Віртуальні помічники, які допоможуть владнати бізнес-справи: 7 найкращих

Сьогодні, як ніколи, є багато ресурсів для побудови ефективного бізнесу. Це різноманітні вебінари, зустрічі з бізнес-коучами, віртуальні помічники. Не використовуючи жодну із можливостей, ваша справа навряд чи матиме успіх.

Тому якщо ви – підприємець, або невдовзі плануєте запускати свій бізнес, радимо взяти до уваги 7 найкращих сайтів, які точно стануть вам у пригоді.

Taxer

Електронний довідник, який створено для потреб платників єдиного податку. Базові функції безкоштовні, за додаткові – треба платити. До перших належить: формування звітних документів, створення платіжних паперів, електронний документообіг. Також у цій версії можна користуватися календарем, який буде нагадувати вам про майбутні події. До платних функцій належить: оплата податків онлайн, автоматичне формування звітів, книги обліку доходів і зберігання копій різних документів.

Електронний кабінет платника

Державний сервіс подачі документів і звітності, в якому немає черг і сварок у них. Приступити до роботи можна з будь-якого комп’ютера, використовуючи електронний підпис платника. За допомогою цієї служби ви зможете подавати декларації, заяви, переглядати звітність, одержувати нагадування щодо сплати податків, отримувати в електронному вигляді різні довідки, вести книги обліку ваших доходів і витрат.

Дія.Бізнес

Довідковий та освітній портал від держави, який має зрозумілий і дуже простий у використанні інтерфейс. Тут є десятки корисних посилань як для новачків, так і для досвідчених підприємців, безкоштовні курси, сервіси та підтримка юристів. Також ви можете знайти понад 100 бізнес-ідей для заснування власної справи, проаналізувати український бізнес на основі відкритих даних і отримати пропозиції від партнерів.

Prometheus

Українська платформа відкритих онлайн-курсів, яка допомагає здобувати якісну освіту. Навчання доступне за такими напрямами: мовознавство, програмування, проєктний менеджмент, особистісне зростання, цивільна служба. Більшість із курсів – безкоштовні.

Даний сервіс має ще окремий напрямок – Prometheus+, у якому можна проходити корпоративне навчання чи самостійно стати лектором. Надалі розробники хочуть перекласти кращі лекції закордонних університетів українською мовою для безкоштовного користування.

OstApp.Journal

Блог юриста, який пише лаконічні та корисні статті, які можуть знадобитися кожному підприємцю-новачку. Він розповідає про те, як зареєструвати бізнес, заповнювати заяви, звіти й інші юридичні документи, як вести облік, розуміти податкову, правильно будувати трудові відносини зі співробітниками. Зручним в онлайн-журналі є те, що статті закріплені за рубриками, тому їх дуже легко знайти, якщо ви скористаєтесь пошуком.

Logaster

Швидкий конструктор логотипів будь-якої складності, який допоможе сформувати особистий стиль та розробити бренд і візитки лише у кілька кліків. Сервіс має безкоштовні та платні функції. До перших належать логотипи невеликих розмірів, до других – створення й завантаження повного набору файлів для конвертів, фірмових бланків, логотипів. Перевагою конструктора є постійне оновлення вбудованих шаблонів з урахуванням трендів.

Studway

Українське онлайн-видання, яке допоможе розширити ваш бізнес-кругозір. У ньому розміщена інформація про освіту, можливості для молоді, корисні лайфхаки, студентське життя, історії відомих і не дуже людей. Для підприємців цей ресурс буде корисним тим, що у ньому висвітлено останні новини, пояснено законодавчі зміни. Для молоді Studway допомагає знаходити мотивацію, планувати професійний розвиток.

Безкоштовні віртуальні помічники не лише заощадять ваш час і гроші, а й допоможуть правильно запустити підприємництво, владнати бізнес-справи та значно полегшать життя.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також