Як отримати бажаний оффер: 5 книжок до нової посади

«Щоб дійти до мети, треба йти», – говорив Оноре де Бальзак. Дійсно, це ж очевидно. Щоб чогось досягти, варто робити маленькі кроки на шляху до своєї мети щодня. Підвищення чи пропозиція нової посади – не виняток. То як отримати бажане? Розбираємося разом з книжковою платформою України Yakaboo. Мисліть масштабно, розвивайте емоційний інтелект, не жертвуйте сім’єю чи хобі та ставте під сумнів очевидне – ось лише кілька настанов. А ще більше – у нашій статті.

«Мисли масштабно. Маленькі кроки до великої кар’єри», Ґрейс Лорден

Успіх не падає з неба, його не можна виграти в лотерею. Потрібно щодня докладати зусиль до омріяного майбутнього. Докторка Ґрейс Лорден, спираючись на новітні дослідження поведінкової науки, пропонує рішення для швидкого результату. Ставте цілі, проведіть аудит часу та планування, працюйте з упередженням, візьміть на себе відповідальність, взаємодійте з іншими людьми та заступайтеся, облаштуйте фізичний та цифровий простір, святкуйте маленькі перемоги та спіть – це далеко неповний перелік порад авторки для досягнення масштабної мети. Тут навіть є вправа на стійкість, що допоможе подолати хвилювання під час пошуку роботи.

«Як хотіти й отримати все (але це неточно)», Тетяна Лукинюк, Людмила Колб

Гендиректорка Red Bull в Україні Тетяна Лукинюк ділиться своїм досвідом, як поєднувати управління міжнародною структурою, викладання та виховання двох дочок. Можливо, ви були на одній з її лекцій у Міжнародному інституті бізнесу, Академії Deloitte чи дивилися онлайн на платформі LABA? Авторка керується одним простим правилом – баланс не можливий, натомість є персональний вибір на користь тих чи інших справ, що постають сенсом вашого життя у цю мить. Тому Тетяна Лукинюк бере роботу додому, а дім не «вимикає» під час роботи. Ця книжка про успіх, дисципліну, силу волі, розподіл часу, лідерство та коло підтримки.

«Час пішов… Підкори посаду за 90 днів», Майкл Воткінс

90 днів і бажана посада – ваша. Автор поетапно описує процес переходу на нову посаду та попереджає про можливі труднощі на шляху. Підготовка до виконання обов’язків на новій посаді, навчання, вибір стратегії відповідно до ситуації, побудова взаємин і комунікації, створення власної команди та допомога іншим в адаптації – автор ділиться найпотрібнішою інформацією, практичними порадами та чек-листами. Підкорення будь-якої посади вам до снаги! Навіть у спекотну погоду.

 

«Емоційний інтелект у бізнесі. Як стати успішним у житті та кар’єрі», Денiел Ґоулман

Автор своєю книгою зробив справжній переворот у психології. Він обґрунтовує, як емоції, самоконтроль, комунікативні навички та здатність працювати в команді впливають на досягнення людини у житті та бізнесі. Усе це – емоційний інтелект. Він важливіший за рівень IQ, науковий ступінь та життєвий досвід. Автор переконаний, що емоційний інтелект потрібно розвивати на будь-якому етапі кар’єри і чим вища посада, тим потрібніші ці «м’які навички». У книжці окреслено причини й гарантії успіху в бізнесі як окремого співробітника, так і всієї компанії, а також виокремлено навички, якими мають володіти лідери, незалежно від галузі. Можливо, саме ваш емоційний інтелект стане вирішальним для роботодавця.

«Думай, як у NASA. Звички, ідеї та стратегії для досягнення неможливого», Озан Варол

Чи можливо стати успішним, як Ілон Маск? Можна його навіть перевершити. Озан Варол, фахівець із космічних польотів і співробітник NASA та SpaceX, розкриває секретні підходи та стратегії до розвитку мислення та розширення кругозору. Подібно до космічного апарату ваш розум пройде три стадії: запуск, прискорення та досягнення. Під час запуску запалюватиметься мислення та генеруватимуться найсміливіші ідеї. На етапі прискорення відбуватиметься продумування конкретної ідеї. Під час досягнення ви зрозумієте, що успіх і невдача – це два еквівалентні варіанти розвитку ідеї. Тож, щоб ви не робили, варто бути готовим як до успіху, так і провалу. Думайте, як фахівець із космічних польотів, і перемога у ваших руках!

Знижки на книги

Уважним читачам Yakaboo підготував приємний сюрприз: за промокодом ROBOTA10 можна отримати знижку на книги -10%. З 12 липня по 12 серпня (включно) вибирайте будь-які неакційні книжки (паперові, електронні, аудіо) на сайті та отримайте гарантовану знижку!

*Промокод можна використовувати необмежену кількість разів. Знижка не сумується з іншими акціями та промокодами. Промокод варто застосувати під час оформлення замовлення у кошику, поле – «Ввести промокод». Якщо виникли питання щодо замовлення, звертайтеся до call-center: 0-800-600-505 (на території України дзвінки безкоштовні).

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також