутрішніх комунікацій в Kyivstar (Київ)

Телекомунікаційна компанія в пошуках фахівця в департамент з корпоративних зв’язків. Роботодавець розглядає кандидатів з вищою освітою (PR, реклама, журналістика); досвідом роботи на аналогічній посаді (ЗМІ, PR); які вільно володіють українською та російською мовами; важлива усна та письмова комунікаційна грамотність російською та українською мовами; англійська – не нижче рівня Intermediate.

Майбутній працівник може розраховувати на віддалене робоче місце (є можливість відвідувати офіс); програму онбордінгу, що дозволяє легко та швидко адаптуватися новачкам в компанії в режимі онлайн; соцпакет із медичним страхуванням та допомогою в різних життєвих ситуаціях; гідну оплату праці (офіційну); безмежні можливості онлайн-навчання (тренінги, курси); професійний та особистий розвиток; бонуси за якісну роботу.

Викладач англійської мови (онлайн) в JustSchool (Львів)

Онлайн-школа англійської мови для дітей та дорослих шукає спеціаліста та пропонує зарплату від 13 500 до 20 000 грн. Очікування від кандидатів: досвід роботи не обов’язковий, але буде перевагою; рівень англійської мови – В2+ (Upper-Intermediate і вище); бажання працювати і швидко навчатись; можливість працювати не менше 9 годин на тиждень.

Що пропонує роботодавець: стабільне навантаження у другій половині дня з першого дня роботи; зручний робочий графік (часткова зайнятість/повна): пн-пт – з 10.00 до 20.00, сб-нд – з 10.00 до 20.00; навчання коштом компанії, методичний супровід і постійне підвищення кваліфікації; своєчасну виплату зарплати двічі на місяць (залежить від кількості проведених занять); бонуси: доступ до усіх матеріалів; особисті консультації з провідним методистом школи; кар’єрний ріст.

Графічний асистент (студент) у Mindy Teams (Миколаїв)

IT-компанія запрошує в команду та надає можливість поєднувати навчання із цікавими проєктами, розвиватися у сфері ІТ. Очікування від претендентів: володіння комп’ютером на рівні впевненого користувача (вимог до знання графічних редакторів немає); уважність та посидючість; бажання навчатися та розвиватися.

Пропонується: оплата з прив’язкою до $, а для найкращих працівників передбачені бонуси; можливість поєднувати роботу з навчанням (9 або 6 годин на день); тімбілдінги, чемпіонати, флешмоби та свята; перспективи професійного розвитку, можливість стати тімлідом команди.

Графічний дизайнер у COCOS Group (Київ)

Міжнародна компанія з розвитку бізнесу в галузі електронної комерції в галузі консалтингу, маркетингу, реклами, логістики та інформаційних технологій, відкриває вакансію. Вимоги до претендентів: знання пакету Adobe CS; хороший смак та наявність портфоліо; досвід створення сайтів та landing page; розуміння основ web- та bootstrap; розуміння принципів UX/UI; вміння планувати терміни та дотримуватися дедлайнів; наявність хорошого інтернету та всіх доступних каналів зв’язку – телефон, email, Skype, Viber/What’sApp/Telegram; бажання розвиватися професійно.

Пропонується: віддалена робота; гнучкий графік; конкурентна заробітна плата у доларах; демократичне керівництво та дружний колектив; усі умови для професійного зростання та необмежені можливості проявитися.

Медичний представник (RX напрямок) у PRO PHARMA (Київ)

Компанія, основними напрямами діяльності якої є реєстрація, маркетинг та подальше просування лікарських засобів, БАДів, виробів медичного призначення та косметики, оголошує про відкриття вакансії. Роботодавець розглядає кандидатів з вищою закінченою фармацевтичною або медичною освітою; досвідом роботи медичним представником RX-напрямку у Києві від 3-х років; цінується комунікабельність, грамотна мова та гарна дикція; великою перевагою буде наявність бази лікарів за такими спеціальностями: терапія, кардіологія, гастроентерологія, урологія, гінекологія, акушерство, дерматовенерологія, загальна практика – сімейна медицина, травматологія, хірургія, ревматологія, неврологія, педіатрія.

Новий працівник може розраховувати на офіційне оформлення з першого робочого дня, дотримання всіх вимог трудового законодавства, медичне страхування; фіксовану заробітну плату (офіційну) з першого дня роботи: ставка – 40 000 грн (фіксується на 3 місяці роботи), після випробувального терміну є можливість заробляти ще більше, все залежить від кількості та якості відеовізитів; тренінги та вебінари з продуктів, технік продажів та ведення переговорів; підтримку регіонального менеджера; віддалену роботу або роботу в офісі; найкращих медичних представників роботодавець нагороджує поїздками до екзотичних країн.

WordPress-розробник у «ТАС» (Київ)

Страхова компанія запрошує до своєї команди. Вимоги до кандидатів: досвід роботи у WordPress; навички роботи з PHP, MySQL; навички роботи з JavaScript, jQuery, Gulp.js, npm, Sass/SCSS, CSS та HTML.

Гарантується: гнучкий графік роботи; можливість працювати в офісі або відділено; медичне страхування; корпоративні курси вивчення англійської мови.

Копірайтер, рерайтер у Greative Mind (Київ)

Міжнародний медіа-продакшн відкриває вакансію для віддаленої роботи та пропонує зарплату у розмірі 20 000 грн/міс. Роботодавець зацікавлений у залученні фахівця, який любить копірайтерську та рерайтерську роботу; з півслова розуміє поставлене завдання; любить дивитися серіали, надихається ними.

