Жовтневі сюрпризи: топ-10 найбільш високооплачуваних вакансій місяця

Кого зараз шукають працедавці на пропозиції з високою зарплатнею та привабливим соцпакетом, що вони очікують від кандидатів? Аналітики сайту rоbota.ua підготували топ-10 найбільш високооплачуваних вакансій жовтня, які актуальні наразі та доступні для працевлаштування. У добірці представлені вакансії різних професій та галузей.

Якщо ваш досвід та компетенції відповідають вимогам, які описані у вакансіях, не чекайте понеділка, початку нового місяця, року – відправляйте резюме, пишіть, телефонуйте одразу, адже вакансії швидко закриваються.

Senior Back-end Developer (PHP,Yii2) в DNIPRO-M (Київ)

Міжнародний бренд інструментів для будівництва та ремонту шукає спеціаліста. Зарплата – 130 000 грн. Компанія пропонує: зручне робоче місце, сучасне та потужне обладнання; розвиток професійних та особистих компетенцій (участь в навчальних програмах «Business start» та «Академії Корпоративної освіти»); розвіз від станції метро Т. Шевченка; безкоштовне вивчення англійської та китайської мов щочетверга; смаколики; готові обіди, напої; офіційне працевлаштування; безкоштовний корпоративний зв’язок; велопарковку на території офісу.

Вимоги: відмінні знання PHP 7/1; досвід роботи з Yii2 від 1 року; вміння працювати з Git, Composer; знання Webpack/Gulp; досвід роботи в предметній галузі від 4 років; Unit Testing Nuxt.js, ElasticSearch (будуть перевагою).

Solidity Developer в AdMotion Technologies (Луцьк)

Продуктова ІТ-компанія шукає досвідченого розробника Solidity. Заробітна плата – 128 000 грн. Вимоги до кандидатів: 1-3 роки досвіду роботи з Solidity; досвід роботи з JavaScript/Python; досвід інтеграції з іншими DeFi Protocols; досвід роботи з web3.js/Ethers, The Graph (Subgraph); бути командним гравцем.

Роботодавець пропонує: підтримку команди; конкурентну зарплату + бонуси на основі 3-місячних показників KPI; комфортний офіс у центрі міста; медичне страхування після випробувального терміну; відпустку та оплачувані вихідні; team buildings та подарунки на дні народження; можливість ділових поїздок та заходів за кордоном; навчання, курси та конференції коштом компанії.

 Retention Manager (English desk/Italian desk/German desk) в I`SHARK (Київ)

Міжнародна компанія, яка надає фінансові послуги клієнтам з усього світу, запрошує приєднатися до команди. Роботодавець пропонує: заробітну плату – 100 000 грн; кращих європейських клієнтів; відмінні умови роботи (офіс у центрі Києва, безалкогольні та гарячі напої, смачні тістечка та інші «плюшки»); посаду з можливостями кар’єрного зростання.

Вимоги: вільне володіння англійською або італійською, або німецькою (обов’язково); досвід роботи з клієнтами на фінансових ринках (обов’язково); досвід роботи у відділі утримання від 6 місяців (обов’язково).

Менеджер з кредитування в OTP BANK Ukraine (Горішні Плавні)

Банк шукає в POS-команду активних та цілеспрямованих працівників. Пропонується: робота, максимально близька до міста проживання; стабільний щомісячний дохід 90 000 грн (ставка + бонуси), з виплатою 2 рази на місяць та без затримок; гнучкий графік, 4/2 або 5/2, з плаваючими вихідними; офіційне працевлаштування, оплачувана відпустка та лікарняний; робота в молодій команді.

Обов’язки: працювати з клієнтами та продавцями в магазинах Eldorado або COMFY; консультувати клієнтів щодо умов придбання товарів в кредит (і підвищувати вміння в продажах), продавати кредитні картки; оформляти заявки в програмах банку, підписувати кредитні договори; допомагати клієнтам після оформлення кредиту з різних питань.

Tech Support в Epicentr M (Київ)

IT-компанія шукає фахівця в команду розробки. Побажання до кандидатів: 1+ років досвіду роботи на позиції технічної підтримки; досвід роботи з Jaeger, Prometeus, Graylog, Grafana, Kibana для ідентифікації та локалізації інцидентів; хороші навички організації своєї роботи; відмінні комунікативні навички. Буде плюсом: досвід роботи з базами даних (MySQL, MongoDB); досвід написання Bash-скриптів; досвід роботи у сфері E-commerce.

Компанія пропонує: офіційне працевлаштування; 100% оплату лікарняних і відпуску 24 календарних дні; своєчасну заробітну плату від 1 000$ до 2 500$; 8-годинний робочий день; оплату зовнішніх конференцій та курсів, внутрішнє навчання; комфортний офіс.

