Пандемія вірусу COVID-19 перетворила першу половину 2020 року на серйозне випробування для всього людства. Наше життя вже змінилось у багатьох аспектах і зміни триватимуть й надалі. Ми повинні бути готовими до всього. Наразі дуже важливо слідкувати за оновленням інформації щодо ситуації у світі, швидко реагувати та приймати рішення, що не лише гарантують безпеку оточуючих, але й матимуть мінімальний вплив на життя людей. Це перш за все стосується роботодавця.

Робота компанії The WhyKingz в умовах карантину

Офіси компанії The WhyKingz розташовані у декількох країнах світу. Тому її керівництво тримало руку на пульсі, ще коли вірус тільки почав поширюватись Європою. У день, коли офіційно оголосили початок карантину, співробітників усіх офісів перевели у режим дистанційної роботи. Компанія потурбувалася, щоб кожному працівнику були забезпечені максимально комфортні умови праці, тому організувала доставку необхідної комп’ютерної техніки, і, навіть, крісел.

Оскільки на початку карантину спостерігався дефіцит захисних масок та антисептиків, офіс-менеджери усіх ланок The WhyKingz придбали необхідні засоби захисту та доставили їх додому кожному працівнику. Окрім того, керівництво київського офісу уклало договір з провідною клінікою щодо госпіталізації та повного лікування (загальною вартістю близько $11 000) коштом компанії, якщо хтось із працівників захворіє на вірус COVID-19.

Компанія одразу взяла на себе відповідальність та прийняла рішення, що заробітну платню кожного з наших працівників буде збережено у повному обсязі, незалежно від спеціальності – чи це технічний персонал, офіс-менеджер чи співробітник відділу господарства.

Варто зазначити, що за декілька місяців роботи у новому форматі, дистанційний режим не спричинив жодного негативного впливу на результативність команди. Авжеж, процес адаптації завжди проходить вкрай індивідуально: хтось звик до нової повсякденності доволі швидко, а для когось процес звикання триває й досі. Але підтримка з боку роботодавця, колег, а також загальна життєрадісна атмосфера в робочому просторі, нехай і за відсутності безпосереднього контакту, мають позитивний вплив на настрій та мотивацію працівника.

Команда The WhyKingz вважає, що в тяжкі часи не можна приймати позицію стороннього споглядача, адже лише об’єднавшись, ми подолаємо скруту. Обов’язок кожного з нас – підтримувати тих, хто цього потребує. Саме тому з впровадженням карантину ми взяли активну участь у благодійних заходах соціальної допомоги безхатнім людям, притулкам для тварин та зі збору україномовних книжок для бібліотек.

Карантин – не привід забувати про розваги

Лише після того, як The WhyKingz потурбувались про здоров’я усіх оточуючих та налагодження робочих процесів, настав час розваг. Адже ми вважаємо, що емоційне здоров’я не менш важливе, ніж фізичне. Усі охочі можуть щотижня відвідувати розмовний онлайн-клуб за участю носія англійської мови. Його мета – підтримати та покращити знання іноземної мови, а також добре провести час за змістовною та веселою бесідою.

У нашій компанії є чудова традиція проводити корпоративні вечірки двічі на рік і навіть карантин не став цьому на заваді. Проте, враховуючи нові обставини, цього року вечірку було переформатовано. Декілька сотень членів родини The WhyKingz зібрались онлайн. Компанія організувала доставку смачних страв та напоїв до дверей кожного співробітника.

В ефірі нас розважали Тамбі Масаєв, Тимур Ромашко, діджей у блискучому піджаку та дві чарівні піджейки. Були й розіграші призів у веселих інтерактивних конкурсах, жарти, спілкування. Потім до нашої компанії приєднався Ілля Лагутенко – легендарний фронтмен гурту Мумій Тролль. Разом із музикантами він не лише дав незабутній онлайн концерт, а ще й заспівав разом з деякими з наших колег. Отже, навіть якщо Мумій Тролль не зможе приїхати на запланований в листопаді концерт у Києві, можна вважати, що ми нічого не втратили. Після лайв-шоу діджей закрив вечірку невеличкою музичною афтерпаті. Та ми впевнені, що навіть коли усі гості вечірки пішли в режим офлайн, веселощі не скінчились.

Сподіваємося, що вже скоро наше життя повернеться до норми. Нехай і нової норми, де ми дотримуємось дистанції, миємо руки ретельніше, де маска для обличчя та антисептик є нашими невід’ємними супутниками у повсякденному житті. Ми вже уважніше ставимось до свого здоров’я та здоров’я тих, хто нас оточує. Але варто замислитись про більш глобальні питання – про те, що спричинило поточний стан речей. Та зробити свій, нехай малесенький, внесок для того, щоб уникнути аналогічних ситуацій у майбутньому.