Віддалена робота: 15 гарячих пропозицій на ринку праці

Віддалена робота залишається в тренді. Наразі на сайті robota.ua пропонується близько 6 000 віддалених вакансій по всій Україні. Наші аналітики підготували добірку віддалених вакансій вересня. Вона містить, зокрема, пропозиції, в яких роботодавці залишають вибір за працівником – працювати в офісі чи віддалено.

Remote Creative Writer у BetterMe (Київ)

IT-компанія шукає працівника. Портрет ідеального кандидата: досвід роботи копірайтером (або пов’язана посада); носій англійської мови або володіння англійською; відмінні навички письма, редагування та коректури (англійська та російська мови); сильні дослідницькі навички; творча особистість.

Гарантується відсутність бюрократії, повна свобода приймати рішення та досягати блискучих результатів.

Керівник відділу SMM у Visotsky Consulting (Київ)

Консалтингова компанія шукає проактивних, впевнених, кваліфікованих фахівців. Розглядаються кандидати, які мають досвід роботи керівником відділу маркетингу (SMM) і створювали воронки продажів у соцмережах; запускали соціальні мережі з нуля та налаштовували таргетовану рекламу; мають базове розуміння принципів фотозйомки та режисури; вміють знаходити креативні підходи, писати тексти, що продаються; розуміють принципи роботи з блогерами, підрядниками та запускали через них рекламу.

Компанія готова запропонувати, зокрема: можливість працювати з будь-якого куточка планети, де є якісний інтернет; навчання за індивідуальною програмою підвищення своїх скілів; велику корпоративну online-бібліотеку та доступ до тренінгів від провідних експертів ринку.

Support Team Member в UVOTEAM (Київ)

IT-компанія відкриває вакансію. Розглядаються кандидати, які проживають у Києві. Серед вимог: вільне володіння англійською мовою (розмовна та письмова), увага до деталей, відповідальність; високорозвинені міжособистісні та комунікативні навички; навички управління часом, багатозадачність; комп’ютерна грамотність (Gmail, Google Docs, інтернет-браузери, продукти Microsoft Office тощо); гнучкість: можливість працювати вранці/вдень/вночі.

Пропонується: медичне страхування; дружня домашня атмосфера з гнучким змінним графіком роботи: ранок (6.00-15.00), день (15.00-22.00), ніч (22.00-06.00); компенсація таксі (ранкова та нічна зміни); зручні режими роботи: повністю віддалений, офісний (Київ) або змішаний.

Інженер відділення частотних узгоджень у «Київстар»

Телекомунікаційна компанія запрошує до відділу частотних узгоджень енергійного фахівця з технічним бекґраундом на посаду інженера. Основні побажання до претендентів: досвід роботи на аналогічній посаді від 1-го року – бажано (готові взяти амбітного випускника); вища освіта (бажано у сфері телекомунікацій); навички роботи з великими обсягами даних; MS Office – впевнений користувач.

Роботодавець гарантує: віддалене робоче місце (з можливістю відвідувати офіс); програму онбордінгу, що дозволяє легко та швидко адаптуватися новачкам у компанії в режимі онлайн; гідну оплату праці (офіційну); безмежні можливості онлайн-навчання (тренінги, курси); професійний та особистісний розвиток; бонуси за якісну роботу.

Також компанія шукає на віддалену роботу Адміністратора технічної підтримки системи Revenue Assurance.

Агент з бронювання квитків Turkish Аirlines (віддалена робота) у Global Bilgi (Тернопіль)

Світовий лідер послуг у сфері контакт-центрів запрошує взяти участь у конкурсі на посаду. Побажання до кандидатів: вільне володіння англійською мовою (не нижче Intermediate); хороший рівень володіння ПК; орієнтація на клієнта, готовність допомагати; особисті якості: посидючість, здатність до навчання, стресостійкість, оптимізм.

Гарантується: гнучкий (плаваючий) графік; неповний робочий день; можливість працювати в нічні зміни; погодинна оплата праці + щомісячний бонус; робота в дружному молодому колективі; навчання та тренінги коштом компанії.

Консультант клієнтської підтримки у «Бітрікс24» (Київ)

Система управління внутрішнім інформаційним ресурсом компанії для колективної роботи над завданнями, проєктами та документами, управління продажами та ефективних внутрішніх комунікацій шукає фахівця у службу клієнтської підтримки.

Що компанія очікує від кандидатів: здатність розуміти клієнтів і бажання їм допомагати; високу працездатність і самостійність; здатність до інтенсивного навчання та постійного підвищення рівня знань; вміння швидко орієнтуватися у великому обсязі інформації; тактовність, посидючість і відповідальність; аналітичний склад розуму.

Умови праці: зайнятість повний робочий день, віддалена робота (розглядають резюме людей з обмеженими фізичними можливостями); душевний та активний колектив; цікаві завдання; оформлення трудових відносин згідно КЗпП, «біла» заробітна плата.

Медичний представник (відеовізити) у PRO PHARMA (Черкаси)

Фармацевтична компанія запрошує взяти участь в конкурсі на вакантну посаду. Шукають кандидатів з вищою освітою; досвід роботи з клієнтами буде перевагою; у яких розвинені комунікативні здібності, вміють працювати з аудиторією, утримувати увагу співрозмовника; цінуються артистизм і креативний підхід; вміння переконувати; організованість, відповідальність, націленість на результат, грамотна мова; здатність до навчання, запам’ятовування великого обсягу інформації; бажання і вміння працювати в команді; навички роботи з ПК на рівні впевненого користувача.

