Кар’єра на відстані: добірка віддалених вакансій лютого

Нові реалії дають про себе знати, ми пристосовуємося до життя онлайн, все більше професій переходять на віддалений формат роботи. Підтвердженням цьому є добірка віддалених вакансій лютого, яку підготували аналітики robota.ua. Наприклад, роботодавці запрошують у команди тренера з художньої гімнастики – заняття проходять онлайн, медичного представника, який проводить відеовізити, дизайнера інтер’єру – виїжджає лише на заміри об’єкта.

Переходьте на вакансії та знайомтеся з умовами, можливо, ви теж можете заробляти, не виходячи з дому.

Провідний економіст у «Логістик Юніон»

Логістична компанія запрошує фахівця. Вимоги до кандидатів: вища економічна освіта; володіння комп’ютерними програмами: MS Office (поглиблені знання Excel, Word); досвід роботи з великими масивами даних; стаж на аналогічних посадах від 1 року; відповідальність, порядність та вміння працювати в колективі без конфліктів.

Гарантується: конкурентна зарплата двічі на місяць на карту + щорічна премія у розмірі місячного окладу; офіційне працевлаштування з 1-го робочого дня; оплачувана відпустка двічі на рік та лікарняні; можливість брати участь у фонді взаємодопомоги співробітникам; графік роботи: 5/2 з 9:00 до 18:00 (під час карантину – віддалена робота); харчування за спеціальними цінами для співробітників; можливе безкоштовне доставлення транспортом компанії.

Перекладач англійської мови у Madeline Agency

Міжнародне шлюбне агентство шукає спеціалістів. Є можливість працювати віддалено. Шукають: студентів останніх курсів/випускників (готові розглянути кандидатів без досвіду роботи в даній сфері, але з досвідом в інших); англійська – не нижче Intermediate; готовність працювати від 8 годин на день 5 днів на тиждень.

Компанія гарантує: у перший місяць заробіток в межах 400$ (середня зарплата співробітників – 700$); молодий колектив; оплачуваний період навчання; можливість працювати як офісі (2 хвилини від метро), так і вдома; керівника, який навчить і допоможе пройти адаптацію; прозору та своєчасну оплату праці; офіційний контракт; графік роботи: з 12:00 до 21:00; з 22:00 до 07:00.

Спеціаліст з бронювання авіаквитків у Turkish Airlines

Міжнародна авіакомпанія запрошує фахівця в команду. На період карантину є можливість працювати дистанційно (пропонується робота з дому, але розглядають кандидатів з м. Харків, після закінчення карантину планується повернення до роботи в офіс).

Пропонується: комфортний офіс – 5 хвилин від метро; навчання «з нуля» та «прокачування» англійської (90% клієнтів спілкуються виключно англійською мовою); гнучкий графік, відмінні умови, оплата двічі на місяць (без затримок); можливість стажування в будь-якому відділі компанії з можливістю перейти на нову посаду.

Журналіст зі знанням англійської мови (віддалено) у MC.today

Онлайн-медіа відкриває вакансію. Вимоги до кандидатів: досвід роботи від 1 року в онлайн-ЗМІ журналістом; легко і без словника читати англійською; цікавитися темами IT, бізнесу і технологій; готовність брати на себе відповідальність і відповідати за кінцевий результат. Роботу в компанії не бажано поєднувати з іншою.

Умови: віддалена робота, повний робочий день, п’ятиденка, графік: з 10:00 до 19:00; книжковий та спортивний клуби, вечірки щомісяця та регулярні лекції для членів команди від практиків з різних сфер.

Медичний представник (відеовізити) у PRO PHARMA

Фармацевтична компанія запрошує взяти участь у конкурсі на вакантну посаду Медичного представника (Rx напрямок). Вимоги: вища освіта; досвід роботи з клієнтами буде перевагою; розвинені комунікативні здібності, вміння працювати з аудиторією, утримувати увагу співрозмовника; артистизм і креативний підхід; вміння переконувати; організованість, відповідальність, націленість на результат; грамотна мова; здатність до навчання, запам’ятовування великого обсягу інформації; бажання та вміння працювати в команді; навички роботи на ПК на рівні впевненого користувача.

Компанія пропонує: віддалену роботу; зарплату не нижче 20 000 грн і вище; бонусну систему за досягнення професійних показників і кращих результатів; офіційне працевлаштування згідно з КЗпП; медичне страхування; умови для особистого розвитку: тренінги, вебінари, семінари; умови для кар’єрного зростання всередині компанії; можливість зберігати та покращувати життя людей завдяки якісним продуктам компанії.

Тренер з художньої гімнастики (онлайн) в Serebrianska groupe

Мережа спортивних шкіл «Студія Серебрянських» запрошує тренера з художньої гімнастики для роботи з дітьми 5-10 років. Вакансія віддалена, робота з будь-якого куточку світу. Обов’язкові вимоги до кандидатів: мінімальний досвід роботи з дітьми від 2 років; освіта: вища/незакінчена вища за спеціальністю фізичне виховання, тренер, вчитель фізкультури, фітнес, лікувальна фізкультура; наявність спортивного розряду для викладачів гімнастики та акробатики: МС, МСМК, ЗМС.

