Новорічні шанси: топ-12 вакансій для віддаленої роботи

Останні дні року для багатьох асоціюються з передноворічною метушнею та закриттям поточних справ. Але є й ті, хто активно шукають роботу: моніторять пропозиції, відправляють резюме. Нам прогнозують карантинний січень 2021, тому варто подумати над тим, де і як можна заробити, не виходячи з дому. Редакція The Point зробила цю роботу за вас – підготувала під ялиночку добірку актуальних вакансій для віддаленої роботи.

Переходьте на вакансії та знайомтеся з пропозиціями від роботодавців, у вас є всі шанси зустріти Новий рік з новою, безпечною роботою.

Ретушер у Listex.info

Інноваційній команді розвитку інтернет-метапошуку FMCG-товарів потрібен ретушер (предметна фотозйомка). Для роботодавця важливо, щоб фахівець володів наступними професійними навичками: знання Adobe Photoshop, Lightroom на високому рівні; мав досвід роботи з предметною фотографією; розуміння особливостей процесу кольорової/світлокорекції. Особистісні характеристики: системний та відповідальний підхід до вирішення завдань; комунікабельний, командний гравець; високий темп самостійного навчання; безконфліктність, пунктуальність, старанність і акуратність; спрямованість на результат. Функціональні обов’язки: обробка великої кількості фотографій (товари народного споживання, предметна зйомка). Умови роботи: віддалена робота; заробітна плата – фіксована оплата за фото.

Менеджер з продажу в Fito Sana

Міжнародна дистриб’юторська компанія, яка займає провідні позиції на сучасному парафармацевтичному ринку, в пошуках активних, цілеспрямованих, націлених на результат фахівців. Серед вимог до кандидатів: комунікабельність; грамотно поставлена мова; ініціативність; самодисциплінованість; командний гравець; здатність швидко навчатися нового; досвід роботи з препаратами для здоров’я буде перевагою.

Роботодавець пропонує: ставку + % від продажів; повну зайнятість, 5-денний робочий тиждень (субота та неділя – вихідні); повністю віддалену роботу; молодий та позитивний колектив; реальну перспективу кар’єрного росту; постійне навчання та можливість підвищувати рівень своїх компетенцій. Розглядають кандидатів з усієї України.

Інженер-конструктор ПГС (КЖ) у GENPRO

Міжнародна інноваційна компанія, що спеціалізується на комплексному проєктуванні житлових об’єктів міжнародного масштабу, прийме в команду (Відділ конструкторських рішень) конструкторів ПГС (проєктувальників і розраховувачів КЖ) на віддалений формат роботи.

Вимоги до кандидатів: вища освіта (інженер-будівельник); досвід роботи в розробці розділу КЖ від 2-х років; досвід роботи в програмі Revit; досвід віддаленої роботи та потужний ПК для цього.

Пропонується: оплата праці – вища за ринкову (розмір зарплати залежить виключно від базових знань і навичок, прагнення освоїти нову інформацію, уважності, роботи в команді та швидкості виконання роботи); участь в міжнародних проєктах, в перспективі – перехід на USA Projects; можливість освоїти BIM-технології; корпоративна бібліотека, професійні онлайн-семінари та тренінги; оплачувана відпустка – 24 календарних дні.

Копірайтер, автор статей (English) у SendPulse

Сервіс автоматизації розсилок шукає копірайтера зі знанням англійської мови для написання статей в блог і на сайт. Можлива віддалена зайнятість на повний робочий день.

Вимоги до кандидата: вища філологічна освіта; вміння планувати свій час і виконувати завдання в строк; володіння англійською не нижче рівня Advanced; базове знання HTML; знати та використовувати правила орфографії та пунктуації; досвід роботи з текстом (копірайтер, журналіст, редактор) в SaaS продуктах.

Пропонується: грошова винагорода (залежить від досвіду та навичок); 8-годинний робочий день (можна починати з 7:30 до 10:00); робочий простір із зоною для відпочинку, ігровою зоною, кухнею; медичне страхування; спортивна зона; можливість відвідувати корпоративні курси англійської мови та Speaking Club з нейтивом безпосередньо в офісі або онлайн; корпоративи тричі на рік; кожної першої п’ятниці місяця – Happy Friday; можливість пройти онлайн/офлайн-курси, поїхати на конференцію (частково коштом компанії); підтримка колег; кава, круасани, цукерки та сезонні фрукти.

Спеціаліст з пошуку локацій (комерційних приміщень) в EVO

Українська продуктова IT-компанія в пошуках спеціаліста. Вимоги до кандидата: успішний досвід пошуку торгових приміщень в оренду, знання ринку нерухомості України; вміння укладати договори та оформлювати необхідні документи для оренди приміщень; досвід взаємодії з агентствами нерухомості; вміння визначати та прогнозувати рентабельність об’єкта; відкритість до всього нового, не боятися працювати в умовах змін; самостійний, проактивний, орієнтований на результат; наявність власного авто та готовність проводити суттєву частину часу у відрядженнях по Україні.

Працедавець пропонує: офіційне працевлаштування згідно з КЗпП; роботу у форматі Home Office з можливістю приїжджати в офіс за потреби; сучасний та зручний офіс в 3-х хвилинах від метро; чесність та прозорість у всіх комунікаціях; паркінг для водіїв і велосипедистів; спортзал та безліч груп за інтересами: йога, медитація, футбол, біговий, книжковий та арт-клуби; курси англійської та корпоративну бібліотеку.

