High level: добірка високооплачуваних вакансій грудня

Грудневі високооплачувані вакансії чекають на своїх кандидатів, у профі є шанс зробити собі новорічний подарунок – знайти роботу з достойною заробітною платою. Які компанії, яких фахівців шукають на високооплачувані позиції наприкінці року, на яку винагороду за працю та «плюшки» можуть розраховувати професіонали?

Аналітики robota.ua визначили топ-9 найбільш високооплачуваних вакансій грудня 2020 року із заробітною платою від 100 000 грн. Пропозиції актуальні на цю мить і доступні для працевлаштування. Скористайтеся шансом знайти свою роботу до кінця року!

Генеральний директор

Компанія, яка надає послуги у сфері сертифікації авто, ГБО, техогляду та автострахування, відкриває вакансію. Серед обов’язків на посаді: участь у формуванні стратегії компанії, контроль за виконанням стратегічних програм; аналіз діяльності підприємства, визначення вузьких місць і розробка заходів щодо їх усунення; оптимізація бізнес-процесів; автоматизація процесів підприємства; розробка і затвердження бюджету компанії, оптимізація та контроль видаткової частини; проведення зборів з підлеглими; розробка фінансової політики; формування та надання звітності власникам компанії тощо. Заробітна плата – 100 000 грн.

Вимоги до кандидатів: досвід на аналогічній позиції від п’яти років; підтверджені результати та досягнення на попередніх місцях роботи; навички роботи в CRM; впевнений користувач ПК; знання англійської мови (бажано); навички ефективного управління та організації роботи персоналу; наявність власного авто.

Системний адміністратор в Calloption

Міжнародна фінансова IT-компанія шукає фахівця з системного адміністрування веб-проєктів. Пропонується заробітна плата у розмірі 112 000 грн. Шукають спеціаліста з: навичками адміністрування Linux на високому рівні; досвідом роботи з високонавантаженими веб-проєктами з використанням nginx + PHP-FPM та Haproxy; досвідом використання/адміністрування MySQL/PostgreSQL; хорошими знаннями в галузі мережевих технологій, хорошим розумінням DNS, HTTP (S), VPN, пошти, сертифікатів SSL, шифрування тощо. Як перевага: навички програмування, досвід роботи зі сертифікатами Cisco, Zabbix, Cloudflare.

Обов’язки: адміністрування серверної інфраструктури; тісна співпраця з командами розробників клієнта для оптимізації бізнес-процесів; оптимізація проєктів і поетапне впровадження сучасних рішень. Умови роботи: офіс у центрі Києва або можливість працювати віддалено.

Бортінженер (стажист) Мі-8 (17) в «Українські вертольоти»

Провідна авіакомпанія проводить відбір на конкурсній основі на посаду «Бортінженер» (стажист інженера бортового). Заробітна плата – 120 000 грн (вказана середня зарплата, залежить від рівня підготовки). Вимоги: середня освіта за спеціальністю «Технік/механік авіаційний з експлуатації повітряних суден/систем ПС» або вища освіта за спеціальністю «Інженер з технічного обслуговування повітряних суден та авіаційних двигунів»; досвід роботи за спеціальністю; загальний наліт на повітряних суднах на посаді бортінженера від 100 годин (наліт на повітряних суднах типу Мі-8 не менше 100 годин); володіння англійською мовою – IELTS 4.0 та вище, ICAO 4.0; наявна ліцензія бортінженера (ICAO); для стажиста інженера бортового: вища авіаційна освіта, наліт на повітряних суднах на посаді бортінженера або пілота не менше – 50 годин (бажано), володіння англійською мовою – IELTS 5.0 та вище.

Умови роботи: конкурентний рівень заробітної плати (річний розмір складає еквівалент від 58 000 до 97 000 $, залежить від професійного рівня); можливість постійно підвищувати рівень професійної підготовки та рівень володіння англійською мовою; медичне страхування на період виконання безпосередніх посадових обов’язків.

IoT Engineers/Leads/Developers в IOT Web Lab

IT-компанія шукає співробітника на віддалену роботу (повний робочий день). Вимоги до кандидатів: досвід роботи з проєктами високочастотного виявлення (робота з частотою RFID); Tech Stack: RISC-V, FPGA, DRAM, пристрої NVM, AIC, частота RFID, WiFi, Bluetooth, LPWAN, ZigBee; вища освіта – математика, інформатика; 12+ років досвіду; вільне володіння англійською/російською мовами. Роботодавець пропонує: професійну команду; своєчасну оплату праці; зручний графік; зарплату – 280 000 грн + бонуси. Кандидат повинен бути готовим до підписання угоди про конфіденційність (NDA).

