Кращі серед кращих: топ-13 високооплачуваних вакансій березня

Якщо ви відкладали пошук роботи до весни, то час настав, а robota.ua у цьому допоможе. Наші аналітики підготували добірку високооплачуваних вакансій березня. Роботодавці очікують, що нові спеціалісти допоможуть вивести компанії на новий рівень розвитку, а зі свого боку гарантують гідну заробітну плату, бонуси, комфортні умови праці тощо. Багато компаній надають можливість кандидатам впливати на розмір своєї заробітної плати, демонструючи результати роботи та досягнення.

Сміливіше переходьте на пропозиції – роботи багато, знайдіть свою!

Product Manager у robota.ua

Онлайн-ресурс з пошуку роботи запрошує Product Manager у команду управління продуктом. Заробітна плата – 65 000-110 000 грн (залежить від кваліфікації та досвіду). Очікування від кандидатів: глибокий досвід кастдеву та глибинних інтерв’ю; любов до чисел й аналізу даних; декілька років досвіду управління командою інженерів; англійська, достатня для спілкування з польськими колегами; досвід в Agile та Lean-практиках, особливо Scrum; стресостійкість; впевнене розуміння принципів роботи інтерактивних веб-додатків. Буде вагомим плюсом: досвід юніт-економіки; глибоке розуміння Agile Manifesto; досвід в UX та проєктуванні комплексних систем або інженерний досвід; знання бізнес-аналізу.

Переваги роботи: можливість спілкуватися з реальними користувачами й робити їхні життя кращими; майже миттєвий feedback на всі дії з покращення продукту; аудиторія – українські рекрутери; команда кваліфікованих спеціалістів; сучасний офіс в UNIT.City – найбільш інноваційному та перспективному IT-кластері України.

Трейдер (менеджер ЗЕД)

Компанія, яка займається виробництвом та продажем твердого біопалива та дерев’яних виробів, відкриває вакансію. Шукають фахівця, який працював з аналогічним продуктом та має власну базу контактів.

Компанії пропонує: зарплату – 100 000 грн (fix + KPI); офіційне працевлаштування; компенсацію палива та амортизації; зручне розташування офісу; перспективи кар’єрного та матеріального росту в компанії.

Керівник відділу закупівель

Компанія, великий трейдер зернових культур на вітчизняному та закордонному ринках збуту, запрошує у свою команду. Шукають кандидатів, які мають відповідний багаторічний досвід у закупівлі зернової продукції, вміють організувати не лише свій час, але й роботу підлеглих, вміють проводити ефективні та результативні переговори.

Роботодавець пропонує: зарплату – 150 000 грн (fix + KPI); офіційне працевлаштування; житло для іногородніх; відвідування міжнародних виставок; навчання коштом компанії; перспективи кар’єрного росту.

Фінансист/Спеціаліст з відкриття компаній в країнах Європи у REACT

Міжнародний холдинг, який працює у сфері digital-маркетингу з країнами СНД, Європи, Азії та Арабськими країнами, у пошуку спеціаліста.

Вимоги до претендентів: досвід роботи у фінансовому відділі (на фінансових ринках); досвід відкриття/ведення платіжних систем в країнах-нерезидентах або відкриття компанії в країнах Європи; досвід ведення всіх видів переговорів, формування та підготовки пакетів документів; досвід успішного розв’язання проблем, що виникали, стресостійкість; вільне володіння англійською та російською мовами.

Пропонується: зарплата – 50 000-100 000 грн; робота в міжнародній компанії; комфортний офіс в центрі Києва, графік: пн-пт, 9:00-19:00 в офісі, повна зайнятість; свобода в застосуванні індивідуальної адміністративно-фінансової стратегії; можливість збільшення зарплати щопівроку (до +20%); компенсація витрат на відвідування міжнародних курсів і конференцій; премія та оплачувана відпустка на кращих курортах світу.

Фінансовий директор

Міжнародний фінансово-юридичний холдинг оголошує конкурс на вакансію. Потрібні кандидати, які мають досвід роботи з компаніями-нерезидентами (ЗЕД) і офшорними юрисдикціями – обов’язково; що знаються на вимогах, які пред’являють банки, як працюють іноземні аудитори; Tax Planning & Compliance (оцінка ризиків за податкового планування); готові нести відповідальність за свої рішення та способи їх реалізації.

Пропонується: робота в динамічній компанії; вихід на новий рівень здібностей; автономність і самостійність в роботі під час виконання завдань; зарплата – 80 000-150 000 грн.

Операційний директор в «АКС»

Фармацевтична компанія шукає результативного виконавчого директора з досвідом. Зарплата – 65 000-100 000 грн (оклад 65% + змінна частина). Вимоги: досвід роботи у фармацевтичному рітейлі буде суттєвою перевагою; досвід системного відкриття торговельних об’єктів та управління їх прибутковістю; досвід керування колективом від 50 офісних співробітників та отримання необхідних своєчасних результатів від керівників відділень; досвід побудови (прописання) та вдосконалення бізнес-процесів компанії; досвід формування стратегічного плану компанії та своєчасної реалізації його завдань буде перевагою; досвід підбору команди керівників; лідерські якості, високий рівень самоорганізації, аналітичне та системне мислення; здатність виявити проблеми в компанії та сформувати план своїх дій на посаді на випробувальний та на наступний періоди.

Умови роботи: офіс у центрі міста; графік – з 09:00 до 18:00, вихідні дні: сб-нд; можливість навчатися в корпоративній академії компанії та підбирати профільне навчання, витрати на яке частково компенсує компанія; можливість реалізувати особисті проєкти.

Корпоративні привілеї: оплата таксі чи палива, медичне страхування, оплата мобільного зв’язку, часткова оплата профільного навчання, оплата житла та інші привілеї за своєчасного досягнення показників стратегічного плану компанії.