SMM-менеджер в SnackProduction

Найбільше національне об’єднання торгово-виробничих підприємств відкриває вакансію. Вимоги: наявність вищої освіти (маркетинг, реклама); досвід роботи на аналогічній посаді від 1 року (SMM-менеджер, таргетолог, інтернет-маркетолог); практичний досвід у запуску рекламних кампаній в Instagram/Facebook, написанні текстів для постів у соціальних мережах, веденні спільнот; вміння працювати з графічними редакторами (Photoshop/Illustrator/CorelDRAW) – бажано; навички аналізу результатів рекламних кампаній, а також оптимізації показників в ході кампаній; комунікабельність, ініціативність, відповідальність, стресостійкість.

Обов’язки: участь у розробці стратегій спільнот брендів компанії в соціальних мережах; розробка контенту для брендів компанії відповідно до затвердженої стратегії; організація роботи з блогерами; аналіз результатів SMM-проєктів; забезпечення моніторингу проєктів/конкурентів/трендів у соцмережах; забезпечення підготовки необхідних документів для проведення тендерів з вибору підрядників з SMM.

Content Writer у DDI Development

IT-компанія запрошує в команду фахівця. Основні завдання: створення трендового контенту для IT-індустрії; написання pr-матеріалів, прес-релізів, гостьових постів. Основні вимоги: знання IT-індустрії та технологій; рівень англійської – не нижче Upper-Intermediate; досвід роботи копірайтером, контент-райтером або журналістом; креативне мислення; чітке розуміння того, що таке якісний контент; уміння працювати з різними видами ТЗ; відповідальність.

Менеджер із залучення партнерів-інвесторів у R&C Kyiv Group

Мережа ресторанів японської кухні запрошує в команду фахівця на віддалений формат роботи. Роботодавцю потрібні кандидати, які мають: досвід продажів продуктів і послуг з чеком від 1 000 $ (обов’язково); досвід роботи в залученні інвесторів (бажано); вільне володіння російською мовою (грамотна усна та письмова мова); навички роботи із запереченнями та ведення ділових переговорів на рівні топ-менеджменту та власників бізнесу; вміють швидко орієнтуватися та приймати рішення у складних ситуаціях; відмінно володіють ПК: Skype, Google Docs, Excel, CRM. Пропонується: можливість професійного, кар’єрного та фінансового зростання в межах проєкту; постійне професійне навчання та розвиток; повна зайнятість: з 09:00 до 18:00; віддалений режим роботи; випробувальний термін – 1 місяць; дохід – від 40 000-54 000 грн.

2D Animator (Spine) в G5 Entertainment AB

Шведський видавець і розробник мобільних ігор запрошує в команду. Вимоги до кандидатів: розуміння того, що таке казуальний геймдев і бажання працювати в цій індустрії; розуміння теорії та принципів анімації; навички персонажної анімації, анімації інтерфейсів, створення ефектів та інших ігрових анімацій; впевнене володіння Spine і Photoshop; наявність портфоліо; бажання працювати в команді. Буде плюсом: вміння малювати від руки; знання редактора ефектів Pyro або іншого редактора частинок; мистецька освіта або закінчені курси аніматора; наявність власних творчих проєктів.

Роботодавець пропонує: можливість працювати віддалено або в одному з офісів компанії; роботу в команді профі; професійний розвиток і обмін досвідом: участь у топових конференціях, тренінгах та освітніх вебінарах; комфортний графік роботи, яким можна самостійно керувати; офіційне оформлення та повний соцпакет; бонусну програму; вечірки від івент-команди G5; Free English; абонемент у фітнес-центр: можна ходити в басейн, на групові тренування.

Перекладач з англійської на українську (IT-тематика) в Advanced International Translation

IT-компанія запрошує в команду. Роботодавець очікує, що кандидат на посаду: вільно володіє англійською та українською; якісно перекладає з англійської на українську; має досвід роботи з тематикою IT/Microsoft; відповідально ставиться до роботи; володіє САТ-інструментами.

Умови роботи: можливість з перших днів брати участь у проєктах для провідних світових компаній; можливість розгляду штатного працевлаштування за умови постійної відмінної якості роботи; дистанційна робота, гнучкий графік; під час роботи над перекладом кандидат використовуватиме новітні технології у сфері практичного перекладу. За бажанням кандидат зможе взяти участь у проєктах відділу компанії з розробки різноманітного інноваційного ПЗ для перекладачів.

IT-Recruiter у Preis HR agency

Рекрутингова компанія шукає в команду IT-рекрутера (remote). Необхідні навички: досвід роботи з ІТ-вакансіями від 1 року; англійська мова – середня. Обов’язки: закриття ІТ та digital вакансій: активний пошук кандидатів; оцінка резюме та телефонних інтерв’ю з кандидатами; організація інтерв’ю. Роботодавець пропонує: роботу над цікавими вакансіями від постійних клієнтів, які цінують своїх працівників; повністю віддалену роботу (повна/неповна зайнятість); хороші бонуси (25-50% від місячної ЗП кандидата); безкоштовне навчання.

Спеціаліст з роботи з проблемними активами в «ЄАПБ»

Фінансова компанія відкриває вакансію. Вимоги до кандидата: вища або середня спеціальна освіта; наявність особистого ПК (рівень володіння – впевнений користувач); досвід роботи з проблемними активами, в колекторських компаніях, банківських структурах (бажаний); надається перевага кандидатам з досвідом роботи в СБУ, МВС, МО, ДВС; вільне володіння українською та російською мовами; знання законодавства України; відповідальність, наполегливість, стресостійкість, комунікабельність.

Обов’язки: проведення переговорів з боржниками з метою забезпечення погашення заборгованості; складання звітності за результатами роботи. Компанія пропонує: гідний рівень оплати праці; віддалену роботу з вільним графіком; можливість працювати за сумісництвом.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також