Офіс вдома: топ-15 віддалених вакансій березня

Віддалена робота є справжнім порятунком для деяких компаній та працівників у період карантинних обмежень. Вона не втрачає свою актуальність, а навпаки – все більше компаній переходять на дистанційку, а деякі навіть після пандемії не планують повертати співробітників в офіси.

Аналітики robota.ua підготували добірку актуальних віддалених вакансій для тих, хто хоче знайти роботу в непростий період. Знайомтеся з пропозиціями, відгукуйтеся на вакансії та заробляйте, не виходячи з дому.

Бухгалтер-аналітик в Aviacontact

Міжнародна компанія оголошує конкурс на посаду. Серед основних вимог до кандидатів: знання програми 1С BAS, досвід роботи в Google Диск; робота в команді та самостійно, робота в режимі багатозадачності; знання англійської мови на середньому рівні буде перевагою; аналітичне мислення; загальне розуміння бухгалтерського обліку; навички впевненої роботи з платіжними системами банку, первинною документацією; логічне мислення, здатність швидко навчатися, уважність, висока працездатність, організованість, відповідальність, порядність, чесність, вміння працювати з великим обсягом інформації.

Умови: віддалена робота, графік: 5/2 (субота, неділя – робочі та 2 вихідні в інші дні); підтримка та допомога керівництва та колег; дружна атмосфера.

Керівник програми лояльності в «Клуб Сімейного Дозвілля»

Книжковий Клуб запрошує до команди. Розглядаються кандидати з усієї України (окремо обговорюється можливість віддаленої роботи чи переїзду). Вимоги до претендентів: вища освіта у сфері маркетингу, економіки, менеджменту; досвід роботи на аналогічній посаді від 2-х років; досвід запуску та впровадження програм лояльності; обізнаність у трендах ринку програм лояльності, бізнес-процесах; досвід удосконалення/спрощення процесів та поліпшення досвіду користувачів; навички управління проєктами з дотриманням строків виконання; стратегічне бачення, наполегливість; впевнений користувач ПК (MS Office, хороші знання Excel, PowerPoint); перевагою буде знання англійської мови.

Роботодавець пропонує: цікаві проєкти; можливість реалізації досвіду, власних ідей та пропозицій; перспективу професійного зростання; офіційне працевлаштування; повні соціальні гарантії згідно з КЗпП України (зокрема, офіційний дохід, оплачувана відпустка та лікарняний); графік роботи: пн-пт, з 08:30 до 17:00.

Асистент продюсера та режисера в Creative Mind

Студія творчості шукає талановитих та ініціативних фахівців на віддалену роботу. Розглядають кандидатів з усієї України на постійну зайнятість (виключно), без суміщення із навчанням, іншими проєктами. Портрет ідеального кандидата: вміє знаходити все (!) в інтернеті; працювати в стислі терміни; має високі навички самоорганізації та тайм-менеджменту; англійська – не нижче Intermediate.

Пропонується: незвичайна, цікава та творча робота у веселому, молодому колективі; можливість працювати віддалено; навчання та підтримка колективу; можливість зростати разом з компанією; графік роботи: 5/2 (вівторок-субота), вихідні: неділя, понеділок; заробітна плата: 20 000-23 000 грн.

Фінансовий директор в «УкрКубок»

Компанія, яка виготовляє та пропонує широкий асортимент нагородної атрибутики та аксесуарів, у пошуках спеціаліста у фінансовий департамент. Шукають: кандидата-перфекціоніста; схильного до системності в роботі; з чудовим вмінням вести переговори та аналізувати. Умови: дистанційна робота (з виїздом за необхідності на локальні місця); графік: пн-пт, 9:00-18:00.

Агент з бронювання авіабілетів Turkish Airlines у Global Bilgi

Провідний центр з управління взаємовідносинами з клієнтами шукає спеціаліста. На період карантину є можливість працювати дистанційно (компанія пропонує працювати з дому, але розглядає кандидатів із м. Харків, після закінчення карантину планується повернення в офіс). Пропонується: офіс біля метро; навчання «з нуля» та «прокачування» англійської (90% клієнтів спілкуються виключно англійською); гнучкий графік; відмінні умови праці; зарплата – двічі на місяць (без затримок); яскравий та комфортний офіс; можливість стажування в будь-якому відділі компанії з можливістю перейти на нову посаду.