Викладач англійської мови у «Центр патріотичного виховання молоді»

Дитячий навчально-розвивальний клуб відкриває вакансію. Зарплата на позиції – 100 000 грн. Портрет ідеального кандидата: має вищу освіту; володіє англійською мовою на високому рівні; добре знайомий з закордонними навчальними посібниками.

Роботодавець гарантує: курс навчання комунікативній методиці; допомогу методиста на всіх етапах роботи; можливість щомісяця відвідувати методичні заняття; повне забезпечення навчальними матеріалами.

Директор (СЕО)

Міжнародна компанія, що надає послуги на валютному ринку, запрошує у свій стартап директора з успішним досвідом у запуску проєктів/компаній на ринку Форекс з «0». Необхідний досвід роботи на валютному ринку не менше трьох років. Вимоги: досвід успішного запуску подібних компаній з «0» і його підтвердження; розуміння специфіки ринку та роботи, вміння/знання досягти поставлених цілей; вміння керувати підлеглими, вибудовувати бізнес-процеси та досягати результатів; лідерські здібності.

Гарантується: складна, але цікава робота на постійній основі в міжнародній компанії; можливість реалізації своїх ідей і прийняття самостійних рішень; зарплата – 130 000-200 000 грн (фікс + % від доходу); професійний та особистісний розвиток; компенсація проживання в Німеччині та допомога в оформленні документів.

Дитячий лікар-стоматолог у «Стоматологія Святого Луки»

Стоматологічній клініці потрібен дитячий лікар-стоматолог із досвідом роботи та вмінням знаходити психологічний контакт з дітьми. Вимоги: вища освіта, досвід роботи дитячим стоматологом від 2-х років; володіння сучасними методами лікування та діагностики тимчасових та постійних зубів; наявність сертифікатів про проходження курсів та семінарів; доброзичливе ставлення до дітей та терпляче ставлення до батьків; обов’язковий досвід комплексного лікування дітей під наркозом; хороші комунікативні навички, вміння працювати в команді.

Пропонується: база дитячих пацієнтів та налагоджені процеси прийому дітей; зручний графік роботи для працівника (три дні на тиждень і більше); зарплата – 20 000-500 000 грн, щоденна виплата; офіційне працевлаштування; користування сучасним обладнанням; робота з досвідченим асистентом; пільги на обслуговування співробітників та близьких родичів; підтримка у втіленні ініціатив, навчання та наставництво в період адаптації.

Головний архітектор у «Енергомашспецсталь»

Виробництво продукції енергетичного, машинобудівного, суднобудівного, металургійного напрямків відкриває вакансію. Зарплата – 84 000-140 000 грн. Вимоги: вища освіта – промислове та цивільне будівництво, архітектура; професійні знання нормативної бази з проєктування (норми ПУЕ, ДБН, ЄСКД, СПДБ, охорони праці та пожежної безпеки); знання технології та методів проєктування; успішний досвід ведення великих проєктів від ідеї до введення в експлуатацію; досвід участі в підготовці презентаційних матеріалів; портфоліо – обов’язково; готовність до переїзду в м. Краматорськ; сумлінне виконання поставлених завдань, уважність, педантичність.

Спеціаліст з елітної заміської нерухомості, елітний рієлтор у LuxEstate

Компанія, основною спеціалізацією якої є елітна і комерційна нерухомість, запрошує у свою команду фахівця. Зарплата – 50 000-250 000 грн. Побажання до претендентів: навички переговорів і продажів; відповідальність, комунікабельність, активна життєва позиція; наявність автомобіля.

Умови: високий рівень доходу відповідно до результатів роботи; відоме ім’я та репутація компанії, робота в команді з інноваційним підходом і методикою; постійний гарантований обсяг роботи (об’єкти, клієнти); сучасний офіс в бізнес-центрі Києва; наявність якісної елітної бази даних і бізнес-зв’язків; дружний колектив професіоналів; зручний графік роботи; юридична та маркетингова підтримка, навчання, тренінги, сертифікація.

Керівник відділу мережевої інфраструктури

Одна з найбільших продуктових компаній України, яка надає послуги для всього життєвого циклу ІТ-систем і послуги з підтримки телеком-інфраструктури, запрошує на роботу. Заробітна плата – 90 000-100 000 грн. Необхідні навички: вища профільна освіта; розуміння роботи TCP, UDP, IP, OSPF, PVST + VRF, HTTP, TLSv1.2-1.3, DHCP, DNS, NAT, веб-проксі; досвід налаштування та підтримки обладнання Cisco (комутатори, маршрутизатори); досвід роботи або організації інфраструктури Cisco ACI; наявність сертифікації Cisco, Juniper або інших мережевих сертифікатів; досвід роботи з SDN-рішеннями; розуміння BGP, MPLS (L2/L3VPN); досвід роботи з Unix (Ubuntu, Debian, CentOS); Python, сценарії Bash для загальної автоматизації; розуміння передових методів управління мережею центрів обробки даних і кампуса; володіння англійською мовою на високому рівні.

Роботодавець пропонує: офіційне працевлаштування; графік роботи: пн-пт з 09:00 до 18:00; офіс в центрі міста; корпоративні курси англійської мови; медичне страхування; тренінги, семінари, майстер-класи, курси коштом компанії.

Лікар-стоматолог у «НЕОДЕНТ»

Стоматологічна клініка відкриває вакансію. Зарплата на посаді – 100 000 грн. Вимоги: вища медична стоматологічна освіта. Обов’язки: загальний прийом пацієнтів. Умови роботи: сучасне обладнання; згуртований колектив; навчання на курсах.

Поспішайте відгукнутися. Вакансії швидко закриваються!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також