Умови роботи: оплата погодинна – в середньому 170-260 грн/год + безкоштовне навчання і підвищення кваліфікації; можливість проводити персональні тренування онлайн з клієнтами школи, працювати в дружному, згуртованому колективі, що розвивається.

Інженер технічної підтримки у Bestline

Інтернет-провайдер на постійну роботу запрошує фахівця. Вимоги: глибокі знання комп’ютерних мереж та принципів і технологій роботи мережі інтернет; вміти діагностувати проблему у клієнта та розуміти, як налаштовуються Wi-Fi роутери, комп’ютери, телевізори та інші девайси для виходу в інтернет; досвід роботи в технічній підтримці провайдера; вміння ввічливо спілкуватися з абонентом за будь-яких обставин; обов’язкове вільне володіння українською мовою.

Умови: робота віддалена; графік роботи з 9:00 до 15:00 (будні) та один вихідний день з 9:00 до 21:00; оплата праці – 50 грн/год + бонуси в разі вирішення додаткових питань клієнтів.

Продюсер онлайн-курсів у «Бізнес-Конструктор»

Міжнародна освітньо-консалтингова компанія відкриває вакансію. Вимоги: досвід запуску онлайн-курсів; розуміння технології розробки освітніх онлайн-продуктів; досвід у digital-маркетингу та продажах; релевантний досвід в онлайн-школах або продюсуванні онлайн-курсів – перевага; наявність кількох релевантних кейсів з підтвердженими KPI (буде плюсом); вміння керувати процесами та людьми та готовність працювати руками за необхідності; багато ідей із запуску онлайн-курсів та зацікавлення цією тематикою.

Пропонується: можливість очолити та стати партнером цілого напряму компанії; можливість вибирати – працювати full-time або проєктно, бути in-house або працювати зі своєї кухні (можна чергувати); забезпечення всім необхідним для реалізації ідей; відсоток від прибутку проєкту; підтримка в бажанні навчатися.

Дизайнер інтер’єру в Real

Компанія, яка надає повний комплекс послуг з ремонту, запрошує в команду. Вимоги: профільна освіта (архітектура-дизайн); власне портфоліо; досвід самостійної та повної реалізації проєктів від створення планування до виконання всіх креслень (квартири, будинки, офіси); впевнений користувач: 3D Max + Corona Render, Photoshop; AutoCAD; хороші навички постобробки зображень (Photoshop: фотомонтаж, корекція кольору); розуміння креслень, технічних вузлів і увага до деталей; постійний розвиток в галузі нових тенденцій дизайну; розуміння клієнта, його потреб/переваг і вміння створити проєкт відповідно до них; знання сучасних матеріалів; працездатність і націленість на результат; організованість і чітке дотримання визначених термінів виконання етапів проєкту; бажання вчитися і підвищувати професійні навички.

Умови: робота віддалена; відрядна оплата праці за м²; регулярний перегляд вартості проєктів, знижки співробітникам на продукцію сфери компанії, регулярні бонуси/премії за хороші показники; підтримка та навчання; лояльність керівництва; можливість професійного та кар’єрного зростання.

Віддалений редактор-перекладач (англійська)

Компанія шукає працівника для вичитки/перекладу різних текстів. Вимоги: вільне володіння російською та англійською мовами (Upper-Intermediate +); досвід роботи на подібній посаді 1+ рік; досвід роботи з Grammarly; знання сервісів Advego Plagiatus і text.ru; любов до роботи з текстами, вміння зробити текст логічним; уважність до вимог оформлення тексту; своєчасне реагування на повідомлення та дзвінки.

Роботодавець гарантує: 100% віддалену роботу з будь-якої точки світу за наявності інтернету; гнучкий графік; прозору та зрозумілу систему оплати; молодий колектив.

Бізнес-аналітик веб-проєктів в DC Link

Компанія – мультиканальний дистриб’ютор високотехнологічних рішень, з власним виробництвом, сервісною підтримкою та IT-проєктами, запрошує в команду фахівця. Необхідні компетенції: досвід ведення проєктів розробки веб-сайтів/веб-порталів не менше 1 року; досвід роботи з CMS (бажано Бітрікс24); розуміння життєвого циклу розробки сайтів; розуміння принципів SEO і способів підвищення пошукового індексу Google; володіння технічними навичками використання і розробки скриптів і стилів для Бітрікс24 (без програмування на PHP і JS); розуміння основ HTML і CSS; досвід моделювання в нотаціях BPMN і UML для різних завдань.

Компанія пропонує: професійного керівника; навчання та розвиток на спеціальних програмах (тренінги та семінари з професійного зростання); рівень заробітної плати – за підсумками співбесіди (згідно з професійними компетенціями); робочий графік: пн-пт, 09:00-18:00; можливість працювати віддалено.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також