Як robota.ua підтримує хобі своїх працівників: історія нашої футбольної команди

У великих компаніях є одна схожа концепція – наради, зустрічі, корпоративні мітинги. Або коли всі очікують зимовий корпоратив, щоб гарненько відсвяткувати. Але є і одна відмінність – тімбілдінги.

Декілька років тому співробітники нашої компанії започаткували саме такий «тімбілдінг» – футбольну команду. Це були нерегулярні зустрічі, хлопці просто збирались пограти у футбол. Раз на тиждень, у задоволення. Також команда залучилась підтримкою керівництва, брала участь у київських змаганнях, але з часом – у 2018 році – припинила свої виступи.

Навесні 2019 року, за ініціативи групи активних співробітників та плідної підтримки керівництва компанії, футбольну команду було відновлено. За короткий період весняно-літньої пори було зібрано близько 30 охочих хлопців, які почали відвідувати ранкові тренування. Команда набирала оберти, тому було прийнято рішення знову спробувати свої сили у змаганнях з іншими компаніями та колективами.

На сьогоднішній день футболісти robota.ua виступають в одному з київських чемпіонатів з футзалу та змагаються з іншими командами.

Наша команда налічує майже 20 гравців основного складу, це тільки діючі співробітники компанії: менеджери з продажів, ІТ-спеціалісти, системні адміністратори, юристи, директор з продажів та навіть фінансовий директор!

Ми плідно працюємо, тренуємося і виходимо на паркет, аби показати все, на що здатні. Футбол – це гра, але у цій грі, як і у роботі, потрібно кожен день доводити на тренуваннях, що ти можеш стати краще, можеш виграти спочатку гру, а потім і турнір.

Наш колектив знаходиться лише на початку свого шляху, але вже зараз упевнено можемо сказати: «Ми – команда»!

Олександр Русін – менеджер з продажів та по сумісництву тренер і організатор футбольної команди robota.ua.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також