Стоматолог-ортопед в «СА-НАТА» (Київ)

Мережа стоматологічних клінік повного циклу запрошує спеціаліста. Вимоги: досвід роботи, наявність сертифіката спеціаліста; знання сучасних методик протезування; знання та розуміння різних тактик лікування та діагностики (робота з лицьовою дугою, протезування на імплантатах, робота з лазером, мікроскопом – бажано); комплексне мислення, вміння мотивувати пацієнта на правильне лікування, вміння працювати в команді однодумців разом з профільними фахівцями; бажання навчатися та розвиватися, зокрема, в галузі цифрової ортопедії.

Умови роботи: сучасна, комфортна клініка високого рівня, віддаленість від метро – 5 хв; наявність цифрового сканера «3 Shape»; обладнання та матеріали європейських та американських виробників; наявність КТ, ТРГ, прицільного та панорамного знімка; зарплата – 100 000 грн; команда однодумців, грамотних професіоналів своєї справи; велика база пацієнтів.

Team Leader (ENGLISH DESK) в K.Found Group (Київ)

Міжнародна фінансова компанія відкриває вакансію. Вимоги: досвід роботи Team Leader на фінансових ринках; англійська мова – вільно (письмова та усна); управління групою менеджерів з продажу – 5-8 осіб; відстеження навантаження, навчання та мотивація; аналітичний склад розуму, креативне мислення. Пропонується: в середньому 4 000 $ (ставка +%); графік – 10:00-19:00; офіційне працевлаштування; оплачувана відпустка (24 календарних дні) та лікарняний (5 днів); вільний дрес-код; IQOS-Friendly; яскраве корпоративне життя; кар’єрне та фінансове зростання.

Hardware Engineer в Kodisoft (Київ)

IT-компанія запрошує в команду. Заробітна плата – 90 000 грн. Вимоги до кандидатів: аналогова схема – глибокі знання та досвід проєктування, налагодження, моделювання складних аналогових каскадів (розробка AF, RF, частот: 1-20MHz, super low-noise, DC-DC, генератори, глибокі знання в аналогових фільтрів); PCB design аналогових каскадів; плюсом буде: досвід роботи з nrf52/53, вміння програмувати – хоча б на базовому рівні, забезпечуючи себе тестовими прошивками та обробкою в мат. пакетах вхідних даних – для ефективного процесу розробки схемотехніки.

Обов’язки: розробка, серія дослідів, проєктування та макетування; проєктування схем, трасування плат, налагодження, підготовка до виробництва; аксесуари до головного продукту – інтерактивного столу.

Менеджер з продажу в Agrofusion (Миколаїв)

Група компаній – лідер з виробництва томатної пасти в Україні – оголошує конкурс на позицію у Миколаєві. Вимоги до майбутнього співробітника: успішний досвід роботи в продажах; відмінні комунікативні та міжособистісні навички; уміння складати довгострокові плани щодо розвитку ринку та продажів у регіонах; навички з підготовки цінових пропозицій; здатність створювати, представляти та візуалізувати ключові звіти про ефективність, вміння здійснювати аналіз ринку та діяльності конкурентів; вільна розмовна та письмова англійська (Upper-Intermediate); відмінні навички роботи на ПК (MS Office, Power Point, 1С); використання сучасних IT-технологій, як робочих інструментів; готовність подорожувати світом з робочих питань; вища освіта.

Пропонується: цікава робота з можливостями професійного розвитку, зокрема, міжнародного обміну досвідом; комфортні умови праці; офіційне працевлаштування; зарплата – 60 000 грн (оклад + бонус); робота в молодому колективі професіоналів, підтримка колег на етапі адаптації.

Retention-менеджер в Star Hubgroup (Київ)

Консалтингова компанія шукає досвідчених фахівців. Працедавець пропонує: роботу в комфортному офісі поруч з метро; графік пн-пт з 10:00 до 19:00; спілкування з гарячою базою, яка щодня зростає; заробіток в середньому 5 000$-10 000$; роботу у великому та дружному колективі; участь в корпоративних заходах, Pizza and Beer та інші «плюшки».

Що потрібно робити: працювати індивідуально з ключовими клієнтами компанії телефоном і будувати довгострокові відносини; укладати угоди. Вимоги: досвід роботи на посаді Retention; вміння спілкуватися з клієнтами з різними фінансовими можливостями; вільне та грамотне володіння російською мовою; вміння переконати клієнта. 

Поспішайте відгукнутися! Вакансії швидко закриваються!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також