Віддалена робота: актуальні пропозиції на ринку праці

Так вже сталося, що декому доводиться поставити нинішню професію «на паузу». Згідно з результатом опитування, яке провів сайт robota.ua в кінці березня, 23% учасників шукали нової роботи. І більшість з них були ладні пристати на майже будь-яку пропозицію роботодавця. Але є й альтернативна зайнятість – якщо є можливість, роботодавці пропонують віддалену роботу – зараз на сайті robota.ua пропонується понад 1000 вакансій по всій Україні.

Дистанційні вакансії

Яку роботу пропонують? Різну. Звісно, найбільш пропонованими є ІТ-вакансії – глобальний дефіцит програмістів непідвладний карантинам та пандеміям. Якщо порахувати, третина віддалених вакансій пропонує роботу в ІТ-галузі.

Є вакансії саме в ІТ-компаніях, а є пропозиції, наприклад, для візуалізатора, або для програміста в готельну мережу, або просто для фахівця техпідтримки. Себто, навіть в одній професійній сфері є деяка різноманітність пропозицій, це робота не тільки для програмістів, як кажуть деякі песимісти.

До того ж вакансії є не тільки в Києві та інших містах-мільйонниках, але й у Рівному, Вінниці, Маріуполі, Запоріжжі та інших містах. Поки що це неважливо, але якщо хтось захоче працювати не тільки віддалено – можливо, в нього буде шанс працювати і в офісі (звісно, за бажанням обох сторін).

Окрім «програмістської» роботи віддалено можна працювати й у інших профсферах і, навіть, без попереднього досвіду. Найбільше роботи є для менеджерів з продажу, операторів контакт-центрів, але є пропозиції і для логістів чи інтернет-маркетологів. Пропонують роботу віддалено бухгалтерам, ейчарам та юристам.

Дивіться самі – ось робота для логіста, а пропозиція для інтернет-маркетолога виглядає так. Багато пропозицій для викладачів іноземних мов та перекладачів. Робимо висновок – знання іноземних мов прогодує (ну хоча б у тактичній перспективі).

Стосовно операторів – вибір багатий, але ми покажемо одну пропозицію оператора Call-centre і  так само менеджера з продажів – то тільки один зразок з великого вибору (від медичних товарів до автомобільних шин).

Якщо ж ви намагаєтеся серед переліку віддалених робіт знайти «ту єдину», можливо, для цього знадобиться деякий час. Не всі роботи можна перевести у віддалений формат.

Але є роботодавці, які пропонують нетипові вакансії, наприклад:

Також вас можуть зацікавити такі вакансії:

Тобто і серед віддалених робіт є можливість знайти щось і для підробітку, і для професійного зростання. Головне – мати терпіння та надію – і все буде добре.

Вакансії швидко закриваються!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також