Будучи студентами, ми проводимо сотні-тисячі годин за томами книг зі списку рекомендованої літератури. Потім стільки ж пишемо (завантажуємо): реферати, лабораторні, есе та роздуми на тему… Думали, що теорія залишилася позаду у школі? На жаль, практичні навички і далі залишаються за стінами університетів.

Ми вирішили відшукати, де ж активна молодь може отримати бажаний практичний досвід ще у студентські роки, і ділимось знахідкою: пізнавальний бізнес-курс  – Бізнес Академія від компанії Philip Morris в Україні.

Карина Самородова, Brand Executive

 Двічі була учасником Бізнес Академії. Пройшла шлях від інтерна програми Smart Start у маркетингу до Brand Executive (фахівець з торгової марки)

Практичні знання, які можна отримати під час стажування у Philip Morris – безцінні. Тебе відразу занурюють в реальний світ великого бізнесу, тому за перший місяць я дізналася більше, ніж за всі роки навчання в університеті. І що найважливіше – всі отримані знання практичні.

Також я навчилася швидко засвоювати інформацію, бути відкритою в спілкуванні з новими людьми, розвинула уважність і відповідальність у виконанні завдань, і в результаті стала надійною опорою для свого керівника

Цієї осені Philip Morris шостий рік поспіль відкриває набір на програму Бізнес Академія (БА) для студентів 2-6 курсів. Тут розповідають про функціонування відділів великої міжнародної FMCG компанії: продажі, маркетинг, фінанси, HR, інформаційні системи, виробництво та інші. Навчають роботі у команді, веденню партнерських стосунків, корпоративній ввічливості і взагалі усіх soft skills, яким вас не навчать ані викладачі, ані бестселери-книжки.

Мельник Ілля, аналітик фінансової звітності

 Після Бізнес Академії прийшов на стажування Fast Track у відділ фінансів, а вже з жовтня переходить в команду Budgeting & reporting

Освітні програми Philip Morris дають практичні навички, яких, на жаль, не вистачає в українських ВНЗ. Наприклад, я навчився користуватися різними фінансовими системами та отримав уявлення про те, як працює бізнес з точки зору бухгалтерського обліку. Але найціннішим для мене було те, що я вдосконалив свої soft skills – уміння правильно комунікувати з людьми: домовлятися, знаходити необхідну інформацію, швидко і ефективно вирішувати робочі питання.

У Києві та Харкові заняття відбуватимуться по суботах в офісі компанії, для інших міст існує можливість пройти навчання онлайн. Подати заявку (Київ і Харків, онлайн-курси) на участь можна з 3 вересня до 12 жовтня. Після завершення програми майже 50% учасників потрапляють на стажування у компанію і отримують ґрунтовний старт кар’єри у міжнародній компанії. З перших уст ділимось інформацією, що воно таке – Бізнес Академія, і які навички та можливості допомагає здобути.

 

Ельміра Павленко, фахівець по роботі з персоналом

 Проходила Бізнес Академію восени 2016 року, з квітня 2017 року приєдналася в якості учасника програми  Inkompass у виробничий відділ, а зараз працює у відділі People&Culture (HR)

Під час навчання і роботи у Philip Morris я відкрила не тільки світ внутрішніх процесів і реальних бізнес-кейсів міжнародної компанії, але і подивилася по-новому на свої сильні сторони та на якості, які потребують вдосконалення.

Для мене було новим вміння працювати в команді – це допомагає знаходити контакт, правильно критикувати і сприймати критику, а також розвиває емоційний інтелект. Я навчилася швидко орієнтуватися в різних ситуаціях та правильно розставляти пріоритети, щоб усе встигнути і нічого не забути 🙂

Руслана Мазуркевич,

Брала участь в Бізнес Академії у  2016 році. Після неї і до сьогоднішнього дня працює у бренд-групі IQOS

Для мене було важливим розвинути soft skills, тому що всього іншого можна навчитись за невеликий проміжок часу, було б бажання. Зокрема, комунікативні навички та вміння працювати в команді надзвичайно важливі під час роботи у великій компанії. Тут завжди потрібно знаходити «спільну мову» з різними культурами, різними поглядами колег, – а це те, що набувається роками.

Те ж стосується гнучкості та швидкої адаптації до змін. А ще прийшло розуміння, наскільки важливим є володіння іноземними мовами на високому рівні, оскільки цілком можливо, що основною робочою мовою де-факто може бути англійська.

А також – це великі можливості. Наприклад, під час стажування я запропонувала власний погляд на міжнародний досвід в компанії і поїхала на міні-хакатон у Швейцарію, Лозану презентувати власну ідею, і тоді знання англійської мови дуже допомогло.

Цікаво те, що організацією Академії займаються випускники, тому вони точно знають, що потрібно сучасній молоді. Така собі навчальна зустріч однодумців, які, можливо, через декілька років працюватимуть пліч-о-пліч над запуском нового продукту на ринок або ділитимуться на тім-білдінгу спогадами про те як все починалось.

Не варто зволікати, повірте, що такий шанс випадає нечасто. Реєструйтеся та долучайтеся до навчання в Києві чи Харкові, або онлайн – якщо ви з інших міст.

Київ і Харків Онлайн-навчання