Менеджер з роботи з клієнтами, що існують (іспанська), в Osiris Unlimited

У велику міжнародну компанію потрібні фахівці зі знанням іспанської мови. Зарплата – 100 000 грн (фіксована ставка – 1 500$ + %), готові розглянути лише кандидатів з досвідом роботи. Ключові обов’язки: робота з клієнтами, які говорять іспанською мовою; супровід і утримання, презентація послуг компанії, продаж продуктів у телефонному режимі; виконання індивідуального плану продажів.

Вимоги: досвід у сфері фінансових ринків від 1 року – обов’язковий; вільне володіння іспанською мовою – обов’язково; вміння слухати та аналізувати, працювати з клієнтами. Роботодавець пропонує: роботу у великій, стабільній компанії; відмінний рівень доходу; тільки гарячий трафік; можливість для професійного розвитку; доброзичливий, цікавий та молодий колектив; затишний офіс в центрі Києва; чай, каву та інші «плюшки»; демократичну систему управління.

Стоматолог-ортодонт в «СА-НАТА»

Мережа стоматологічних клінік запрошує на роботу. Спеціалісту готові платити 100 000 грн. Серед вимог до претендентів: знання сучасних методик і діагностики ортодонтичного лікування; наявність сертифіката спеціаліста; грамотна мотивація пацієнта на правильне лікування; робота з усіма системами (бажано); робота в тісній взаємодії з іншими профільними фахівцями. До обов’язків буде входити грамотне ведення та спостереження за пацієнтами в процесі ортодонтичного лікування. Роботодавець пропонує наступні умови: клініку високого рівня; велику базу пацієнтів; потужну команду професіоналів; наявність ТРГ і КТ в кожній філії; відстань клінік від метро – 5 хв.

PR-менеджер з досвідом в юридичній сфері або B2B в PravoSud

Платформа для пошуку та аналізу судової практики відкриває вакансію. Вимоги до претендентів: досвід роботи в PR і комунікаціях від 2 років; досвід роботи з міжнародним ринком ЗМІ; досвід роботи в юриспруденції або схожих галузях; знання основних digital-каналів комунікації (гуру соціальних медіа – Facebook, LinkedIn); вміння писати цікаві бізнес-тексти; вільна усна та письмова англійська; високі комунікативні навички; захопленість рекламою та маркетингом; активна життєва позиція; робота з лідерами думок. Заробітна плата – 300 000 грн. Обов’язки: брати участь в розробці та позиціюванні бренд-стратегії проєктів компанії; формувати комунікаційну стратегію; аналізувати інформаційне поле, контролювати ризики репутацій; генерувати та підтримувати інфоприводи; працювати з прес-релізами та іншими pr-матеріалами; писати бізнес-статті.

Агент з операцій з нерухомістю в «КВАРТАЛ city»

В агентство нерухомості на постійну роботу потрібні спеціалісти. Вимоги до кандидатів: активна життєва позиція; порядність; високий рівень відповідальності; комунікабельність; бажання працювати та заробляти. Розглядають кандидатів з досвідом роботи в нерухомості та без, пропонується навчання та стажування.

Обов’язки: допомога рієлтору під час підготовки документів; підбір інформації про попит та пропозицію на об’єкти нерухомості; ознайомлення споживача з характеристиками об’єкта нерухомості; попередній огляд об’єкта нерухомості; підготовка матеріалів для розміщення в рекламу; узгодження часу та порядку огляду об’єкта нерухомості; узгодження зі споживачами часу та порядку нотаріального посвідчення угоди з об’єктом нерухомості; супровід і консультування клієнтів, збір всіх довідок в комунальних службах. Умови роботи: вільний графік – робота віддалена або в офісі у зручний час, виїзди на покази нерухомості; заробітна плата – 100 000 грн; розміщення реклами на топових сайтах з продажу нерухомості; високий % від продажів (50/50).

Retention-менеджер (Polish Desk) в «Смарт Медіа Солюшн»

Міжнародна маркетингова digital-компанія в пошуках висококваліфікованого фахівця зі знанням польської мови. Вимоги: досвід роботи у відділі Retention (Polish Desk); досвід роботи у сфері продажів від 6 місяців; польська мова – вільно; грамотно поставлена мова та вміння продати якісно продукт/послугу. Обов’язки: закриття клієнта та доведення його до угоди; продаж послуг компанії в телефонному режимі; супровід та консультація клієнта; активність і стійкість до стресів у роботі; виконання КPI продажів (тиждень, місяць, квартал).

Умови роботи: гаряча клієнтська база; висока заробітна плата – 100 000 грн (ставка від 1 200 $ + % від продажів + екстрабонуси); дружна та молода команда; сучасний та комфортний офіс в центрі Києва; графік роботи: пн-пт з 10:00 до 19:00; цукерки, печиво, фрукти, кава-брейки протягом дня.

Поспішайте, вакансії швидко закриваються!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також