HR-менеджер, рекрутер у Madeline Agency

Міжнародне шлюбне агентство шукає спеціаліста, основним завданням якого буде знаходити перекладачів у шлюбне агентство. Вимоги: досвід роботи в цьому напрямку від 2-х років (обов’язково); готовність працювати від 8 годин на день 5 днів на тиждень; здатність знаходити та залучати цільових співробітників; знання методів пошуку, підбору та оцінки персоналу; робота з провідними сайтами з підбору персоналу; вміння представити вакансію; ініціативність, організованість і бажання працювати на результат.

Пропонується: виплати – 1 500 грн за кожного приведеного співробітника; дистанційна робота; прозора та своєчасна оплата праці; зарплата – один раз на місяць, 15-20-го числа; графік роботи: з 10:00 до 19:00, 5 днів на тиждень (робочі дні).

Автор медичних статей у «Прайд Фарма»

Редакція спеціалізованого журналу запрошує до співпраці фахівців для написання статей – медична тематика. Потрібні: співробітники кафедр медичних університетів, фармацевтичних ВНЗ, інститутів післядипломної освіти. Вимоги: лікар-гастроентеролог, лікар-невропатолог, лікар-гінеколог, лікар-отоларинголог, лікар-ендокринолог, лікар-офтальмолог, лікар-алерголог, лікар-інфекціоніст; вища освіта в галузі медицини або фармації; досвід написання статей; наявність наукових праць (бажано, не обов’язково); наявність творчих ідей (обов’язково). Готові співпрацювати як з фахівцями, що мають багаторічний досвід, так і з молодими, талановитими лікарями, співробітниками кафедр. Умови: дистанційна робота, оплата відрядна.

Копірайтер (турецька мова), гемблінг, геймінг, кіберспорт у FPSMAX

Компанія, яка працює на стику кіберспорту та індустрії розваг, розробляє власні онлайн-проєкти, шукає фахівця зі знанням турецької. Важливо – досвід роботи копірайтером у сфері кіберспорту або гемблінгу. Вимоги: досвід роботи на аналогічній посаді від 1 року; знання турецької мови; уміння швидко писати; будуть плюсом: досвід роботи у сфері кіберспорту або гемблінгу, знання Adobe Photoshop.

Компанія пропонує: стабільну оплату праці; доброзичливу атмосферу, демократичне керівництво та відсутність зайвої бюрократії; цікаві та амбітні завдання.

Дизайнер презентацій у Nobel Explorers

Міжнародна освітня компанія, яка надає послуги з навчання дітей від 8 років у напрямках STEM (наука, технології, інженерія та математика), запрошує в команду фахівця зі створення та дизайну презентацій зі знанням англійської мови. Проєктний вид зайнятості, завантаження 10-15 годин на тиждень. Вимоги до кандидата: досвід роботи дизайнером від півроку; володіння інструментами створення презентацій у PowerPoint, Google; комунікабельність ініціативність, рівень англійської – Intermediate і вище.

Data Engineer (віддалено) у «ФОРА»

Торгова мережа продовольчо-промислових супермаркетів в Україні відкриває вакансію. Для роботодавця важливі: математична або інженерна освіта; досвід роботи на аналогічній посаді від 2-х років; досвід роботи з високонавантаженими розподіленими системами зберігання та обробки даних; обов’язкові знання: Python та SQL; навички роботи з БД і вітринами; системність та уважність.

Гарантується: стабільна та цікава робота; офіційне працевлаштування; зручний графік: пн-пт, з 9:00 до 18:00; комфортні умови праці в офісі; корпоративне медичне страхування; компенсація мобільного зв’язку; чудовий колектив. Зверніть увагу, під час співбесіди кандидатів можуть перевіряти на відповідність кваліфікаційним характеристикам професії.

Інженер з проєктно-кошторисної роботи в «ЕЛАКС»

Компанія, лідер України з розробки та впровадження автоматизованих систем управління технологічними процесами, системами електропостачання та освітлення, на проєктну роботу шукає спеціаліста. Вимоги: вища технічна освіта (профільна); досвід роботи від 2-х років; знання програми «Будівельні технології: Кошторис», Excel; вміння планувати робочий час, якісно виконувати завдання в зазначений термін; відповідальність, уважність, комунікабельність; націленість на результат, вміння працювати з великими обсягами даних, вміння працювати в команді.

