Робота мрії: як заробити 15000 гривень за 9 годин сну  

Далеко не всі роботодавці готові надати роботу кандидату, що любить поспати за будь-яких обставин, тому таку навичку не додають до довгого списку вимог до майбутнього працівника. Але є одне оголошення про вакансію на роботу мрії, де основні критерії – це вміння добре спати та безтурботно дрімати.

Щоб отримати запрошення на співбесіду, вам потрібно мати ще й необхідний досвід: мінімум 18 років гарного сну. Все це звучить, немов казка, і вам здається, ніби це занадто добре, аби бути правдою. Але на те вона і робота мрії, щоб стати втіленням найпотаємніших ваших бажань 🙂 

Така вакансія справді існує: за РОБОТУ МРІЇ платить компанія Dormeo, і ви маєте нагоду заробити 15 000 гривень за 9 годин сну. Це не марення, а реальність для кожного.

Мрії повинні здійснюватися, а робота має приносити задоволення. Уявіть собі ідеальне місце, куди ви приходите прямо у піжамі, лягаєте у ліжко і занурюєтеся в сон. А після пробудження на вас чекає 15 000 грн під подушкою. 

Втілити жадану мрію дуже просто. Необхідно всього лише відповісти на декілька питань щодо якості вашого сну – і ось вас вже прийняли на цю посаду. Покваптесь отримати омріяну роботу, адже такий шанс випадає нечасто!

Запропонована робота ідеально підходить кандидатам, які повторно виставляють будильник на 5 хвилин пізніше, щоб трохи довше подрімати. Якщо начальник вже втомився від ваших постійних спізнень уранці, а вам набридло шукати роботу, на яку приходитимете вчасно, то тепер у вас з’явилася унікальна нагода отримати посаду, яка вам ідеально підходить. Схоже на те, що ви маєте всі необхідні навички, аби ця робота була вашою 🙂 

Ознайомитися з деталями вакансії можна тут. Не вагайтеся, бо часу залишилося не так багато! 

Подати заявку на участь у конкурсі «Робота мрії»

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також