Віддалена робота: тимчасовий підробіток чи нова професійна перспектива

Так трапилось, що багатьом доводиться проводити час вдома, і не завжди цей час зайнятий роботою. Як отримати підробіток, не виходячи з дому – це не надто складно за правильної послідовності дій. Найпростіший варіант – зайти на сайт robota.ua, ввести у пошуку слово «віддалений» та уважно подивитися, які саме з 1079 запропонованих вакансій вам підходять найбільше.

Наш огляд ми почнемо з робіт, які не вимагають навчання або мають невеликий вхідний курс безкоштовного навчання.

Оператори контакт-центрів

Це найбільш поширена та доступна робота – компанії наразі пропонують 551 вакансію цього профілю. З повним переліком вакансій можете ознайомитися за посиланням.

Подивімося на найпопулярніші варіанти – яку роботу у сфері спілкування телефоном можна зараз отримати.

Для початку розповімо вам про вакансії компанії Adelina Call Center. Це велика організація, і є можливість спробувати себе у декількох напрямках, якщо з першого разу щось не сподобається.

Компанія пропонує роботу для операторів контакт-центру, менеджерів з продажу та менеджерів з роботи з клієнтами в різні проекти. Заробітну платню обіцяють у розмірі 7500-8500 грн. Робота не важка фізично та не вимагає надзусиль – треба консультувати клієнтів компаній-замовників та реєструвати інформацію у базі даних.

Приваблює, що компанія пропонує зручний графік та можливість роботи і студентам, і мамам у декреті, і зрілим працівникам. Зазвичай оператор може отримувати від 6 до 12 000 грн, але зарплатня більша під час здійснення «холодних» дзвінків та телефонних продажів.

Ще одна можливість заробити більше, працюючи оператором, – це знання іноземних мов. Наприклад, компанія  СallTech Outsourcing LLP зараз шукає інтерв’юерів зі знанням арабської, польської, угорської та інших мов. Наприклад, знання угорської мови роботодавець оцінив у 14 000 грн – саме стільки пропонують на вакансії Телефонний інтерв’юер зі знанням угорської мови.

Менеджери з продажів

Тепер багато компаній змушені продавати онлайн, тому в деяких вакансія все ще вказані адреси офісів. Можливо, це дає сподівання на те, що після карантину, у разі успіху, роботу можна буде продовжити офлайн.

Ми обрали лише одну пропозицію – Менеджер з продажів IT-освітніх послуг / Sales manager, яка захопила своєю позитивністю та енергійністю. А ще можна продавати багато чого – хімічну продукцію, комерційну нерухомість, квитки, тютюнові вироби та послуги мобільного зв’язку, автомобілі, фінансові та клінінг-послуги – перелік дуже великий.

Робота з контентом

Якщо ви людина освічена та маєте досвід або хист до роботи з текстами, радимо передивитися вакансії, які пропонують копірайт, редакторську роботу або написання матеріалів. З цікавих пропозицій можна виділити автора медичних та фармацевтичних статей.  Якщо у немає специфічного досвіду, є вакансії копірайтера.

Для фахівців, яким більше подобається працювати з відеоконтентом, є пропозиції відеоредактора та асистента з обробки зображень.

Якщо ж ви можете працювати не просто з текстами, але з матеріалами іноземною мовою, тоді перелік пропозицій стає значно ширшим і охоплює як вакансії Копірайтер-перекладач зі знанням англійської мови або коректор зі знанням німецької мови.

Вакансій перекладачів можна відшукати не один десяток – різні мови, різні тематики. Для знавців англійської мови пропонують 18-20 000 грн, одну з вакансій можна подивитись тут.

Інтернет-маркетинг та дизайн

Віддалена робота неможлива без вакансій в ІТ-сфері. Для початку подивимось на універсальні професії. Наприклад, інтернет-маркетолог – це не тільки непогана зарплатня, але й можливість реалізовувати власні ідеї до божевільно інноваційних.  Ще один різновид вакансій – це SMM-менеджер.

До речі, є асистентські вакансії для фахівців майже без досвіду, а є пропозиції для досвідчених профі, треба лише пошукати. І, звісно, робота для дизайнерів нікуди не зникла, і ось доказ.

ІТ-вакансії

Майже третину пропозицій віддаленої роботи складають вакансії ІТ компаній. Почнемо з найбільших гравців.

DataArt

Компанія пропонує декілька десятків пропозицій для Data Engineer, BigData Developer, Senior Python Developer. Нам сподобалася вакансія Data Engineer, Global Music Company, але ви можете обрати будь-яку з того потужного пулу, який пропонує компанія.

NIX Solutions

Ще один цікавий ІТ-роботодавець – NIX Solutions. Пропонує роботу не тільки досвідченим програмістам, але й маркетологам та бізнес-аналітикам.

Artificial Core

Ще один колега – Artificial Core. Пропонує вакансії гейм-дизайнерів, гейм-ком’юніті-менеджерів та ще багато цікавих пропозицій – наприклад, художник зі спецефектів.

Тобто, пропозиції віддаленої  роботи є, вони змінюються, але поки не закінчуються. Бажаємо вам успіхів у пошуку нових пропозицій.

Поспішайте відгукнутися на вакансії, адже вони швидко закриваються!

  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також