Телемаркетолог, менеджер телефонних продажів (віддалено) у Hotsale

Телемаркетингова компанія, яка спеціалізується на продажу WOW-товарів, відкриває вакансію. Роботодавець пропонує: клієнтську базу (пошуком співробітник не займається); зарплата: на період стажування ставка – 6 000 грн + 10% від продажів, після випробувального терміну зарплата + від 10% до 20% від продажів; графік: пн-пт, (сб, нд – вихідні), 9:00-17:00; можливість достроково закінчити зміну за виконання денної норми продажів; бонуси за кращі показники місяця – 2 000 грн; можливість віддалено проходити тренінги та вивчати техніки продажів; можливість працювати з офісу, якщо кандидат живе в Києві.

Вимоги: досвід у телефонних продажах від 6 місяців; вміння працювати на результат без контролю керівника; грамотна мова та чітка дикція; вміння слухати та чути співрозмовника; швидко підлаштуватися під ситуацію та запропонувати відповідні варіанти вирішення завдання. Обов’язково в наявності має бути: персональний комп’ютер (ноутбук); високошвидкісний інтернет (не мобільний); гарнітура (навушники + мікрофон).

Бізнес-асистент/SEO менеджер у SearchEva

Маркетингове агентство, яке надає послуги з просування сайтів, шукає праву руку засновника компанії, ключову фігуру в розвитку двох проєктів. Позиція з можливістю навчання та кар’єрного зростання. Очікується: рівень англійської – Advanced (C1), зокрема, розмовний; досвід написання чітких листів і контенту для ЦА; перфекціонізм у виконанні своїх завдань і організації роботи інших; вміння пріоритезувати та знайти вигідні бізнес-можливості, виходячи з цілей компанії; аналітика сайтів, аналіз контенту на сайті; якісно та швидко виконувати дрібні доручення; досвід роботи в SEO та інтернет-маркетингу – великий плюс.

Гарантується: віддалена зайнятість; гнучкий графік роботи, 6-8 годин на день (обговорюється під час співбесіди); навчання прийомів інтернет-маркетингу; оплата прив’язана до долара; тімбілдинги/неформальні зустрічі з командою.

Картограф в Uklon

Провідний український райдшеринг-сервіс запрошує приєднатися до Cartography Team. Вимоги: досвід роботи з атрибутивною інформацією, вміння працювати в програмах ArcGIS, QGIS; посидючість, вміння аналізувати інформацію, просторове орієнтування за космознімком, уважність; знання правил дорожнього руху (бажано).

Пропонується: гнучкий графік; можливість вибрати зручний формат співпраці (офіс/віддалено/міксований формат); оплачувані лікарняні – 10 робочих днів на рік; оплачувані відпустки – 20 робочих днів; корпоративне медичне страхування; програма корпоративного страхування від COVID-19; соціальні бонуси та компенсації (додаткова відпустка у день народження, вихідний за донорство); корпоративне дозвілля, спортивні секції (футбол, йога); можливість розвиватися: обмін знаннями серед команд (лекції, курси, програма менторства); корпоративна бібліотека та підписка на Pluralsight; корпоративне вивчення англійської різних рівнів; можливість відвідувати оплачувані семінари, майстер-класи, тренінги та конференції; хакатони, форуми, team building sessions.

Бухгалтер (СПД) у Smart Solutions

Провідний HR-провайдер, який надає весь спектр послуг у галузі управління персоналом, відкриває вакансію. Вимоги до кандидата: вища економічна освіта; досвід роботи від 1 року на посаді бухгалтера з ведення СПД; знання податкового законодавства України; програм 1С, «Клієнт-Банк», MS Office. Умови: дистанційна робота, повна зайнятість; оплачувана відпустка – 24 дні.

Адміністратор онлайн-школи англійської мови для дітей, зі знанням іспанської мови (віддалено) в AllRight

Онлайн-школа англійської мови для дітей шукає спеціаліста, який готовий розвивати новий продукт школи, групові уроки на ринку Іспанії. Досвід роботи в продажах розглядають, як конкурентну перевагу. Вимоги: досвід продажів телефоном або досвід роботи в call-центрі від 1 року, грамотна та переконлива мова; знання англійської – Pre-Intermediate (мінімально); знання іспанської – Advanced (С1) і вище; письмова та усна грамотність (іспанська мова); пунктуальність, відповідальність, чесність; аналітичний склад розуму; уміння працювати в команді та на загальний результат.

Роботодавець пропонує: зарплату – на випробувальний термін 13 000 грн, далі – 13 000 грн + бонуси; кар’єрне зростання; можливість підвищувати рівень англійської/іспанської коштом компанії; дистанційну роботу; графік: 5/2, 8 год/день.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також