Пропонується: старт кар’єри в медіа; навчання та підтримка дружного колективу; можливість працювати віддалено; графік: вт-сб, вихідні: нд та пн.

SMM-менеджер/Creative Copywriter у Treeum (Київ)

Продуктова FinTech-компанія, яка розробляє платформи та сервіси, які дозволяють легко обирати та замовляти фінансові послуги, запрошує в команду. Необхідні навички: досвід в SMM (інхаус чи фріланс) – від 2-4 років; копірайтинг, сторітейлінг і знання української мови на високому рівні; системність: досвід побудови/роботи з плануванням, звітністю та оцінкою ефективності кожного з каналів; проактивність у пошуках інфоприводів в IT та FinTech-сферах; досвід розпізнавання глобальних SMM-трендів; креативний підхід до реалізації завдань; буде перевагою: досвід роботи з брендами IT-сфери; досвід побудови бренду роботодавця; наявність профільної або додаткової освіти: журналістика, маркетинг, SMM, копірайтинг, сторітейлинг.

Кандидатам, які пройдуть відбір, компанія гарантує: гідний рівень заробітної плати (за результатами співбесіди); формат роботи змішаний: віддалено/офіс; гнучкий графік роботи (з 8.00 до 10.00); медичне страхування, 24 календарних дні відпустки та оплата лікарняних; додатковий вихідний після випробувального терміну; невелику корпоративну бібліотеку та кімнату відпочинку; корпоративи та цікаві активності.

Технічний редактор, коректор в Urban Business Academies (Київ)

Спілка наукових журналів Бізнес-Академій (публікуються в США) для науковців, запрошує на роботу. Побажання до кандидатів: грамотність (відмінне знання англійської та російської мови); вища філологічна або лінгвістична освіта; уважність, акуратність, організованість; навички командної роботи.

Умови: робота дистанційно або в офісі; важливо – бажано приїжджати один раз на місяць в офіс на збори в м. Київ; пропонується цікава робота з можливостями професійної та творчої реалізації; внутрішнє навчання, підтримка та допомога фахівців; офіційне оформлення; комфортний вступ на посаду; графік: пн-пт з 09.00 до 18.00 або з 10.00 до 19.00; зарплата на випробувальний термін (1 місяць) – 12 000 грн, 15 000 – з другого місяця; офіційне оформлення; дружний колектив.

Дизайнер інтер’єру, 3D-візуалізатор у BORISTUDIO (Харків)

Студія дизайну та архітектури запрошує фахівця з досвідом роботи від 1 року, є можливість працювати віддалено. Вимоги: бажання розвиватися та працювати над собою; володіння комп’ютерними програмами (3ds Max + V-Ray/Corona, Photoshop); знання сучасних матеріалів.

Майбутній працівник отримає: зарплату в межах 15 000-28 000 грн/міс, оплата без затримок; можливість професійного та кар’єрного розвитку; зручний графік на вибір: з 9.00 до 18.00 або з 10.00 до 19.00 (можна розглянути індивідуально); відвідування спортивних секцій коштом компанії; оплачувану відпустку та лікарняні.

Рекрутер (Ужгород)

Мережа унікальних ресторанів шукає в команду фахівця. Очікування від майбутнього працівника: має досвід роботи у рекрутингу у сфері громадського харчування (бажано); досвід роботи закриття топ-менеджерів та лінійних позицій; вміння застосовувати у роботі альтернативні джерела пошуку кандидатів; досвід роботи в СRМ-системі.

На що може розраховувати майбутній працівник: на гарантовану ставку з 1-го місяця роботи, без затримок (15 000 грн + бонуси за кожного співробітника, який прийшов у команду, сумарний рівень зарплати становитиме від 25 000 грн); офіційне оформлення; віддалену роботу, на тиждень важливо відпрацювати 40 годин; навчання та різні тренінги; корпоративи.

Спеціаліст з роботи з клієнтами lifecell в Global Bilgi (Харків)

Світовий лідер послуг у сфері контакт-центрів запрошує взяти участь у конкурсі на посаду. Шукають кандидата, який любить спілкуватися; освіта або досвід роботи значення не мають, головне – вміння комунікувати.

Пропонується: гнучкий графік роботи (повна/неповна зайнятість, ранковий/денний/вечірній час – на вибір); на період карантину є можливість працювати дистанційно (пропонується робота з дому, але розглядаються кандидати із Харкова, після закінчення карантину планують повертатися до роботи в офіс), офіс розташований за 5 хвилин від метро; офіційне працевлаштування (виплата зарплати двічі на місяць, без затримок); щомісяця конкурси з подарунками; шанс стати керівником; можливість пройти стажування у будь-якому відділі компанії.

Викладач англійської мови в EnglishDom (Маріуполь)

Міжнародна онлайн-школа англійської мови відкриває конкурс на вакансію. Ідеальний викладач: добре знає і любить англійську мову на рівні Upper-Intermediate і вище; має досвід викладання/репетиторства – від 1 року і вище; ефективний та чуйний; постійно розвивається та прокачує свої скіли; прагне навчити та привести студента до результату.

Гарантується: гідний рівень доходу, система бонусів; стабільне завантаження; гнучкий графік роботи (повна/часткова зайнятість, ранок/вечір, будні/вихідні); віддалена робота (Skype); інтерактивний підручник – розроблені аудіо-, відеопрограми навчання, реалізована автоперевірка домашнього завдання, підготовка до уроку займає лише 15 хвилин; підтримка особистого куратора та менеджера з адаптації; тренінги, вебінари та обмін досвідом з викладачами Східної Європи та native speakers; спілкування в community з 500+ вчителів.

Встигніть відгукнутися! Вакансії швидко закриваються!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також