IT-навчання на дивані та ремоут-вакансії: як NIX стає ближче в епоху дистанціювання

Карантин закрив кордони, натомість NIX відкриває їх — для нових облич! Тепер стати частиною команди можуть усі, жодних обмежень за територіальною ознакою. NIX запускає ремоут-вакансії та нагадує про безкоштовну платформу навчання, де кожен охочий може з нуля опанувати PHP і приєднатися до команди уже як розробник.

Хтось з айтішників уже на стадії розмов з ноутбуком, у когось фітнес-трекер у подиві від 76 кроків за день, комусь офіс у солодких снах сниться, а комусь, навпаки, за щастя помістити свого інтроверта в чотири стіни і він працює з дому з кайфом. Для поціновувачів дистанційки — приємні новини!

ЗБИРАЄМО МІСТА ПІД КРИЛОМ NIX!

Понад 25 років NIX трималися разом у двох крутих офісах Харкова. Але ж тепер “соціальне дистанціювання”, антисептики та маски. Що ж, сила не в офісі, а в умінні разом створювати круті проєкти — тому NIX відкрили ремоут-вакансії.

Тепер стати частиною команди може кожен. NIX кортить завести друзів у Києві та Львові, Дніпрі та Одесі, Вінниці та Тернополі — зберемо під крилом NIX усі міста України!

Бути в команді NIX — це:

  • робота над проєктами, які дають круті можливості професійного розвитку;
  • оплачувана участь у наймасштабніших галузевих конференціях світу;
  • легендарні корпоративи, заради яких варто приїхати до Харкова навіть з Чопу;
  • чудові можливості й перспективи професійного зростання в команді з понад 25-річною історією;
  • належний рівень винагороди;
  • можливість постійного навчання, різноманітні внутрішні курси, зокрема курси англійської;
  • бухгалтерська підтримка.

Якщо ви давно хотіли потрапити до команди NIX, але живете не у Харкові, — це ваш шанс! Заповнюйте резюме, усі вакансії з можливістю дистанційної роботи можна подивитися ТУТ.

Не дайте карантину поставити вашу кар’єру на паузу!

IT-НАВЧАННЯ НА ДИВАНІ

Для тих, хто успішно знаходив кількасот причин, чому він іще не в IT, хоча хотілося б, — є сумні новини. Тепер у вашої прокрастинації зовсім немає шансів! Дотримуючись усіх карантинних норм та не розлучаючись з улюбленим диваном, ви можете стати PHP-розробником.

У NIX діє онлайн-платформа з дистанційними курсами для всіх охочих вивчити з нуля веброзробку або тестування. Як і раніше, навчання безкоштовне. За пів року роботи платформи багато її випускників уже встигли прокачатися до Junior фахівця та приєдналися до команди.

Залежно від обраного напряму частину навчання ви вивчаєте у самостійному режимі, а засвоївши базові навички, будете отримувати зворотний зв’язок від експертів NIX з виконаних завдань або навчатися під безпосереднім керівництвом особистого ментора. Найприємніше те, що після завершення курсів ви можете отримати запрошення на співбесіду в NIX та приєднатися до команди.

Використайте карантин з розумом — опановуйте зараз IT-фах на безкоштовній онлайн-платформі.

Вакансії у NIX

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також