Возможность: «быстрое собеседование» в Ашан Украина

Ашан Україна запрошує Вас взяти участь у «швидкій співбесіді» 5 грудня з 12:00 до 16:00 у 3 містах.

Ашан приймає на роботу нових співробітників. Для кандидатів, які бажають долучитися до Ашан, 5 грудня з 12:00 до 16:00 ми організовуємо у 2 містах та у 6 магазинах «швидку співбесіду», під час якої можна буде зустрітися з менеджерами.

Пошукачі зможуть поспілкуватися з ними та задати питання, презентувати себе, представити свою кандидатуру до розгляду. Вперше проводиться захід такого масштабу:

Київ

Ащан Петрівка (пр-т Московський, 15а)
Ашан Кільцева (вул. Велика Кільцева, 4, ТЦ «Променда Парк»)
Ашан Либідська (вул. Антоновича (Горького) 176, ТРЦ «Оушен Плаза»)
Ашан Радужний (пр-т Генерала Ватутіна, 2, ТРЦ «Skymall »)
Ашан Чернігівська (Червоногвардійська 1-Б, ТРК «ПРОСПЕКТ»)

Одеса

Ашан Фонтанка (с.Фонтанка, Комплекс будівель та споруд №1, ТРЦ «Рів’єра»)

Цей захід дозволить кандидатам дізнатися більше про Ашан, підтвердити своє бажання долучитися до нашого підприємства та встановити перші контакти з менеджерами, відповідальними за прийом на роботу, щоб спростити та прискорити для них пошук роботи.

Ашан пропонує усім, хто бажає бути схожими на них та мати стабільну роботу з перспективою кар’єрного росту, приєднатися до них. Ашан – це європейська компанія, соціальна політика якої спрямована на співробітників. Всі співробітники працевлаштовані офіційно, мають пільгове харчування, медичне страхування та інші соціальні переваги. Протягом усього свого професійного шляху вони отримують навчання та мають можливості зростання.

Ашан приймає на роботу: господарів(инь) кас, продавців(чинь)-консультантів та робітників(иць) торговельного залу, агентів служби безпеки, фахівців м’ясного, рибного відділів, готової кулінарії, пекарні та ін.

Ашан з радістю буде співпрацювати як з досвідченими спеціалістами, так і з людьми, які лише розпочинають свій професійних шлях, навіть якщо у них немає досвіду. До нашої команди можуть також долучитися люди з обмеженими можливостями, їх прийом на роботу відбувається за тими ж критеріями, що й для інших.

Кандидати, які не зможуть взяти участь у «швидкій співбесіді», також зможуть представити свою кандидатуру до розгляду, зателефонувавши за номером (044) 390 20 00, відправивши своє резюме на cv@auchan.ua або заповнивши анкету на сайті www.auchan.ua.

***
«Ашан Україна Гіпермаркет» входить до Ашан Холдінг, гіпермаркети та супермаркети якої представлені у 16 різних країнах. Перший гіпермаркет Ашан було відкрито у Франциї у 1961 році.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!