Як дистанційно зареєструвати ФОП та знайти віддалену роботу? Програма Rebuild Lives

У 2016 році, коли Transformify розробляла Rebuild Lives, ми щиро сподівалися, що людству вже ніколи не доведеться зустріти такий великий потік біженців. Однак дійсність знову доводить, що ми  помилилися. Спочатку сотні тисяч людей виїхали з Афганістану,  рятуючи своє життя від режиму Талібану. Тепер ми зустрічаємо війну в Україні і  жахливий факт, що мільйонам українців доведеться залишити свої домівки й шукати укриття в Європі.

Від 24 лютого 2022 року, тисячі людей перебувають на польському кордоні без достатньої кількості ресурсів на довгострокове виживання в новій країні. При тому, що багато неурядових організацій забезпечують українських біженців найнеобхіднішим, їм все одно потрібна можливість влаштуватися і знайти джерело прибутку на тепер, і на майбутнє, коли вони повернуться до України.

Rebuild Lives йде на крок далі. Як зрозуміло з назви, наша програма влаштовує людей на віддалену роботу, щоб допомогти іноземним підприємствам, що прагнуть забезпечити працевлаштування для людей, що живуть на територіях охоплених воєнними діями, та післявоєнних територіях.

Переміщені особи/ Біженці/ Люди, що живуть на території воєнних дій в Україні

Я переміщений громадянин України. Як Rebuild Lives може допомогти мені?

Спершу треба зареєструвати обліковий запис Transformity. Після того ви матимете змогу заповнити інформацію про свої навички, про ваш кар’єрний шлях та отриманий досвід, мови, якими володієте тощо.

#RebuildLives

Додайте Rebuild Lives до переліку ваших навичок, як показано нижче. Таким чином підприємства, які зацікавалені в працевлаштуванні біженців та переміщених осіб, зможуть вас знайти.

Якщо ви вже зареєстровані як ФОП в Україні

Ви можете подати заявку на відкриття посади відразу. Підприємства зможуть вийти на зв’язок із вами напряму через систему повідомлень Transformity.
Як тільки ви отримаєте пропозицію, ви підпишете угоду з Transformity за допомогою електронного підпису. Цей документ ви зможете знайти в секції My CV & Work History/Documents / To be signed by me. Після підписання договору і виконання перевірки ви можете почати працювати.

Якщо вам потрібно зареєструвати ФОП в Україні

Наші партнери в Україні зможуть допомогти вам зробити це дистанційно. Щоб розпочати процес, після реєстрації облікового запису в Transformity перейдіть до екрану Роботи – Посилання і знайдіть роботу з назвою, як показано нижче. Тоді подайте заяву на цю роботу, хтось із нашої команди зв’яжеться з вами і пояснить наступні кроки.

Як я отримаю плату?

Transformify пропонує різні методи оплати. Ви можете отримати платіж на свій дійсний український банківський рахунок. Transformify також може допомогти вам зареєструвати рахунок в Payoneer і отримати картку. Також оплата може бути здійснена криптовалютою.
Після підписання угоди про послуги, оплата проходитиме напряму від Transformity.

Guidance on Setting a Default Payment Method

Crypto Payments

Що таке рахунок-фактура самостійного розрахунку?

Щоб повністю автоматизувати процес і зняти з плечей біженців та переміщених осіб бюрократичний тягар, Transformity автоматично надає, відповідний до податкових вимог, рахунок-фактуру для самостійного розрахунку від вашої особи, кожного разу, коли платіж схвалюється. Вам потрібно лише надати дані по рахунку-фактурі. Щоб уникнути плутанини: це та адреса, що була надана Державній податковій службі України, коли ви зареєстрували ФОП.

Інструкція з надання даних за рахунком-фактурою

Чи буде Transformity моїм роботодавцем?

Ні. Як фізична особа-підприємець, ви надаватимете послуги як незалежний підрядник.

Як щодо податків?

Маючи ФОП, ви мусите декларувати прибутки та сплачувати податки в Україні. Наші місцеві партнери можуть допомогти вам подавати звітність та оплачувати податки дистанційно. Зауважте, що після проведення 183 днів у країні-члені ЄС, ви матимете право сплачувати податки у цій країні – напр. Польщі, Болгарії, Румунії тощо.

Підприємства, що хочуть забезпечувати роботою біженців/ переміщених осіб/ людей, що живуть на території військових дій в Україні

Модель Caas (Comapany-as-a-Service – компанія як послуга)

Діючи за моделлю Caas, Transformify, дбає про відповідність до законодавства, оплати та перерахунків через свою власну систему керування робочою силою. Всі біженці і переміщені особи отримають допомогу в підготовці документів для реєстрації ФОПа в Україні.