Компанія пропонує: офіційну своєчасну заробітну плату; бонусну систему за досягнення професійних показників і кращих результатів; офіційне працевлаштування згідно КЗпП; медичне страхування для співробітників; умови навчання для особистісного розвитку завдяки корпоративним тренінгам, вебінарам, семінарам; умови для кар’єрного зростання всередині компанії; робота віддалено.

Менеджер з роботи з клієнтами (віддалена робота) у Darwin Global (Київ)

Провайдер прозорого SEO-сервісу в пошуку фахівця. Можете стати частиною команди, якщо: здатні організувати робочий час максимально ефективно; маєте низку суттєвих досягнень на попередньому місці роботи; маєте досвід роботи в продажах, телемаркетингу, оператором call-center або інтерв’юером на вихідній лінії від 6 міс; впевнений користувач Excel, CRM, IP-телефонії або не боїтеся почати користуватися ними; маєте уявлення про лідогенерацію, знаєте українську та російську мови.

Пропонується: робота в комфортабельному офісі (10 хв пішки від метро) або віддалено; можливість працювати 5 днів на тиждень з 9.30 до 18.00 або за індивідуальним графіком; особистісне зростання та навчання (регулярні тренінги, майстер-класи, курси, літературний клуб); хороша і позитивна робоча атмосфера; компанія не обмежує працівників у кількість днів відпустки та зарплаті.

Рекрутер у Supplax (Київ)

Компанії, яка займається ремонтом будинків у 15+ містах США, потрібен рекрутер. Для роботодавця важливі: досвід роботи в підборі персоналу – мінімум від 1-го року, вміння працювати в команді та в режимі багатозадачності.

Умови: графік роботи вільний, але заздалегідь обговорюється; робота повністю віддалена, повна активна зайнятість.

Дизайнер корпусних меблів в Idesthome (Київ)

Компанія, яка виготовляє меблі, шукає в команду спеціаліста. Розглядаються кандидати, які мають досвід роботи з індивідуальним замовленням меблів; які знають матеріали та меблеву фурнітуру; націлені на досягнення результату; ініціативні, креативні, товариські, чесні та порядні; в яких грамотна мова, вміють спілкуватися з клієнтами; володіють програмою Pro100, інші – вітаються; вміють вести переговори, виявляти потреби клієнта, працювати з запереченнями та закривати угоди.

Кандидатам, які пройдуть відбір, компанія пропонує: гідний заробіток (обговорюється на співбесіді); кар’єрний ріст; своєчасну і стабільну оплату; роботу в колективі професіоналів; офіційне оформлення; графік: гнучкий, віддалено.

Автор наукових статей у «Наукові Публікації» (Київ)

Компанія, яка є лідером у сфері наукового консалтингу, запрошує на роботу. Для роботодавця важливо: письмова грамотність (орфографія, пунктуація, стилістика); уміння працювати з великим обсягом інформації; уважність, педантичність, скрупульозність, самостійність; досвід написання унікальних текстів; англійська – не нижче В2; вміння писати статті, дотримуючись вимог, формувати текст на основі даних з відкритих джерел; досвід написання наукових статей (буде перевагою).

Роботодавець готовий запропонувати: віддалену роботу; нефіксований робочий день; стабільну і конкурентну заробітну плату; розвиток навичок і талантів співробітників; кандидатам, які мають досвід роботи з науковими статтями, пропонується вища зарплата.

Контент-мейкер (англійська – C1) в Ingainer (Київ)

Компанія, яка надає клієнтам послуги зі створення контенту, запрошує в команду. Необхідні hard skills: високий рівень письмової англійської (не нижче B2); уміння робити грамотний переклад з англійської на російську; уміння користуватися сервісами: Google Sheets, Canva, Adobe Photoshop. Буде плюсом: досвід створення простих gif-мемів, міні-відеороликів.

Умови та графік: компанія навчає нових співробітників (3 дні інтро); робота віддалено; можливість поєднувати роботу з навчанням; 5 днів на тиждень з 10.00 до 18.00, full time; зарплата – від 12 000 грн і вище; молодий і дружний колектив.

Викладач англійської мови в Pictorial (Луцьк)

Онлайн-школа англійської мови запрошує в команду. Вимоги до претендентів: англійська мова – рівень знань не нижче Upper-Intermediate. Обов’язки: проведення, планування уроків. Умови роботи: вільний графік; дистанційна робота; є можливість самостійно визначати кількість студентів.

Лід-маркетинг-менеджер (мобільні ігри) в alt.A games (Київ)

Компанія – видавець гіперказуальних мобільних ігор, шукає фахівця для побудови та подальшого ведення маркетинг-відділу. Робота постійна, віддалена, на повний 8-годинний робочий день. Вимоги: досвід роботи не менше року на аналогічній посаді; хороші знання просування мобільних додатків або веб-проєктів; розуміння інтернет-маркетингу та роботи західних трафік-сервісів; відмінне знання англійської мови; любов до ігор і знання принципів геймдизайну різних жанрів; розуміння аудиторії різних жанрів; розуміння KPI і як на них впливають компоненти ігор; аналіз трендів і підготовка рекомендацій команді розробників.

Вакансії швидко закриваються!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також