Вони допомогли мільйонам: 5 книг з саморозвитку для кожного

Чи варто йти за своєю мрією? Як набути нових навичок, оптимізувати роботу мозку та прискорити навчання? Як здобути впевненість у собі та піднятися по кар’єрних сходах? Чи існують конкретні поради та вправи, доступні кожному? Так, існують. Разом з видавництвом BookChef ми підготували добірку книг з саморозвитку, що мотивують. Вони для тих, кому необхідне натхнення для внутрішнього перетворення та досягнення поставлених цілей.

А ще підготували для вас подарунок: з 1 серпня до 8 серпня включно ви маєте змогу придбати будь-яку книгу з добірки зі знижкою 10%. Промокод robotaua діятиме за умови замовлення на сайті https://book24.ua/ 🙂

«Без меж. Вдосконалюй мозок, вчися швидше, роби своє життя яскравішим», Джим Квік

Ми знаємо: якщо старанно дбати про своє тіло, розвивати й оберігати його, воно служитиме нам ліпше й довше. Те саме стосується й мозку, однак про нього ми зазвичай не турбуємося. А даремно! Джим Квік – всесвітньо відомий фахівець із поліпшення пам’яті, оптимізації роботи мозку та прискореного навчання. Він прискіпливо дослідив усе, що заважає нашому мозку працювати на повну силу й розробив систему, яка дає змогу натренувати його, скоригувати свої спосіб мислення та мотивацію, а відтак – прямувати до мети найкоротшим шляхом.

«Думай як чернець. Посібник із досягнення внутрішньої гармонії», Джей Шетті

Джей Шетті три роки прослужив ченцем у буддистському храмі. А коли один із вчителів сказав йому, що він принесе більше користі людям, коли повернеться до мирського життя й ділитиметься з ними набутою мудрістю, Джей Шетті так і зробив. Нині його відео набирають мільярди переглядів, у соціальних мережах за ним слідкують десятки мільйонів людей зі всього світу, й більшість із них спостерігають позитивні зміни у своєму житті завдяки практичним і простим порадам колишнього ченця. Поєднавши давню мудрість і свій досвід перебування в монастирі, автор вчить, як подолати негативні думки та звички й досягти спокою та цілей, до яких кожен із нас прагне. Абстрактні уроки Джей Шетті трансформує в конкретні поради та вправи, доступні кожному з нас.

«Примирення душі й тіла. 40 простих вправ за методом софрології», Мішель Фройд

Мішель Фройд – правнучка всесвітньо відомого психолога Зиґмунда Фройда, психотерапевт, дипломований фахівець із психології, клінічної психопатології та софрології, лікар-практик і фахівець з управління стресом. Вона заснувала Школу Мішель Фройд, у якій готує майбутніх софрологів. Софрологія – це метод пізнання й потужний інструмент, що об’єднує техніки, характерні як для західної, так і для східної культур. Вона допомагає перетворити наші тривоги й страхи на позитивні думки, знайти приховані ресурси й поліпшити якість життя, без зайвих втрат пережити складні життєві обставини. Мішель Фройд пропонує добірку із 40 вправ, опанувавши які, можна гідно впоратися із життєвими проблемами; відновити впевненість у собі, а відтак – вдало скласти іспит чи виступити на публіці; подолати стрес, втому та безсоння й повернути радість життя.

«Надприродний розум. Як досягати надзвичайного силою розуму», Джо Диспенза

Джо Диспенза – доктор хіропрактики, вчений-нейробіолог, професор нейрохімії, один із перших дослідників впливу свідомості на реальність із точки зору науки, керівник клініки інтегрованої медицини, автор бестселерів «Розвивай свій мозок» і «Керуй своєю підсвідомістю». Спираючись на науково обґрунтовані й підтверджені в лабораторних умовах методики, автор пропонує унікальну програму трансформації життя. Він доводить, що силою думки ми можемо зцілити наше тіло, розкрити закладені природою можливості, змінити передбачуване майбутнє й навіть поліпшити стан довкілля. Теорія, викладена в книзі, підтверджується реальними історіями людей, котрі пройшли шлях трансформації.

«Змініть життя за 6 хвилин. Щоденник», Домінік Спенст

Кожен із нас хоче стати щасливим, впевненим у собі й успішним. Ми читаємо розумні книги з порадами, як цього досягти. Щороку/щомісяця/щопонеділка починаємо докладати певних зусиль, прямуючи до поставленої мети. Однак постійно щось іде не так, і ми опускаємо руки, бо у нас немає часу/сил/змоги впроваджувати такі необхідні зміни у своє життя. Усе це врахував німецький економіст Домінік Спенст. Він створив унікальний щоденник «Змініть життя за 6 хвилин», який допоможе вам не відкладати зміни на потім. Витрачаючи лише 3 хвилини вранці й 3 хвилини ввечері, ви зможете сформувати корисні звички, здатні зробити ваше життя більш усвідомленим, гармонійним і щасливим. Перевірені на практиці сотнями тисяч користувачів щоденника методи не дадуть вам припинити роботу над собою, а відтак – зможете завершити трансформацію, яку розпочали.

Бонус

Маємо для вас ще один сюрприз! Ви можете виграти книгу «Змініть життя за 6 хвилин. Щоденник» (Домінік Спенст) від видавництва BookChef, а також брендовану екоторбинку та закладку для книг від robota.ua! Випробуйте вдачу, взявши участь у нашому конкурсі в Instagram. Всі умови – за посиланням: https://www.instagram.com/p/CSBYFj8No15/

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також