Весняні пейзажі за вікном та сонце, що так і кличе на вулицю, підбурюють багатьох порушити карантин та відправитися на прогулянку в парк або смажити шашлик у найближчий ліс. Ми закликаємо вас бути сильними та все ж залишатися у своїй оселі. Але тоді може виникнути інша проблема: постійне перебування вдома, особливо, коли ви не зайняті роботою, пробуджує не надто позитивні думки та вгонить у депресію. Якщо ви досі не знаєте, чим себе зайняти у карантинні вихідні, маємо для вас декілька пропозицій.

Ранкова зарядка чи медитація

Налаштуватися на позитивний день без лінощів, шкідливої їжі та зайвих хвилювань вам допоможе правильний ранок. Тож після пробудження відчиніть вікна та впустіть свіже квітневе повітря у свій дім, увімкніть музику та приступайте до тренування. Проста зарядка допоможе вашому тілу компенсувати зменшення рухової активності, а медитація – підвищить рівень стресостійкості та навчить концентруватися. Як виконувати потрібні вам вправи або правильно медитувати можна знайти на просторах інтернету. Також зарядити себе зранку на позитив допоможуть танці, вмикайте улюблену пісню та рухайтесь так, як вам подобається. Головне – щоб це приносило задоволення.

Фільми, серіали або записи театральних вистав

Нехай ви не можете зараз ходити у кіно чи театр, але ж ви завжди можете передивитися улюблених «Друзів» чи побачити в онлайні фільм, який пропустили. Вихідний під ковдрою за переглядом улюбленого серіалу – чи не про це ви мріяли під час здачі проєкту або працюючи понаднормово? Тепер такий шанс у вас з’явився. До того ж зараз багато онлайн-кінотеатрів ввели безкоштовну підписку на час карантину. Для перегляду краще обирати щось позитивне або із захопливим сюжетом, який не дасть вам відволікатися на інші думки. Якщо ви постійно думаєте про поширення вірусу та наслідки епідемії, то від перегляду «Зарази» (2011) краще відмовитися або відкласти його до часу, коли все це залишиться позаду.

Хобі

Для хобі часто важко знайти час, а у декого взагалі немає улюбленої справи. Присвятіть карантин тому, що приносить вам задоволення, заряджає енергією та вірою в краще. Якщо ви лише обираєте собі хобі, то в інтернеті можна знайти багато порад та відеоуроків, як робити декорації, пошити спідницю та багато інших. Цікаве улюблене заняття стане чудовою альтернативою, коли під кінець карантину ви передивитесь вже всі серіали і вам набридне читання книг. До того ж, якщо ваше рукоділля буде виконано якісно та оригінально, на нього завжди може знайтися покупець. А додатковий спосіб заробітку як ніколи актуальний у кризовий період.

Чиста оселя

Ви можете не поспішати з генеральним прибиранням та розтягнути його на весь карантин, щодня наводячи порядок в окремій частині своєї домівки. Помийте вікна, наведіть порядок у кухонних шафах та холодильнику, – все це допоможе не лише «вбити» час та навести порядок скрізь, а й сприятиме вашому психологічному очищенню. Фахівці радять викинути з кожної кімнати у вашій оселі по 20 речей, щоб звільнити місце для нових, які неодмінно з’являться, якщо ви навчитеся позбуватися того, що більше не приносить задоволення або чекає «чорного дня».

Окрему увагу варто приділити вашому гардеробу. На його розбір виділіть півдня, а то і цілий вихідний. Почніть із сортування одягу за сезоном: теплі речі сховайте глибше, а весняно-літні – кладіть ближче. Далі можна розподілити предмети гардеробу за категоріями: штани, кофти, сукні, сорочки тощо. Приміряйте одяг та аналізуйте кожен свій образ, не забувайте сміливо прощатися з речами, які давно не одягали або тримаєте на випадок голоду і шаленого схуднення. Також можете переглянути відео з порадами стилістів, які допоможуть вам визначитися із власним стилем та навчать компонувати речі. До речі, організація речей допомагає знизити рівень стресу. Тому порядок у всьому не лише задовольнить вашу внутрішню Моніку, а й допоможе краще пережити самоізоляцію.

Онлайн-зустрічі з друзями/рідними

Поспішаємо втішити тих, хто не може пережити карантин через вимушене обмеження кола спілкування – ваші зустрічі з друзями чи родичами можна перевести у формат онлайн. Відеозв’язок імітує присутність та дає відчуття емоційної близькості. Тому скоріше домовляйтеся, чим будете займатися з друзями цих вихідних і підключайтеся через Skype, Zoom, FaceTime чи інші застосунки. В онлайні ви так само можете разом поїсти піци чи випити кави та, навіть, подивитися фільм або пограти в «Монополію».

Час для себе

Не забувайте і про себе під час самоізоляції. Карантин – це ідеальний час, щоб отримати нові знання, оновити резюме, зайнятися самоаналізом тощо. Ви можете зробити ревізію у косметичці та зробити салон краси у власній оселі: тепер у вас з’явився час полежати з маскою на обличчі або зробити домашній скраб для тіла. Під час самоізоляції ви можете попрацювати над собою, щоб досягти того ідеалу до якого завжди прагнули.

Ми впевнені, що це далеко не всі способи з користю провести вихідні у карантин. Тож шукайте саме те, що потрібно вам, головне, щоб для цього можна було залишитися вдома.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!