Як підприємство, як я можу надати біженцям/ переміщеним особам можливості роботи за допомогою Transformity?

Будь ласка, зв’яжіться з командою з продажів Transformity через sales@transformify.org або забронюйте демонстрацію нашого рішення за цим посиланням. Член нашої команди з продажів зв’яжеться з вами, щоб обговорити умови співпраці та підписати угоду з Transformity.

Як я можу публікувати вакансії і обирати біженців/переміщених осіб?

Коли ви підпишете угоду з Transformity, ви пройдете через процес адаптації. HR-команда кожного підприємства належним чином підготує вас до роботи.

Чи повинен я збирати рахунки-фактури від кожного біженця/переміщеної особи, з якою я працюю?

Ні. Transformity автоматично видає рахунок-фактуру самомстійного розрахунку від кожного біженця чи переміщеної особи, якій ви затвердили оплату.

Чи я отримуватиму рахунки-фактури лише від Transformity?

Так. Як підприємство, ви отримуватимете рахунки-фактури і перераховуватимете платежі лише одному постачальнику послуг – ТОВ Transformity, британській юридичній особі.

Чи будуть платежі біженцям/переміщеним особам здійснені автоматично?

Так. Після затвердження, всі платежі біженцям/переміщеним особам будуть здійснені автоматично. Немає потреби узгоджувати платежі, збирати реквізити, хвилюватися за їх оновлення тощо.

Чи є число біженців/тимчасово переміщених осіб, яких я можу забезпечити можливостями роботи обмеженим?

Ні. Ви можете забезпечити можливостями роботи стількох біженців/ переміщених осіб, скільки забажаєте.

Надання біженцям і переміщеним особам роботи допомагає їм мати надійне джерело прибутку. Будучи зареєстрованими як ФОП, біженці деякий період часу продовжать платити податки в Україну, таким чином, допомагаючи відбудовувати свою Батьківщину.

Що таке Rebuild Lives?

З 2016 року Rebuild Lives допомагає біженцям та людям, що живуть на територіях воєнних дій, працевлаштуватися та регулярно отримувати дохід для забезпечення своєї життєдіяльності.

Тепер Rebuild Lives допомагає українцям, які були вимушені залишити своє місце проживання, зареєструвати ФОП в Україні дистанційно, знайти віддалену роботу і регулярно отримувати плату. Через мережу місцевих партнерів в Україні, Rebuild Lives допомагає дистанційно підготувати та подати документи для реєстрації ФОПа. Після цього біженці можуть забезпечувати підприємства по всьому світу своїми послугами і безпечно отримувати оплату за допомогою Transformity. Таким чином, біженці можуть влаштуватися в новій країні та отримувати прибуток під час війни та навіть після неї.

З чим допомагає Rebuild Lives?

Біженці покидають територію воєнних дій і переїжджають за кордон без належних ресурсів для існування та прибутку. Щоб отримати статус біженця, часом доводиться витратити значну кількість часу. Навіть якщо переміщені особи його отримують, статус біженця не гарантує права на працевлаштування. Тому в багатьох випадках вони покладаються лиш на допомогу від неурядових організацій країни, в яку приїхали.

Довготривале безробіття призводить до втрати навичок і кваліфікацій та зменшує шанси працевлаштування після того як переміщені особи отримають на це право.

Вирішення

Rebuild Lives by Transformify допомагає переміщеним особам зареєструвати ФОПа у своїй рідній крані через мережу юридичних партнерів. Коли біженці отримують виписку про реєстрацію ФОПа, то можуть забезпечувати підприємства своїми послугами у приймаючій країні (стаціонарно) чи в інших компаніях по всьому світу (дистанційно) та отримувати регулярну плату.

Transformify використовує свою власну систему керування робочою силою, щоб повністю автоматизувати виставлення рахунків та оплату всіх постачальників послуг. Transformity діє як CaaS (Company-as-a-service – компанія як сервіс). Таким чином, підприємства, що купують послуги в постачальників (біженців та переміщених осіб), мають лише одного продавця (Transformity, британську юридичну особу), отримують рахунки-фактури (або інвойси) та перераховують платежі через Transformity.

Просто кажучи, підприємства не мають потреби влаштовувати сотні чи навіть тисячі біженців як постачальників у своїх базах даних, збирати з них рахунки-фактури, опрацьовувати міжнародні перекази коштів і врегульовувати всі ці речі.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також