Потрібні профі! Топ-9 високооплачуваних вакансій листопада

Ви досвідчений фахівець, який мріє про високу заробітну палату? Вирішили змінити робочі плани до завершення поточного року? Саме час промоніторити – кого зараз шукають роботодавці на спокусливі заробітні плати та що пропонують додатково. Аналітики robota.ua полегшили вам завдання – підготували добірку вакансій з привабливими заробітними платами та іншими цікавими пропозиціями від компаній. Вакансії актуальні на даний момент та доступні для працевлаштування.

Стоматолог-ортодонт

Мережа стоматологічних клінік повного циклу «СА-НАТА» оголошує конкурс на вакансію. Спеціалісту готові платити 100 000 грн. Серед вимог до претендентів: знання сучасних методик і діагностики ортодонтичного лікування; наявність сертифіката спеціаліста; грамотна мотивація пацієнта на правильне лікування; робота з усіма системами (бажано); робота в тісній взаємодії з іншими профільними фахівцями. До обов’язків буде входити грамотне ведення та спостереження за пацієнтами в процесі ортодонтичного лікування. Роботодавець пропонує наступні умови: клініку високого рівня; велику базу пацієнтів; потужну команду професіоналів; наявність ТРГ і КТ в кожній філії; відстань клінік від метро – 5 хв.

Менеджер з продажу автомобілів

Компанія «Ворлд Карс», яка займається гуртовою та роздрібною торгівлею автомобілями, а також орендою, прокатом та імпортом, запрошує у команду фахівця. Пропонується заробітна плата у розмірі 100 000 грн. Вимоги: досвід в активних продажах автомобілів (B2B і B2C); наявність власних зв’язків і контактів автодилерів; грамотна усна та письмова мова (російська та українська); проактивність і цілеспрямованість, орієнтованість на результат; готовність до відряджень по країні; знання англійської мови; відмінне володіння комп’ютером. Працедавець пропонує: гідний рівень ЗП + бонуси від продажів; можливість швидкого кар’єрного зростання.

Топ-менеджер

Будівельна компанія Double Tab відкриває вакансію на посаду регіонального топ-менеджера. Робота віддалена. В обов’язки буде входити: пошук будівельних замовлень, тендерів, гуртова торгівля ЗБВ (залізобетонними виробами). Зарплата – від 200 000 грн (залежить від працівника: може складати від 5% до 20% вартості договору компанії з клієнтом).

Team Leader (English Desk)

Консалтингова компанія шукає фахівця. Вимоги до кандидата: досвід роботи у фінансовому секторі від 1 року; якості справжнього лідера; складання плану продажів; високий рівень організованості. Компанія пропонує: зарплату – 100 000 грн (обговорюється на співбесіді); гарячу клієнтську базу; комфортний офіс у центрі Києва; корпоративні заходи. Основні завдання: управління офісом; підтримка та допомога колегам; мотивація керівників команди; виконання плану продажів; робота в CRM-системі.

Sales менеджер (Spanish speaker)

Міжнародній компанії Osiris Unlimited, яка надає маркетингові та фінансові послуги на ринках Європи та СНД, потрібні фахівці зі знанням іспанської мови. Зарплата на даній посаді – 100 000 грн. Готові взяти лише кандидатів з досвідом роботи! Ключові обов’язки: робота з клієнтами, які розмовляють іспанською; супроводження та використання, презентація послуг компанії, продаж продуктів телефоном; виконання індивідуального плану продажів. Пропонується: робота у великій, стабільній компанії; відмінний рівень доходу: фіксована ставка 1 500 $ + % від продажів і краща бонусна систему в індустрії; можливість для професійного розвитку; доброзичливий, цікавий та молодий колектив; затишний офіс в центрі Києва; чай, кава, інші «плюшки»; демократична система управління.

Senior Front-end developer (Vue, Nuxt)

Міжнародний бренд інструментів для будівництва та ремонту DNIPRO-M запрошує в команду. Заробітна плата – 95 000 грн (від 50 до 140 000 грн). Вимоги до кандидатів: рівень, не нижче senior; відмінні знання JavaScript; знання HTML5, CSS3; досвід роботи з Vue.js від 1 року; вміння працювати з Git, Composer; знання Webpack/Gulp; досвід роботи в предметній галузі від 4 років; Unit Testing та Nuxt.js (будуть перевагою).

Пропонується: офіційне працевлаштування; зарплата, яка відповідає навичкам (перегляд – відповідно до збільшення hard skills, вчасна виплата); зручне робоче місце, сучасне та потужне обладнання; можливість розвивати професійні та особисті компетенції, беручи участь у навчальних програмах Business start і «Академія Корпоративної освіти»; розвіз від метро Т. Шевченка; можливість безкоштовно вивчати англійську та китайську мови щочетверга; смаколики в кафе компанії, готові обіди; безкоштовний корпоративний зв’язок; велопарковка на території офісу.

Операційний директор

Фінансовий холдинг оголошує конкурс на посаду. Вимоги до кандидатів: досвідчений управлінець: амбітний, позитивний, мотивований «адміністратор за Адизесом»; топ-фінансист + юрист з успішним і масштабним досвідом, який вміє виконувати «завдання із зірочкою» в галузі оподаткування, фінансових і юридичних проєктах; відповідальність, вміння працювати на результат та з командою.

Пропонується: висока фінансова винагорода – 135 000 грн + бонуси; необхідні ресурси для професійного та особистого розвитку; комфортні умови та стабільність.

Retention manager (Spanish Desk)

Міжнародній консалтинговій компанії Community Prime Group потрібен фахівець, який готовий працювати на результат і багато заробляти. Шукають фахівця з досвідом на посаді Retention від 2-х місяців; агента зі знанням іспанської мови на рівні В2 і вище. Пропонується: високий рівень заробітної плати: $ + 9-10% від угод (середня зарплата – 5 000 $); зручний графік (пн-пт з 10:00 до 19:00); комфортний офіс біля метро на Лівому березі; кар’єрний розвиток; якісний трафік; оплачувані відпустки та лікарняні; робота в команді кращих професіоналів; додатково: грошові бонуси, розіграш призів та корпоративи.

Особистий помічник власника бізнесу

Міжнародна інвестиційна компанія оголошує конкурс на вакансію. Очікується, що кандидат знатиме бізнес-англійську та матиме успішний досвід на аналогічній роботі від 5 років. Особисті якості: стресостійкість; витривалість; акуратність; грамотна мова; відчуття ритму; дипломатичність; клієнтоорієнтованість. Роботодавець надає можливість їздити у закордонні відрядження, зарплата – 85 000 грн + бонуси, медичне страхування, мобільний зв’язок.

Поспішайте відгукнутися! Вакансії швидко закриваються!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також