Вся гама почуттів: топ кінопрем’єр лютого, які не залишать байдужими

У лютому зазвичай виходить безліч нових фільмів про кохання до Дня святого Валентина. Але цього року багато цікавого в кінозалах для себе знайдуть поціновувачі найрізноманітніших почуттів: любов, страх, співчуття, сум та гордість… на будь-який смак. Ми обрали кілька картин, на які варто звернути особливу увагу.

«Хижі пташки та фантастична Харлі Квін» (Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Прем’єра: 6 лютого

Любите пригоди? Харлі Квін і три яскраві супергероїні – Чорна канарка, Мисливиця і Рене Монтойя, мають об’єднатися та співпрацювати, щоб врятувати від лиходія дівчинку. Згідно зі своєю власною інтерпретацією емансипації, заплутано, видовищно, жорстоко та зі специфічним гумором. Вони знають:  помста рідко призводить до розради, якої прагнеш. Але чи обходить це четвірку? Навряд…

«Особливі» (Hors normes)

Прем’єра: 6 лютого

Безумовна любов. Стрічки творців цієї картини полюбили шанувальники розумного, емоційного та душевного кіно – наприклад,  саме вони створили фільми «1+1» та «Самба». Цього разу історія присвячена супергероям, які не носять плащів – а просто щодня роблять свою справу, навіть тоді, коли інші відводять від проблеми очі. Живуть заради людей, від яких відмовився весь світ. Як герої нового драматичного шедевру, які працюють з дітьми та підлітками з аутизмом.

«Сенсація» (Bombshell), реж. Джей Роуч

Прем’єра: 13 лютого

Біографічна драма про трьох сміливих жінок, які першими наважилися виступити зі звинуваченнями в харассменті проти впливового медіаменеджера, голови Fox News, «підняли хвилю» і стали одними з перших ластівок світового жіночого руху.

«Так близько до горизонту» (Dem Horizont so nah)

Прем’єра: 13 лютого

Стрічка про те, як найбільший біль та найбільше щастя ходять поруч. Історія кохання з першого погляду дівчини та юнака, світле майбутнє яких затьмарює серйозна загроза – він живе з ВІЛ-позитивним статусом. Мелодрама знята за однойменним автобіографічним бестселером Джессіки Кох.

«Кінгс Мен» (The King’s Man)

Прем’єра: 13 лютого

Події пригодницького бойовика відбуваються на початку 20 століття: найстрашніші в історії людства тирани та темні генії планують влаштувати війну задля знищення мільйонів життів. Проте є ті, які готові кинути їм виклик та зупинити елітних поганців: перша в історії незалежна розвідувальна служба.

«Поклик пращурів» (Call of the Wild)

Прем’єра: 20 лютого

Чергова екранізація однойменного роману Джека Лондона про події часів Золотої лихоманки, головним героєм якоєї є пес Бак, чиє життя круто змінюється після викрадення з рідного дому в Каліфорнії та мандрівки до дикої Аляски. Неймовірні краєвиди та пригоди для шанувальників творчості письменника й просто гарного кіно про вічні цінності.

«Гретель і Гензель» (Gretel & Hansel)

Прем’єра: 20 лютого

Казки бувають різними, і ті, після яких у дитинстві не міг заснути, – також. Історія починається саме так, як ми її пам’ятаємо: cестра і брат заблукали в лісі і по доріжці з  хлібних крихт попрямували до будиночка відьми. Але чим вона закінчиться в новій інтерпретації?

«Правдива історія банди Келлі» (True History of the Kelly Gang)

Прем’єра: 20 лютого

Найвідоміший злочинець Австралії для когось був новим Робіном Гудом, на когось наводив жах. Його вважали божевільним, жорстоким або справедливим. Як і всі легендарні постаті, Нед Келлі створений з протиріч, і історія його життя непересічна, сповнена болю, пригод та крутих поворотів.

«Робота без авторства (Werk ohne Autor)

Прем’єра: 20 лютого

Сюжет є псевдобайопіком, тобто частково ґрунтується на історії життя відомого німецького художника Герхарда Ріхтера, що в дитинстві пережив усі страхи війни при нацистському режимі, а згодом жив у Східній Німеччині при комуністичному, звідки втік разом із дружиною.

«Черкаси»

Прем’єра: 27 лютого

2014 рік, Україна. Героїчна історія екіпажу тральщика «Черкаси». Розпочинається окупація Кримського півострову. Українські кораблі здаються один за одним, і лише цей екіпаж чинить опір ворогу протягом трьох тижнів.

«Людина-невидимка» (The Invisible Man)

Прем’єра: 27 лютого

Для оточуючих героїня – просто втратила глузд, адже вона стверджує, що її переслідує колишній хлопець, який насправді не вчинив суїцид, а просто став невидимим. Якою насправді є ця моторошна історія? Зважаючи та жанр хоррору – якою завгодно, але мурахи по шкірі бігатимуть гарантовано.

«Проти всіх ворогів» (Seberg)

Прем’єра: 27 лютого

Біографічна історія життя американської актриси Джин Сіберг, яка бере активну участь у буремній боротьбі за громадянські права в 60-х роках, а отже – є об’єктом для прискіпливого вивчення та переслідувань з боку влади та ЗМІ.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також